• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    MUI: Jen párkrát, jednou když mě spolužák ve škola zákeřně udeřil rohlíkem do nosu :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MUI: Jako třeba šňupáním strouhanky?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MUI: vyjímečně
    ALESH
    ALESH --- ---
    SOTD: nikdy nenosim nic proti desti
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    SOTD: ano, měl jsem něco proti dešti ... výhrady :D
    a jinak kapuci :)
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    HARDCABB: logicky má, je těžký překročit "vlastní stín" odkazu výchovy předešlými generacemi a sociální segregace, která se oproti občasnému zdání naopak stupňuje (nemusí/me býti otroky oficiálně, stačí když si lidé myslí, že jsou svobodní)... možná nejtěžší ze všeho lidskýho konání vůbec
    v mnoha ohledech se to daří více a více lidem prolomit, ale i tak je to pouze iluze, protože to se týká přinejlepším "prvního" světa, jehož agenda k tomu samosebou sama vydatně napomáhá (odosobnění taky není úplně na místě)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SOTD: já většinou udělam nějakej ksicht a sleduju, co bude dělat. Většinou to to dítko pěkně rozhodí, protože čeká spíš cukrblik :-D.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Chtěla jsem říct, že pečovat o něco nebo někoho nedává smysl mému životu (a nepořizuji si psa/dítě jen abych o něj mohla pečovat - proto také ani jedno nemám zatím). Ale pokud si pořídím psa/dítě, ač to bude z jiných důvodů, budu o něj pečovat s radostí a budu mít potřebu to dělat, protože k nim budu mít osobní vztah.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOTD: prijde mi neurcitelny. maximalne pred po 20 a pred po 30
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: od oka nevim jestli spravne tusim naky odhad veku kdy se jako maji zacit projevovat pudy nebo mizet nenavist k detem nebo tak..nevim.
    ale co no.
    ALESH
    ALESH --- ---
    VON_GILOTINE: mne to prijde pochopitelny..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOTD: tve rozdeleni zena 24 vs muz 28 mi prijde diskriminacni
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Stává se mi to dost často, většinou na ně vyvalim oči a oni se přestanou usmívat
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Ne za každou cenu. Myslím, že budu jednou ráda pečovat o své dítě, ale že bych měla za každou ceny potřebu o něco pečovat, to ne. Prostě ne jen tak o něco....
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    SOTD: potřebu nemam, ale mam dobrej pocit, když někomu/něčemu pomůžu...
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SOTD: jak kdy
    MATHEW
    MATHEW --- ---
    ADAMFC: třeba sklepení olomouckýho pravoslavnýho kostela Sv. Gorazda ti opravdu nezpřístupní protože seš Adámek a hezky poprosíš "člověka kterej to tam vede".
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SALAMAN: peace
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SOTD: na chvíli se zastavím a ukážu mu
    4PTO
    4PTO --- ---
    4PTO: minusci, neblbnete, vite o kolik jste tim ted prisli penez?!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam