• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    rozbalit záhlaví
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    PLUMM: bomba, vždycky se snažím vysledovat, jak je to udělaný, tyhle speedpainty se mi strašně líbí a rád bych se to naučil, jenž já to vždycky strašně utahám...
    ARAON
    ARAON --- ---
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Virtual plenér kreslenej podle google maps. :)
    Záběry - Mapy Google
    https://www.google.com/...s/casa-de-piedra/UGMNRiZzip9NkwfhuXpJrg?gl=cz&heading=203&pitch=82&fovy=75

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Nějaký vězení. :)



    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    ehm, já budu někdy za dva-tři týdny v Praze, tak pokud by to vyšlo na tu dobu, moc rád bych se zůčastnil taky:)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    KJON: Super, to schvaluju :)

    Jeden panel ze storyboardu.

    KJON
    KJON --- ---
    PLUMM: Taky bych se rád připojil plus pár dalších kamarádů, kamarádek :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SUN_VU_KUNG: dám :)
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    PLUMM: tak dej na nějakém viditelném místě echo :)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    PLUMM: Jsem pro. :o)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Minimálně přes celý léto jsem v Praze, co takhle udělat nějakou urban-sketching tour po městě? Vezmem skicoše, zakreslíme, totálně zahanbíme celej http://www.urbansketchers.org/ - kvantitou i kvalitou samozřejmě:) - a dáme pak pivo večer. Nebo při tom. Nebo zmrzku.

    A můžem zabloudit i na Karlův most, dlouho jsem neslyšel o žádnym průseru z těhle končin, což je mi skoro až podezřelý. :)
    Někdy v sobotu/neděli na začátku srpna třeba, což? Platí pro všechny, co si to přečtou.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    SUN_VU_KUNG: haha, jo no, to je takový to: "když už nevíš, jak to zakřivit, tak to zpolygonuj" :D
    WILLOW: Tyjo, to jsem ani neznal, dík za tip.

    jedna flinta


    WILLOW
    WILLOW --- ---
    PLUMM: aquanox is back... :)

    vubec bych se nedivil ted kdyzna Kikstartu zazivaj obrozeni space ship simulatory ... letani pod vodou k tomu melo taky blizko :)
    BLIND
    BLIND --- ---
    vážně super!!
    SUN_VU_KUNG
    SUN_VU_KUNG --- ---
    Moc se mi líbí polygonová želva :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    OMN: Můžu občas postnout nějakej obrázek, ale prej bez infa. Takže sorry. :)
    OMN
    OMN --- ---
    PLUMM: super! o jaky projekt jde konkretneji? Hra?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Dělam teď na takovym zábavnym a hodně barevnym sci-fi projektu. Kreslim hlavně koncepty zvířat a prostředí + scény, který myslim, že budou ve výsledku vypadat cool. Zřídka i charaktery. Jinak charaktery, techniku a architekturu dělá někdo jinej, protože mě kresba techniky a architektury moc neba, všechno to musí bejt moc přesný, čáry rovný, úhly pravý a podobně. :D

    V podstatě je to práce snů, páč nám byla svěřena docela velká důvěra, takže vizuální podobu toho projektu určujem my, což je na tom asi nejzábavnější. :) Je to ještě v preprodukční fázi, takže je toho ještě hodně co nakreslit, tak sem občas hodim nějakej obrázek.







    PLUMM
    PLUMM --- ---
    WILLOW: No, Karla jsem zrovna netrefil, dělal barevně. :)

    Dík.
    Takovýhle pitomý zranění naštvou nejvíc. Kamarád měl podobnej problém...se sádrou a rukou, kterou potřeboval používat, tak si tu sádru rozstříhnul. :D
    Jinak ta písnička je z Djanga a když jsem jí slyšel prvně, tak jsem si hned řekl, že jí musim plácnout do nějakýho videa. Takže nejdřív byl soundtrack a pak až video. :D
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    PLUMM: zajimavy jak jsi to trfil :P

    PLUMM: uzasny zavidim a velmi prijemny soundtrack
    co se tyka chranicu zrovna v praci uz treti tyden skuci koleka ze zlomenym zapestim zbrusli a to jen dojizdel k lavicce ...
    ted je nestastnej ze mu nechtej jeste sundat sadru a jemu se blbe drzi pero od tabletu :P
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    DOUPLE: Tak to měl štěstí. Nebo spíš dobrou helmu, která splnila účel. Štěstí přeje připraveným. :) Je spoustu lidí, co jezdí bez helmy uplně, protože "přece nepadaj" a ještě víc těch, co jezdí bez, protože "v helmě nevypadaj dobře" a "chrániče jsou trapný". Jakou hodnotu má zdraví si uvědomí až ve chvíli, kdy si něco udělaj, což už je poměrně pozdě.
    ANDRASTE: Díky. Jj, na tom posledním finálním jsem byl. Hodil jsem hlas Karlovi. :)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    PLUMM: Já už si právě začala dělat starosti, vzhledem k těm kresbám z nemocnice. Tak držím palce ať zdraví slouží. :o)
    Na tom finálním RAWu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam