• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NENUPHARŠtítná žláza, poruchy její funkce, klasické i alternativní způsoby léčby. Jiná onemocnění endokrinního systému
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    CORNELA: díky a je člověku i zle? myslím tím kvůli hormonální změně..respektive letrox naordinují hned? díky
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj, chtěla bych se zeptat. Čeká mě operace pravé části štítné žlázy kvůli uzlu, fce štítné žlázy je jinak v pořádku.
    V těch papírech, co jsem dostala v Motole je napsáno "předpokládaná neschopnost" 20 dnů. Zajímalo by mě, jestli to je opravdu na 20 dnů doma nebo je to brané s rezervou?
    Děkuju
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    ILLUZE: to zní zajímavě, mohla by ses tu podělit konkrétněji o té změně i o cvicích, případně mi poradit do pošty? moc děkuju!
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    FRUTAA1: Najela jsem nedávno na změnu stravovacího režimu a cvičení, do kterého jsem si zakombinovala i cviky na štítnici a jak jsem měla teď půl roku čím dál horší výsledky, najednou jsem na horní hranici normy. Cca do 1 měsíce od najetí na režim.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    CORNELA: Neboj, mám to (teda spíš jsem) pod kontrolou ;-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SIHAJA: Euthyrox ve stravovacim rezimu dost spolehlive pomaha na hypothyreozu :)!
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    FRUTAA1: Začala jsem každé ráno jíst euthyrox a víc jodu během dne, teď ho mám v těhotenských vitamínech.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    FRUTAA1: Toje blbost.
    FRUTAA1
    FRUTAA1 --- ---
    ahoj, zkoušel tu někdo hypotyreózu léčit změnou stravy?
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    DADULKA: nemate nekdo referenci na tohoto doktora? :-)
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    ILLUZE: nakonec jsem byla zde http://www.stitna-zlaza.info/
    objednala jsem se v pondělí a hned ve čtvrtek sem šla na vstupní vyšetření....další čtvrtek jdu na výsledky z krve....
    maximální rychlost :-)....je to placené
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DADULKA: jestli jsi v Praze, v Řepích na Žufanově byla poměrně krátká objednací lhůta
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    SIHAJA:
    VERONIKAEMA:
    ok ok diky.....kdyz slysim jaky sou cekaci lhuty...tak to stejne vezmu pres obvodaka...treba je vse v poradku :-)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    DADULKA: Muzou ti ho vystavit i třeba v ivf centru
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    ahoj, prosím nevíte zda se na edokrinologii mohu objednat jen tak nebo musím mít doporučení obvodního lékaře?
    díky
    SSAMIAD
    SSAMIAD --- ---
    Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je to nějaká dáma, co má problémy s polycystickými vaječníky, do přímého auditka budu žádat přístup...kdyžtak do zpráv prosím, děkuji
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    Zdravim.. Dneska jsem se dozvedel, ze mam na pravym laloku uzlik cca 3,2mm.. Co si pod tim mam predstavit? Kdyz jsem o tom hledal nejaky info, vsude se pise jen o velikosti 10mm a vic..
    Zitra se budu objednavat na endokrinologii, ale pry to bude nejdriv za 2-3mesice.. Tak by me jen predem zajimalo, co to tak muze byt..prece nemuzu bejt v 26 jeste takovej kripl :))

    diky :)
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    BLANITCHKA: líp to neumim, tak snad takhle stačí
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    Založila jsem novou diskuzi [ PCOS - Syndrom polycystických ovarií (Polycystic Ovary Syndrom). ]

    Tady se jede hodně štítná žláza, o PCOS se zatím imho moc neví. Pokud by bylo možé hodit někam do záhlaví, aby nezapadlo v klubu, tak budu ráda.
    BESTIEVSAMETE
    BESTIEVSAMETE --- ---
    VERONIKAEMA: Rozdíl v tom není žádnej (alespon podle mojí doktorky :-) ) ale moje máma tvrdí, že jí L nepomáhá a E ano.. Víc ti říct neumím, já mám E.
    A co se dávkování týká, tak to imho taky nevadí, já dokonce jedu dobu brala 75 v týdnu a 100 o víkendu, pak 125 pořád a teď 100 v týdnu a 125 o víkendu :-D. Měla bys samozřejmě dodržovat dávkování od lékaře, ale jednou za čas je to fuk ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam