• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PLUMMPLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
    rozbalit záhlaví
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    OMN: Fakt nevim. On to byl myslim i nějakej tendr. Takže nejspíš koš.
    Btw. to je asi poprvé, co jsem sem dal něco pracovního. :)
    OMN
    OMN --- ---
    ty zviratka sajici jesenku jsou vyborny...pouzilo se to ve finale? to bych fakt rad videl
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Nějaký starší vizoše pro Jesenku a pro Zetor. Pak se to asi modelovalo ve 3D, nebo to šlo do koše, cojávim. :)







    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Kamarád ještě k tomu čmárání plakátů ve varech udělal moc pěkný video.

    RAW Karlovy Vary
    https://vimeo.com/133741545
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Eště jsem dělal tenhle pintail. To černobílý je logo MS a kresba přes to je garáž, ve který jsem to dělal. Přišlo mi to vtipný, nakreslit na longboard garáž. :)

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    PLUMM: Jen aby to s tou partou nebylo matoucí – Každej dělal svoje plagoše sám. :) Je jich tam ve výsledku spoustu.

    PLUMM: Plus jsem si ještě vzpomněl, že z toho Mysticu je taky nějaký krátký video. Na FB Excelentu hír:
    https://www.facebook.com/gambrinus.excelent/videos/872259256201960/
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    No a uplynulý týden jsem strávil ve Varech na filmovym festivalu, kde jsme s RAWí partou 5 dní kreslili filmový plagáty na zdi podchodů v okolí Supermarket WC galerie, která je hned vedle vlakovýho a autobusovýho nádraží. Taková ideální pracovní dovolená. :) Takže tapetka z plagošů: Technika většinou balakryl + fixy



    Pár sekund slávy ve festivalových vtečinách na ČT v čase 2:15
    Festivalové vteřiny 2015 — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11081274464-festivalove-vteriny-2015/215522160510008

    Plus jeden večer jsem si dali betl na téma "filmoví hrdinové" na malý plátno 30x30 cm. Udělal jsem Hellboye. Lejzrovýho. :)

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    A naprosto skvělá akce - kreslení na holý skejty během nedávnýho Mystic Sk8 Cupu na Štvanici. Pokreslený desky pak v neděli dostali vítězové spolu s pohárem, prize money a nějakýma drobnostma od sponzorů. Nebylo na to moc času a museli jsme to stihnout během soboty a neděle za pár hodin. Ještě k tomu chvíli pršelo. :D

    Sponzoruje to excelent, takže tam musely být věci jako lahev, červený X a barevná kombinace černá, zelená, červená.

    technika: Spreje + fixy




    PLUMM
    PLUMM --- ---
    MADA: Naředěná tuš + balakryl. A černá fixa.
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pak během žižkovský noci jsme před pražskym crossem měli připravenou cca 30m zeď, kam jsme s RAWí partou kreslili nápis CROSS-CLUB. Já dělal Béčko. Má to 2,8m x 2,8m. Balakryl + řerná fixa. Celou tu zeď vyfocenou bohužel nemám. :)

    MADA
    MADA --- ---
    PLUMM: a technika?
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Pokreslení na plzeňskym majálesu na téma "škoda lásky". Zůstal jsem ve svý komfort zoně a udělal mecha. :) Mecha vyrobenýho ve Škodovce a v kokpitu souloží nějaký lidi. Takže škoda lásky. Doslova. Je to plátno 150 x 100 cm nebo tak něco.



    RAW - a je vymalováno! Majáles Plzeň
    https://www.youtube.com/watch?v=6ig6EDRpN2I

    PLUMM
    PLUMM --- ---
    Doplnim nějaký věci, dlouho je ticho. :)
    Živý digi portréty kamarádek:
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    BARNEY__STINSON: No, že na něco je to dobrý a na něco ne. :D
    Kdyžtak o tabletu hír: [ TABLET.ART]=-- ... aneb jak krasny to nastroj ten tablet ;) ]
    OMN
    OMN --- ---
    legendární
    BENKI
    BENKI --- ---
    MACOMIX: Muhaha, supr, pobavilo ;-)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    ten kontejner neni zezhora uzavrenej?...uz me serete, nikdy jsem nad zadnym obrazkem tak dlouho nedumala 8) vsechno je jinak
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    PLUMM: s mym skillem nic jinyho nez uhli nedokazu :)
    PLUMM
    PLUMM --- ---
    MACOMIX: :D Vezou uhlí? :D Dětem na Vánoce.
    OMN: Mně to neva. "Sranda musí bejt i kdyby fotra věšeli." :)
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    OMN: nevim, je to jen sranda ne?
    OMN
    OMN --- ---
    MACOMIX: a jak vis, ze ten vrsek plumm planoval zakrivenej takhle podle tvaru te lodi?

    sorry ale ja jsem na zasahovani do ciziho dila haklivej...je to divny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam