• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DJ_BOBO
      DJ_BOBO --- ---
      VON_GILOTINE:
      today even English honey, but tomorrow will give some kind of anther slang :D
      PROTEKTIK
      PROTEKTIK --- ---
      VON_GILOTINE: Já bych to tak nechal.. takhle z toho to buranství uplně stříká:) Za mě rozhodně krok správnym směrem:D
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      nauc se anglicky.
      DJ_BOBO
      DJ_BOBO --- ---
      INK_FLO:
      look where boomtown started 8 years ago, humorless individuals fucker :D
      DJ_BOBO
      DJ_BOBO --- ---
      here is really fun :) It's almost da same as da comments on migrants, lol :D
      INK_FLO
      INK_FLO --- ---
      projížděl jsem nějaký ukázky z toho Highlander festivalu a příjde mi, že to je pořád stejná strategie, akorát ve větším měřítku, prostě jakej pán, takovej krám. Nikdo z těch účinkujících není z první ligy a pravděpodobně se tam nikdy ani nedostane (což ale automaticky neznamená, že hrajou špatně). To, že se s vámi pořadatel bude hádat o opaku je známkou toho, že ani on se sám moc neorientuje (nebo orientuje, ale uvědomuje si, kam sahají jeho možnosti). Konfekční Lojza z Portugalska nebo Peru je pořád jen konfekčním Lojzou, ale pro vidláky bez vkusu a přehledu tím můžete vzbudit zdání světovosti. Něco jako italskej týden v Lidlu, za dvě stovky si pochutná celá rodina. Kvalitu nahradíme kvantitou, hodně muziky za málo peněz, za ten rozpočet by se asi dala udělat jedna solidní stage, ale budeme mít radši pět průměrných, možná je to něčím typicky český...stejně jako Jah - takovej archetyp obchodníčka, kterej nedostatek invence a inteligence vyváží vychcaností, buldočí zarputilostí a pracovitostí

      Ale myslím, že svoje publikum si to najde - lidi kteří tu hudbu zase tolik neřeší, chtějí si někam vyjet, nejsou nějak extra stylově vyhranění a bahenní tekkenoviny před hromadou třísek jsou na ně už moc dirty. Zmínka o inspiraci Boomtownem mě fakt pobavila, když jsem si vzpomněl na fotky té loňské stage někde v koňské maštali se sochama sádrových lvů nebocotobylo
      TEKKIT
      TEKKIT --- ---
      DO_IT: to je tenhle Varvažov? http://pisecky.denik.cz/zpravy_region/petici-bojuji-proti-hlasite-hudbe-20160516.html

      Toho už bych se trochu bál tam něco většího dělat...

      Jinak to promo je asi okopírovaný z nějaký sportovní akce ne? "který i přes nepřízeň počasí předčil očekávání většiny diváků i sportovců" Nebo teď už si lidi co chodí na párty říkají sportovci a já už sem sto let za opicema a nedávám slang těch mladejch?
      DRUMID23
      DRUMID23 --- ---
      DJ_BOBO: pokud žena stihne porodit v termínu, půjdu to zapit na b4l . A očekávej mou návštěvu a můžeš mi to říct o očí. A jestli si myslíš, že se schováš za ochranku , mužů tě uklidnit, ta ti nepomůže :)

      Řekl bych ze spousty lidi to tady ocení
      LUBOSSTREJCEK
      LUBOSSTREJCEK --- ---
      Tohle bude ještě sranda...
      DJ_BOBO
      DJ_BOBO --- ---
      today really fun. thanks a lot hookers :D
      the event has nearly 400 views. I have been satisfied
      good night :)
      PIERDUS
      PIERDUS --- ---
      DO_IT: aneb jak sám Pán káže: nekomerční muzika na nekomerčním festivalu:)
      _PLWI_
      _PLWI_ --- ---
      DJ_BOBO: jo já vim, ze te lidi jebou i na fbooku a nejen tady, to mi nemusis říkat. Proč se zas ted menuhes Dj.Bobo pyco ?
      L4MA
      L4MA --- ---
      PAYAMAN: ale vzdyt vis jak to je. takhle namazes babylonanum med kolem huby, a pumpnes je co to jde. to je naprosto cisty a v srdci zavladne mir. :)
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      PTT: jako takhle se normálně shanějí sponzoři, ale on nám tady nekolikrat tvrdil, že je proti systému a že to dělá jinak....
      PTT
      PTT --- ---
      DO_IT: on to fakt posunuje vys a vys :)))
      DO_IT
      DO_IT --- ---
      kdybyste naaaahodou chteli sponzorovat


      Generální partner – 350.000 Kč (max 1) – min. 3 roky, opce na další období

      * titulární partner HIGHLANDER festivalu

      * partner charitativních projektů festivalu (SANKOFA School Project, Nadační fonf šance Onkoláčkům, Highlander Charity Tent)

      * garance výhradního partnerství pro obor činnosti

      * logo na hlavní stage (hlavní stage, banner/plachta)

      * logo na hrazení areálu

      * logo na plakátech

      * logo na projekčních plátnech

      * logo na videoreportech (3)

      * logo partnera na fotografiích ze Smileboxu (fotokoutek)

      * součást názvu chill out zóny

      * součást rádiových spotů

      * web, sociální media, aplikace, magazín

      * reklamní sdělení akreditovaným umělcům a účastníků festivalu

      * přístup do VIP zóny po celou dobu akce

      * bezplatná akreditace pro zaměstnance (20)

      * možnost bezplatného zapojení do sportovních her a dalších aktivit

      * možnost poskytnout výhody všem akreditovaným (reklamní předměty, slevu na produkty apod.)

      Hlavní partner – 100.000 Kč (max. 5) – opce na další ročníky

      * garance výhradního partnerství pro obor činnosti

      * partner charitativních projektů festivalu (SANKOFA School Project, Nadační fonf šance Onkoláčkům, Highlander Charity Tent)

      * součást názvu na vybrané stage – je jich 9

      * logo na plakátech

      * web, sociální media, magazín

      * celoroční propagace partnera na vlastních reklamních plochách

      * přístup do VIP zóny ve vybraných dnech

      * bezplatná akreditace pro zaměstnance (10)

      Významný partner –50.000 Kč (10)

      * garance výhradního partnerství pro obor činnosti

      * partner charitativních projektů festivalu (SANKOFA School Project, Nadační fonf šance Onkoláčkům, Highlander Charity Tent)

      * reklamní plocha v areálu akce

      * logo na plakátech

      * web, sociální media

      * přístup do VIP zóny ve vybraných dnech

      * bezplatná akreditace pro zaměstnance (5)

      Partner - 15.000 Kč (20)

      * reklamní plocha v areálu akce

      * partner charitativních projektů festivalu (SANKOFA School Project, Nadační fonf šance Onkoláčkům, Highlander Charity Tent)

      * logo na plakátech

      * web, sociální media

      * bezplatná akreditace pro zaměstnance (2)

      Hlavní mediální partner – 50.000 Kč (1)

      * partner charitativních projektů festivalu (SANKOFA School Project, Nadační fonf šance Onkoláčkům, Highlander Charity Tent)

      * reklamní plocha v areálu akce

      * web, sociální média

      * logo na plakátech

      * přístup do VIP zóny ve vybraných dnech

      * bezplatná akreditace pro zaměstnance (5)

      Mediální partner – 10.000 Kč (10)

      * web, sociální média

      * logo na plakátech

      * bezplatná akreditace pro zaměstnance (2)

      Záštita (20) – barter / vzájemná podpora (30)

      * web, sociální média

      * logo na plakátech

      * bezplatná akreditace pro zaměstnance (2)

      Kdo jsme:

      HISTORIE

      Projekt vznikl v roce 2013 z iniciativy promotéru, umělců, nadšenců a lidí pohybujících se kolem kulturní a hudební scény ve střední Evropě, kteří byli inspirováni podobnou akcí, ale mnohem většího rozsahu, která se koná každý rok v UK a jmenuje se Boomtown Festival. V prvních dvouch letech si mapovali terén a po vytipování zajímavé locality uspořádali v roce 2015 jeho první ročník, který i přes nepřízeň počasí předčil očekávání většiny diváků i sportovců a z původně zamýšlené skromné akce se stala respektovaná hudebně-kulturní událost, která nemá v České republice momentálně obdoby a hlavně ani konkurenci .

      POSLÁNÍ

      Hlavním posláním projektu je zapojení učastníků festival do jeho dění, profesionálů i amatérů a to do některé z nabízených soutěžních či nesoutěžních aktivit, ale I při samotné přípravě a realizaci festivalu. Touto činností chtějí pořadatelé systematicky podporovat pozitivní přístup veřejnosti ke festivalu, sportu, vést účastníky všech činností k dodržování základních etických a mravních pravidel, umožnit jim širokou informovanost v oblasti hudby, kultury a sportu a v neposlední řadě šířit a zdokonalovat tyto užitečné a bohulolibé aktivity u mládeže a všech kteří jsou aktivní a chtějí se bavit.

      Náš festival se take zaměřuje na charitu a je partnerem a garantem charitativních projektů festival: SANKOFA School Project, Nadační fonf šance Onkoláčkům, Highlander Charity Tent.

      STRATEGIE

      Své poslání chce spolek naplnit uspořádáním velké kulturní akce s bohatým doprovodným programem v krásném kempu o obce Varvažov (nedaleko hradu Zvíkov a Orlické přdhrady) mezi městy Písek a Tábor, protože tato lokalita je pro potenciální návštěvníky velmi atraktivní a pro veřejnost snadno dostupná. Kromě zapojení široké veřejnosti do volnočasových aktivit si akce klade za cíl získání finančních prostředků pro dobročinné účely. Posouváme festival kupředu a po prvním vydařeném ročníku, na který byly v podstatě jen pozitivní ohlasy a který navštívilo za celý víkend necelých 900 unikátních návštěvníku (I přes nepřízeň počasí) jsme se rozhodli festival Posunout o kus dál. Nejen že jsme změnili areál, ale také jsme rozšířili lineup a stages na vice jak 100 umělců a 9 podií a celkově se program a velikost festivalu masivně rozrostl. Přidali jsme novou hlavní stage zameřenou na na kapely a živé projekty ve stylech rock, ska, reggae, funky, hardcore, blues, punk a chceme posílit dalši EDM stages a prudy kterými jsou reggae, hip-hop, drum and bass, ska, electro, house, swing a další. Budeme rozšiřovat hudební nabídku o další scény a také o další hudební styly. Náš doprovodný program je take na velmi vysoké úrovni a na návštěvníky čeká třeba divadlo, kino, přednášky, workshop, soutěže a další sportovní a kulturní activity jejihž výčet by zabral minimálně půstránku. Dalšín nezanedbatelným faktem je vstupné, které činní jen 250kč (400kč na celý víkend) a je roti jiným fetivalům s podobným programem třetinové. Po následující ročníky chceme udržet výši vstupného stále na velmi nízké úrovni a umožnit tak široké veřejnosti navštívit festival, a to bez ohledu na sociální a ekonomické postavení. Naše motto je tudíže nemůže být jiné než: Svobodně a Společně.
      PAYAMAN
      PAYAMAN --- ---
      VEX
      VEX --- ---
      ACRAY: lol:D
      ACRAY
      ACRAY --- ---
      VEX: Jasný! Jen jsem chtěl vypíchnout fakt, že na podmínky nedošlo ani.. že ten fail přišel mnohem dřív prostě :D
      KEITHHSTER
      KEITHHSTER --- ---
      ACRAY: šanci ? to by byla kurva pančovaná flotila bro ! :D
      VEX
      VEX --- ---
      ACRAY: Jeboj dovedu si to představit:D Já jsem myslel samozřejmě "náročnej" ve vztahu k tomu, že on si podle toho co píše představuje, že mu tam všichni zahrajou za pivo a párek. Děláme to přece pro muziku.
      ACRAY
      ACRAY --- ---
      VEX: Kdyby náročnej... Do týhle fáze to nikdy nedošlo. 9.5. když už jsem byl dávno na eventu a několikrát mu připomněl ať už konečně napíše agentovi nás označil za lháře (resp. bud že jsme lháři my nebo jeho společník), že prý dostal zprávu, že jsem potvrzenej. My to popřeli a řekli mu ať mě z události smaže a pokud mě tam chce ať konečně napíše agentovi. 10.5. tedy konečně můj agent oficiálně dostal první info o Highlanderu, ale kolektivně jsme se shodli, že asi pozvání nepřijmu (what a surprise, right?).

      Zdálo se, že to tím skončí. Zkrátka zmizím z line-upu a ende. Pak se ale někdo zeptal kam, že jsem to zmizel a dál už to znáte....

      btw počet lidí, kteří mi vyděšeně psali, jestli jsem v pořádku, že hraju na jeho akci was too daamn high!! to mě vyloženě pobavilo :D ale šanci jsem mu vlastně dal...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam