• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    _IOB_: Jo. Nespolehlivy kokot.
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    mozna to tu trochu rozvirim, ale nejake zkusenosti se Špíglem? (Examiner Recs)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    SOLDIK: se to tady řeší už snad dva roky jak si půjde ten člověk sednout a von jde až teď a je to prej "celkem narychlo." No tak to jo .))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Pristalo mi v poste

    DZENDA23
    DZENDA23 --- ---
    Aktuálně

    GOLDSTAR
    GOLDSTAR --- ---
    TEKKIT: ufffff tak to je mazec.....
    PTT
    PTT --- ---
    TRSK: puvodni majitel bozak opustil a ted to ma nekdo jiny a jde to do kytek.
    TRSK
    TRSK --- ---
    L4MA: :DD aspon je videt jak dlouho tam fungujou.
    ale ten web je strasnej...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    BOLDRIK23: Tombola
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Sever je drsnej a oba kluby jsou bohužel to nejlepší co v těch městech je...je to smutný ale je to tak...v huláči sem byl v pátek, Messen to domlouval s majitelem...to že tam vincek dohodil ještě tobolu a Jayharna je jiná věc...mi dostali, co jsme měli...

    Jinak v chomutově je druhej klub, tam vůbec neřešej techniku, neplatí a majitel je svítící reklama na smah rozhodně nikdo nejezděte do Free runway či jak se to jmenuje... Huláč je sklep se španým zvukem, ale majitel se snaží a bojuje severočeskou kulturní bitvu . Je mi to jasný, teď přijde otázka proč tam jezdím? Jsou tam supr lidi, nadšený že tam něco přijede a ochotni cestovat z města do města. Je to kraj Rázovitý ale krásný
    L4MA
    L4MA --- ---
    TRSK: teda tim odkazem na web si obrazek o klubu moc nevylepsil. :)
    TRSK
    TRSK --- ---
    THEODORT: Sorry, ale neni :D Zatimco Huhac je ocividne totalni picovina, tak Bozak byl dlouhy roky jedinej normalni prostor v Teplicich. http://www.bozak.cz/
    Teda slysel jsem, ze ted funguje nak napicu, nebo mozna nefunguje vubec, ale to je otazka poslednich par mesicu. Sam jsem tam hral mockrat, s prachama nikdy problem nebyl.
    N_I
    N_I --- ---
    jinak kamos co dela rap nedavno prijel na takovouhle stage...ma rad DIY ale odsud podsud vid..:)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ERIKK: a to je vyzdobený na narozky zjevně:))
    L4MA
    L4MA --- ---
    Sn mek obrazovky 2018 08 14 v 9 24 37 — imgbb.com
    https://ibb.co/ddx7y9

    "jsi v bílině?"

    "jsem v pizzerii"

    to je svet. :DDD
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    tyve fotky z Huháče :D :D :D to si fakt někdo myslel že mu tady zaplatí za hraní?


    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Vinci Vinc :D :D :D na prvni pohled nejaka chomutovska smazka, bych ho neposlal ani s kilem pro ciga
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    nebo MCBozak, to je asi jedno
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    woe, ja teda nehraju ale rict mi nekdo at vystupuju v klubu Huhac v Chomutove, tak se loucim s jakoukoli nadeji na vydelek uz predem
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: autorem je Jan Bína, já to jen překopíroval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam