• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    SNOO: imho dmnc
    SNOO
    SNOO --- ---
    DISKOPANKER: no čumim. na pár let sem si z toho co by se možná dalo nazývat "východní zlomená scéna" odskočil a koukám, že se to tu nějak rozbeefilo. Co se to tu kua děje? :/
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    SHMIDOO: Bejvalej kamarad, prekvapenej nejsem, jinak pro ostatni, delaj dnb jeste v Pardubickym klubu Zluty Pes
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    Došli mi nervy a musím zde zmínit neplatiče Vojtěcha Popelku, pořádá párty v Hradci Králové a vystupuje jako Dj Popelka, hlavně v klubu Denoche... Tři měsíce čekám na doplacení za hraní a grafiku a pořád to jsou jen nějaké výmluvy, chvíli se to snažil řešit jeho kolega Vojtěch Kostelecký, ale taky to, z nějakých záhadných důvodů, nedopadlo....
    Co vím, tak dluží více lidem, ale spokojeně si pravidelně pořádá party dál...
    Pro jistotu teď oba opět nekomunikujou vůbec...
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SOLDIK: byl to spíš takový sarkasmus
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ANDY_WARHOL: to ze si prvok a umis neco potahnout vyfetovanemu mozku neni vskutku znamka inteligence .)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SOLDIK: asi chytřejší, jestli jahridera okradl
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ILAB: hloupejsi verze jahridera.
    ILAB
    ILAB --- ---
    PSYKUK: ja ho teda znam roky, je to takovy jednodussi kluk, tomu ani nedochazi ze by delal něco spatne :)
    DISKOPANKER
    DISKOPANKER --- ---
    PSYKUK: Mám dost podobný, jako pár lidí z ranku: psal mi kdysíva anglicky, že zastupuje nějaky artists a nabízel za celkem dobrý prachy dubplates, poslechl sem to, byla to celkem sračka, tak jsem anglicky slušně odmítl, pak mě ještě zkoušel přemluvit a když sem se nenechal, začal mi psát najednou česky, že sem mrdka, že si mě najde a že mi jeho kámoš Mateyka z Brna, kteryho sem v tu dobu zval na akci k nám, rozbije hubu (to teda Matěj hrozně prosmál, když sem mu to řikal) Taky sem slyšel storku o tom, jak pozval DJs do Olomouce, akce provar, tak jim nedal prachy, slibil, že budou moct spat u něj, at nemusej čekat na vlak a pak se jim nějak zdejchnul, tkže kluci mrzli na nadru do rána. No a největší jeho majstrštyk je, že udajně okradl Jahrajdra o nějaky vinyly...tkže asi tak
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    RICK: ajajaj :)
    RICK
    RICK --- ---
    PSYKUK: hledej, byla tady řeč o něm :-D
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    nekdo nejaky zkusenosti s djem dreadlockem? diky :)
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    V Božáku sem hrál s nevereš a nová majitelka se snaží, vše v pořádku, k tomu se tam dějí i větší rapový akce a nezaslechl jsem špatnost
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Jo presne tenhle nám psal s nabídkou termínů na prosinec...
    Nicméně jen ve stylu "nechcete si přijet zahrát?" ... nic víc... což už samo o sobě nezní lákavě moc :D
    MRTY
    MRTY --- ---
    ERIKK: taky by me zajimalo. nejakej patrik vanicek nam psal s nabidkou breznovyho datumu. mozna to ma nejkdo novej. poptam se na reference od teplicaku.
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    ERIKK: dostali jste nabidku? :D
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Nedávno tu proběhla zmínka o klubu Božák v Teplicích... jeli byste tam hrát ? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DATELON: Ale zase je hezky videt, jak dovede system zkurvit mladyho cloveka, co hraje fotbal a nabizi kamosum jointy tim, ze necha brucet natvrdo. Naslednej postoj proti babylonu jsou logickym vyusgenim represi a ze se clovek do krimu neboji, protoze uz vi jal to chodi, neni taky zadny plus. Defacto muze probrucet v klidu pul zivota, zatimco ja se budu trast, abych nebyl ani v podmince.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam