• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      VEX
      VEX --- ---
      ACRAY: lol:D
      ACRAY
      ACRAY --- ---
      VEX: Jasný! Jen jsem chtěl vypíchnout fakt, že na podmínky nedošlo ani.. že ten fail přišel mnohem dřív prostě :D
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      ACRAY: šanci ? to by byla kurva pančovaná flotila bro ! :D
      VEX
      VEX --- ---
      ACRAY: Jeboj dovedu si to představit:D Já jsem myslel samozřejmě "náročnej" ve vztahu k tomu, že on si podle toho co píše představuje, že mu tam všichni zahrajou za pivo a párek. Děláme to přece pro muziku.
      ACRAY
      ACRAY --- ---
      VEX: Kdyby náročnej... Do týhle fáze to nikdy nedošlo. 9.5. když už jsem byl dávno na eventu a několikrát mu připomněl ať už konečně napíše agentovi nás označil za lháře (resp. bud že jsme lháři my nebo jeho společník), že prý dostal zprávu, že jsem potvrzenej. My to popřeli a řekli mu ať mě z události smaže a pokud mě tam chce ať konečně napíše agentovi. 10.5. tedy konečně můj agent oficiálně dostal první info o Highlanderu, ale kolektivně jsme se shodli, že asi pozvání nepřijmu (what a surprise, right?).

      Zdálo se, že to tím skončí. Zkrátka zmizím z line-upu a ende. Pak se ale někdo zeptal kam, že jsem to zmizel a dál už to znáte....

      btw počet lidí, kteří mi vyděšeně psali, jestli jsem v pořádku, že hraju na jeho akci was too daamn high!! to mě vyloženě pobavilo :D ale šanci jsem mu vlastně dal...
      VEX
      VEX --- ---
      DASHA: haha. No, věřim, že kdybych se nevysral na hulení, tak to se mnou udělá uplně stejný věci. Někdo na to holt palici nemá a bohužel nemá ani tu brzdu.
      DASHA
      DASHA --- ---
      VEX: Me treba bavi ta, jak tu nadava Shalamande do zlodeju a kdesicosi a v poste jim pak pise, ze na ne ztratil kontakt.. vzapeti je tu znova vyhroti, ze na ne posle policajty, ale soukrome jim pise, ze je zve na svuj festival.. =D (jeste ted pred sebou vidim jejich zpravu ve svym mailu: Dasha, how CRAZY is this guy?!?!?)
      VEX
      VEX --- ---
      Jsem teda fascinovanej, že člověk žijící v nějaký svojí bublině, která představuje svět bez zodpovědnosti a důsledků, je vůbec schopnej organizovat festival.
      Ježiš beru zpět. Vždyť je to u nás úplná normálka. Zapoměl jsem, kdo řídí tenhle stát. Všechno sedí, jdu zase do hajzlu.
      VEX
      VEX --- ---
      KOCOURMIKES: Hele já jsem mu na to třeba před pár měsící skočil. Začal tady psát něco o uvědomění a bylo to docela rozumný. Ale tenhle comeback mě zase přesvědčil, že je vše při starém.
      Jestli ti nestačí hi-class promotéřina typu: Napíšu atistu do programu, protože ho chci na festivalu, pak to s nim teprve začnu řešit a když zjistim, že je náročnej, tak se mu za to vysměju a ponížím ho veřejně v komentech na facebooku. Tak už teda nevim co potřebuješ jako důkaz.
      KOCOURMIKES
      KOCOURMIKES --- ---
      a co kdyz neni tak zly? proc ho tak hejtikujete?
      L4MA
      L4MA --- ---
      VON_GILOTINE: U're know not wat U're talk about , mister.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      DJ_BOBO: nauc se anglicky,debile. toto je fakt zakladka
      DASHA
      DASHA --- ---
      MEIMEI: aneb jak si krasne protimluvit behem jednoho jedinyho prispevku..

      DJ_BOBO: sice nerozumim, co mi chces rict, ale tusim, ze v tom bude neco pro me veskrze pozitivniho.. =D
      CROME
      CROME --- ---
      to zni skoro jako by zacal pochybovat o smyslu sveho byti, je hezke, ze je lid nyxu pro neho takovou autoritou..gut
      MEIMEI
      MEIMEI --- ---
      Dokonaly PR

      DOGGY
      DOGGY --- ---
      kocourmikes je tu ..tak ted uz jsem snad videl vsechno :D
      KOCOURMIKES
      KOCOURMIKES --- ---
      DJ_BOBO: Jehovah will burn you in the Lake of Fire!
      FREETEKK
      FREETEKK --- ---
      PROTEKTIK: czenglish
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      it is one...
      PROTEKTIK
      PROTEKTIK --- ---
      DJ_BOBO: tuší někdo, jakym jazykem je to psaný?
      DJ_BOBO
      DJ_BOBO --- ---
      DRUMID23:
      whenever we can. I'm waiting for you :D

      _PLWI_:
      not everyone talkin just here in this audit / nyx

      DASHA:
      do not forget to smile and shiver again I'll turn to ever give bigup, on some party, pussy :D

      NEIGHBOUR:
      :D

      N_I:
      who do I owe dirty slut, hmm? (outside its namesake Bíca)

      SOLDIK:
      lol, U do not know about the law?

      AKISAN:
      let's bet :D ?

      OGLOKOOG:
      Yes please. In addition, it has a poorly written :D this petition is against raveparty (technoparty) and Highlander is festival, U know...

      SOLDIK:
      Oh, and why I was doing again this year festival, hmm :D ? mega lol
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam