• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOJZAVýtvarná tvorba na iPad & dalších iOS zařízeních
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    hele, kde nejlépe reklamovat apple pen v2?

    Je koupený v alzáči, mají tam 50 kusů, ale po telefonu se přítelkyni tvářili, že až to tam přinese, bude 30 denní reklamační lhůta. Když zkoušela telefon nějaký apple story po praze, taky to vypadalo, že je nemají skladem a že taky bude čekat.

    Jaký je nejlepší postup?
    CESKI
    CESKI --- ---
    Tak dnes přijde iPad, tak ženská doma upadne. Vůbec to nečeká
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    NIKKARIN: Moc krásné oživení :3 Děkuji.
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    Zkusim to tu ozivit...

    CESKI
    CESKI --- ---
    LOJZA: Dekuji. Je to čistě pro tu práci :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    CESKI: Mělo by to být úplně v pohodě. Pokud nebudete instalovat N gigabajtů her nebo intenzivně fotit a natáčet přímo na iPadu, tak určitě vystačíte. Na tvorbu v Procreate nebo Affinity Photo je to naprosto v klidu.
    CESKI
    CESKI --- ---
    LOJZA: jestli mohu ještě dotaz......zvítězil tedy ipad air a řešíme kapacitu...bude těch 64GB dostačujících???? Nebude vše zůstavát v ipadu, ale půjde do počítače.
    CESKI
    CESKI --- ---
    LOJZA: děkuji za odpověd....pravděpodobně zvítězí ipad air a pencil 1. a jakmile to půjde tak ipad pro s dvojkovou tužkou :) hledáme tedy řekněme střed, který nás neutrápí a bude stíhat, než příjde čas na to lepší. :)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    CESKI: Mělo by to stačit. Pokud chcete jet vyloženě na nízký budget, existují zřejmě i dobře funkční alternativy Pencilu: https://www.macworld.com/...rget-the-99-apple-pencil-this-4-5-star-ipad-stylus-is-just-32-today.html
    CESKI
    CESKI --- ---
    Zdravím Vás......mám dotaz ohledně techniky. Partnerka chce začít používat ipad pro kreslení. Zvažujeme tedy koupi nověho ipadu a samozřejmě tužky. Bude stačit pro začátek ipad normální a tužka první generace??? Děkuji
    LIMETA
    LIMETA --- ---
    Asi to tu umřelo úplně, ale zkusím, neměl by někdo náhradní disky pro Adonit Jot Classic? Firma mi napsala, že se vyrábět nebudou, taky něco o výjimce, ale to bude nejspíš sleva na nový produkt, který měnit nechci. (pero mám půjčené a ráda bych ho vrátila.)
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    GLUTEUS: Není to Libor Vojkůvka..?
    GLUTEUS
    GLUTEUS --- ---
    Omlouvám se, že píšu sem, ale hledám obraz od jednoho českého malíře, třeba mi někdo poradíte. Je to pán ve středním věku, s vousy, nepamatuji si jméno a nemám ani jeho obraz... je pro něj typická kresba dívek s velkýma očima. Něco na způsob těchto dvou malířů. Budu vděčná za jakoukoliv radu.



    LOSBASTARDOS
    LOSBASTARDOS --- ---
    Tak já taky přihodim :)
    PHOB
    PHOB --- ---
    a treti pokus v pc2

    PHOB
    PHOB --- ---
    to tu nejak umrelo, tak ja pridam, co sem si poridil stylus... tak je to parada, procreate je fakt naslapnuty...

    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    Pencil / Surface Pressure
    https://vimeo.com/98146708
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Máte někdo zkušenosti se stylusem Adonit Jot Script?
    LOSBASTARDOS
    LOSBASTARDOS --- ---
    Tak téměř po roce co mám tablet (s. galaxy note 10.1) sem u SketchBooku zjistil že se tam dá zvětšit rozlišení :) No zvětšil sem a hned se to dalo používat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam