• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    DASHA
    DASHA --- ---
    MEIMEI: aneb jak si krasne protimluvit behem jednoho jedinyho prispevku..

    DJ_BOBO: sice nerozumim, co mi chces rict, ale tusim, ze v tom bude neco pro me veskrze pozitivniho.. =D
    CROME
    CROME --- ---
    to zni skoro jako by zacal pochybovat o smyslu sveho byti, je hezke, ze je lid nyxu pro neho takovou autoritou..gut
    MEIMEI
    MEIMEI --- ---
    Dokonaly PR

    DOGGY
    DOGGY --- ---
    kocourmikes je tu ..tak ted uz jsem snad videl vsechno :D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    DJ_BOBO: Jehovah will burn you in the Lake of Fire!
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    PROTEKTIK: czenglish
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    it is one...
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    DJ_BOBO: tuší někdo, jakym jazykem je to psaný?
    DJ_BOBO
    DJ_BOBO --- ---
    DRUMID23:
    whenever we can. I'm waiting for you :D

    _PLWI_:
    not everyone talkin just here in this audit / nyx

    DASHA:
    do not forget to smile and shiver again I'll turn to ever give bigup, on some party, pussy :D

    NEIGHBOUR:
    :D

    N_I:
    who do I owe dirty slut, hmm? (outside its namesake Bíca)

    SOLDIK:
    lol, U do not know about the law?

    AKISAN:
    let's bet :D ?

    OGLOKOOG:
    Yes please. In addition, it has a poorly written :D this petition is against raveparty (technoparty) and Highlander is festival, U know...

    SOLDIK:
    Oh, and why I was doing again this year festival, hmm :D ? mega lol
    PTT
    PTT --- ---
    SOLDIK: ja vzdy myslim ze uz je konec a on to zas posune o level vys...co bude opriste? :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    neeee, dopice neeee, proboha, za to vsechno muze jen ta trava? :DD

    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    to je narez, jsem zvedav jak se z toho zase vykeca. vazne se tesim. tohle nekdo sepsat a poslat do tv, tak je z toho supr sitcom :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    tragedrajdr ma na nyxu novy nick
    zatimco jekyll pise anglicky, hyde zase nic nevi a dal pise cesky. uaaa :D







    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    OGLOKOOG: neni pravda, u nas to vyresili :)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    SOLDIK: Je to soukromej pozemek, takže se na něj prej vyhlášky nevztahujou nebo co :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: už to ví...bez zálohy nikam nepojede ,)
    CHONGX
    CHONGX --- ---

    Michal Nekvapil
    13 hrs · Havlickuv Brod ·
    Pokud chceš žít kvalitní život, a žít ho na plno a s láskou, buď pozitivní, neobklopuj se negativisty, nesdílej sračky a hlavně na ně nereaguj. Poslední dobou jsem to kapku podcenil a nechal do svého života proniknout věci a energie, které tam být neměly. Ne že by mě to nějak extra negativně poznamenalo, ale ztratil jsem tím určitě nějaký čas, který mohl být investován lépe. Prosím zamyslete se také, alespoň na chviličku. Já vím, že je svět na první pohled zlý a divný, ale je to jen ten první pohled. Pronikněte hlouběji a třeba zjistíte co je pravým motorem života a existence. Moc vám to všem přeji heart emoticon
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Peticí bojují proti hlasité hudbě - Písecký deník
    http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/petici-bojuji-proti-hlasite-hudbe-20160516.html

    Zadny hajlendr mozna nebude, nekdo zajebal minuly tyden tak jako u nas s hlukem a mistni sepisuji petice.
    N_I
    N_I --- ---
    je to imho znak dosti ceskych promoteru v CR, jah neni jedinej..takovej pokornej kdysi dluzil uplne vsem, desny smela na lidi komplet celou CR, mel asi 10 firem, pokazdy nechal firmu kleknout a pak jel dalsi..presto mu porad na lep skakali a skacou dodnes..
    proto se tolik kapel a lidi kerym to neni jedno vzdy zamyslej nad tim kde je vlastne promoter
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam