• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně
    MRTY
    MRTY --- ---
    ERIKK: taky by me zajimalo. nejakej patrik vanicek nam psal s nabidkou breznovyho datumu. mozna to ma nejkdo novej. poptam se na reference od teplicaku.
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    ERIKK: dostali jste nabidku? :D
    ERIKK
    ERIKK --- ---
    Nedávno tu proběhla zmínka o klubu Božák v Teplicích... jeli byste tam hrát ? :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DATELON: Ale zase je hezky videt, jak dovede system zkurvit mladyho cloveka, co hraje fotbal a nabizi kamosum jointy tim, ze necha brucet natvrdo. Naslednej postoj proti babylonu jsou logickym vyusgenim represi a ze se clovek do krimu neboji, protoze uz vi jal to chodi, neni taky zadny plus. Defacto muze probrucet v klidu pul zivota, zatimco ja se budu trast, abych nebyl ani v podmince.
    DATELON
    DATELON --- ---
    TEKKIT: nejde sedět poprvé ;) #recidrider #SHAKEDATASSCHALLENGE
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    dobry, a nekdo dalsi?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    _IOB_: Shanel obaly na ty jeho desky co vydava. Nasel si me na midi, napsal, objednal, poslal jsem mu je. Tri tydny si je nevyzvedaval na poste, jednou se ozval, ze uz uz tam jde... nakonec to po mesici vyzbedl a zaplatil. Ja jsem takovej vul, ze mu po nejake dobe “odpusril” a udelal s nim dalsi obchod, ten probehl lip. Pak dalsi, to uz bylo horsi. Objednal si specialni, ktere nemam skladem a neprodavam. Objednal jsem mu je a hadej. No po mesici ticha jsem ho donutil reagovat a on zrusil objednavku :) Ze nekde nasel o kacku levnejsi. Ty obaly mi tu lezely pres rok. Ptal jsem se nekolika lidi a v podstate se vsichni shoduji, ze s nim nic neresit.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SOLDIK: big up za to, jak to bere s humorem...možná že už ví co ho čeká, já bych se podělal:/
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    SOLDIK: ja bych rad i nejake storky, slysel sem jich hodne a i neco malo mam vlastnich zkusenosti, ale bylo by tak nejak "hezky" je mit sepsany na jednom miste:)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    _IOB_: Jo. Nespolehlivy kokot.
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    mozna to tu trochu rozvirim, ale nejake zkusenosti se Špíglem? (Examiner Recs)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    SOLDIK: se to tady řeší už snad dva roky jak si půjde ten člověk sednout a von jde až teď a je to prej "celkem narychlo." No tak to jo .))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Pristalo mi v poste

    DZENDA23
    DZENDA23 --- ---
    Aktuálně

    GOLDSTAR
    GOLDSTAR --- ---
    TEKKIT: ufffff tak to je mazec.....
    PTT
    PTT --- ---
    TRSK: puvodni majitel bozak opustil a ted to ma nekdo jiny a jde to do kytek.
    TRSK
    TRSK --- ---
    L4MA: :DD aspon je videt jak dlouho tam fungujou.
    ale ten web je strasnej...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    BOLDRIK23: Tombola
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    Sever je drsnej a oba kluby jsou bohužel to nejlepší co v těch městech je...je to smutný ale je to tak...v huláči sem byl v pátek, Messen to domlouval s majitelem...to že tam vincek dohodil ještě tobolu a Jayharna je jiná věc...mi dostali, co jsme měli...

    Jinak v chomutově je druhej klub, tam vůbec neřešej techniku, neplatí a majitel je svítící reklama na smah rozhodně nikdo nejezděte do Free runway či jak se to jmenuje... Huláč je sklep se španým zvukem, ale majitel se snaží a bojuje severočeskou kulturní bitvu . Je mi to jasný, teď přijde otázka proč tam jezdím? Jsou tam supr lidi, nadšený že tam něco přijede a ochotni cestovat z města do města. Je to kraj Rázovitý ale krásný
    L4MA
    L4MA --- ---
    TRSK: teda tim odkazem na web si obrazek o klubu moc nevylepsil. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam