• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMARIOJahrider , Filip Dryje a další vomrdávači na scéně

    s JAHRIDEREM spolupracovat

    196 hlasy od 196 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PALEONTOLOG
      PALEONTOLOG --- ---
      KRIVOSH: Všichni vězni jsou z podstaty věci političtí, protože jsou zneužiti v nechutné politické hře státu. :-O
      ANDY_WARHOL
      ANDY_WARHOL --- ---
      SKAFF
      SKAFF --- ---
      DUKON: tam o tom ale mluvi minimálně dva vystupujici. Zaplaceno nedostali
      FATBWOY
      FATBWOY --- ---
      highlander festival 2019? :D
      DUKON
      DUKON --- ---
      FIRGO: jedine co mi tam vic chybelo byla otazka samotnych booklych umelcu, jeslti s nema meli vubec uzavrene smlouvy a dostali zaplaceno, nebo tam byla vetsina napsana jen tak, napr. Disclosure nejaky rozhovor s nema atd.
      FIRGO
      FIRGO --- ---
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      SNOO: Urcite bych to neklasifikoval jako nejaky beefy, spis se tady, ostatne jako vsude jinde semtam vyskytne nejakej ne uplne dobrej promoter. Treba za HK si myslim, ze krom dramikaru ta "scena" celkem funguje
      AIM_FREEMAN
      AIM_FREEMAN --- ---
      SNOO: imho dmnc
      SNOO
      SNOO --- ---
      DISKOPANKER: no čumim. na pár let sem si z toho co by se možná dalo nazývat "východní zlomená scéna" odskočil a koukám, že se to tu nějak rozbeefilo. Co se to tu kua děje? :/
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      SHMIDOO: Bejvalej kamarad, prekvapenej nejsem, jinak pro ostatni, delaj dnb jeste v Pardubickym klubu Zluty Pes
      SHMIDOO
      SHMIDOO --- ---
      Došli mi nervy a musím zde zmínit neplatiče Vojtěcha Popelku, pořádá párty v Hradci Králové a vystupuje jako Dj Popelka, hlavně v klubu Denoche... Tři měsíce čekám na doplacení za hraní a grafiku a pořád to jsou jen nějaké výmluvy, chvíli se to snažil řešit jeho kolega Vojtěch Kostelecký, ale taky to, z nějakých záhadných důvodů, nedopadlo....
      Co vím, tak dluží více lidem, ale spokojeně si pravidelně pořádá party dál...
      Pro jistotu teď oba opět nekomunikujou vůbec...
      SAYUZ
      SAYUZ --- ---
      ANDY_WARHOL
      ANDY_WARHOL --- ---
      SOLDIK: byl to spíš takový sarkasmus
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ANDY_WARHOL: to ze si prvok a umis neco potahnout vyfetovanemu mozku neni vskutku znamka inteligence .)
      ANDY_WARHOL
      ANDY_WARHOL --- ---
      SOLDIK: asi chytřejší, jestli jahridera okradl
      SOLDIK
      SOLDIK --- ---
      ILAB: hloupejsi verze jahridera.
      ILAB
      ILAB --- ---
      PSYKUK: ja ho teda znam roky, je to takovy jednodussi kluk, tomu ani nedochazi ze by delal něco spatne :)
      DISKOPANKER
      DISKOPANKER --- ---
      PSYKUK: Mám dost podobný, jako pár lidí z ranku: psal mi kdysíva anglicky, že zastupuje nějaky artists a nabízel za celkem dobrý prachy dubplates, poslechl sem to, byla to celkem sračka, tak jsem anglicky slušně odmítl, pak mě ještě zkoušel přemluvit a když sem se nenechal, začal mi psát najednou česky, že sem mrdka, že si mě najde a že mi jeho kámoš Mateyka z Brna, kteryho sem v tu dobu zval na akci k nám, rozbije hubu (to teda Matěj hrozně prosmál, když sem mu to řikal) Taky sem slyšel storku o tom, jak pozval DJs do Olomouce, akce provar, tak jim nedal prachy, slibil, že budou moct spat u něj, at nemusej čekat na vlak a pak se jim nějak zdejchnul, tkže kluci mrzli na nadru do rána. No a největší jeho majstrštyk je, že udajně okradl Jahrajdra o nějaky vinyly...tkže asi tak
      PSYKUK
      PSYKUK --- ---
      RICK: ajajaj :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam