• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ADITU
    ADITU --- ---
    POZITRON: Jo, jasny to je, byla to z me strany jen drobna pripominka.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ADITU: to jsem nevedela, diky za pripominku. hlavni je, jestli je jasny, jak jsem to myslela. bez ohledu na spatne zvoleny terminy...
    ADITU
    ADITU --- ---
    POZITRON: Pracovni pomer uz se nejakou dobu nedeli na HPP a VPP.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MUCKER: on uz zas mluvi? :D
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    Považujete Klementa Gottwalda za kontroverzni postavu cs. dejin?

    112 hlasy od 112 respondentů

      MUCKER
      MUCKER --- ---

      byl/a jsem na slovensku?

      158 hlasy od 158 respondentů

        MUCKER
        MUCKER --- ---

        jmenuje nekdy zeman sobotku premierem?

        111 hlasy od 111 respondentů

          MUCKER
          MUCKER --- ---
          LODBROG: seš kontroverzní :)
          LODBROG
          LODBROG --- ---
          MUCKER: Seš moc rychle, cifix...

          MUCKER: A já jsem moc zbrklej. Samozřejmě že NE... :/
          MUCKER
          MUCKER --- ---
          87HIGHFLYER: tvé návrhy nejsou závazné, zrovna o tom mluví pan prezident! :)
          LODBROG
          LODBROG --- ---
          [SERVER ERROR]
          MUCKER
          MUCKER --- ---

          byl/a jsem na jižní polokouli

          130 hlasy od 130 respondentů

            MUCKER
            MUCKER --- ---

            Považujete Edvarda Beneše za kontroverzní postavu československých dějin?

            112 hlasy od 112 respondentů

              87HIGHFLYER
              87HIGHFLYER --- ---
              tak novej návrh
              byl/a jsem na jižní polokouli
              ano
              ne

              veřejně
              1 hlas
              dík
              P.S.: já o toho beneše furt stojim, kdyby náhodou
              LODBROG
              LODBROG --- ---
              CHORCHE: Hm, taky jsem doteď netušil, jak děsně jsem dominantní :P
              Btw. taky mám nepříjemnej dojem že to že i rád poskytuju radost slečně ten test vykládá jako submisivitu.
              A kterej chlap by proBůh nechtěl, aby si holka udělala z jeho těla sexuální hračku?
              ADAMFC
              ADAMFC --- ---
              CHORCHE: a já nikde neřek, že je trh s otrokyněma normální. To sis zas vyšumoval ty ;) Já sem řek, že se tyhle akce normálně pořádaj. Že ty sis z toho vykoukal bordel, neni muj problém
              CHORCHE
              CHORCHE --- ---
              PISKVOR: jo to je jen nejaky statisticky udaj, ale dneska ti kazda minimalne druha na jakemkoli chatu se sexualni tematikou rekne, ze je sub... a pak zjistis, ze je tak moc sub, ze ti obcas i neco dovoli a spis z tebe udela sveho dominantniho otroka svych snu (a takovy nabeh to dost casto miva, sub ma vic podminek nez sam dominant a to teda nebrat, to uz si na to radsi ani nehrat;)
              to je to, co zpusobila ta vyborna beletrie

              ADAMFC: to je teda dost zvlastni pojeti Trhu, huh? tomu vetsinou rikaj Akcneni/Akcni sraz, na rozdil od Workshopu atp., holt obcas se nejakej exhib chce projevit a ostatni pobavi nazorna ukazka

              trh otrokyn - pod tim si ja predstavim, ze tam napochoduje par cacor v poutech, probehne drazba a kdyz si nejakou vydrazis, tak ji nalozis nasledne behem par hodin, jak je ti libo, max se dohodne stopka ;)
              coz se teda dost lisi, jestli du s nejakou znamou sub do podniku, kde si na hodinu pronajmu mucirnu a ona me zna a vi, co muze cekat
              a co si budem rikat, nektera stvoreni sou zvedava a ochotna experimentovat dost, ci si vyzkouset, kam az sou schopny zajit nebo je laka pocit strachu a neznama

              btw byla dost velka komunita na lide.cz ci xchatu, na tom xchatu se to ale pred par lety vse osukalo na vzajem, zestarlo a uplne zaniklo - opet to byli spis lidi, co radi sukali a experimentovali, ale vic nez vetsina byli spis jen nadrzeny kurvy :D

              ad.bordel, to vidim v tom, co sem oznacil za sum, kdyz si na me reagoval, ze Trhy s otrokynema sou bezne nebo normalni, protoze proste nejsou a ty pletes jabka s hruskama
              ADAMFC
              ADAMFC --- ---
              CHORCHE: trh otrokyň je prostě součást tý akce... Když se nechá někdo přivázat hlavou dolu a nechá do sebe pouštět proud, tak mi přijde "nechat se prodat" jako taková docela pohodička. Ty ženský z toho nemaj ani kovku a prachy jdou na pořádání tý akce. Takže pořád nevim, kde tam vidíš ten bordel.
              PISKVOR
              PISKVOR --- ---
              CHORCHE: Sám říkáš, že 85% populace je "bdsm negativ" - pokud se informují z Barev-Laků, pochopitelně budou informovaný odpovídajícím způsobem ;)
              CHORCHE
              CHORCHE --- ---
              PISKVOR: jo a proto rikam, ze takovy testik je picou ke zdi... proste to nejde a todle neni jako hokej, utocnik, obrance... krom par vetsich podskupin (napr. spankeri), tam je x mensich a pak ruzne pruniky a ve finale to byva dost casto individualni - klidne ale priznam, ze bych ten test poskladal uplne jinak a byl by uplne stejne na prd ;)
              potiz vidim v tom, ze takovejch materialu je nemalo a ac sem se bavil na x servrech (i v realu, ale tam je to trosku tabu), tak lidi prejimaji ruzne nazory a vytvari se ruzne predsudky, ci se bere nejaka blbost jako jedina spravna atd.
              napr. nemale procento holek ti rekne, ze pod slovem Cubka si predstavi Devku (a nemale mam na mysli treba tretina, co si cte ty sve Odstiny ci dela podobne testy)


              ADAMFC: nudle s makem, Tvrz je podle me uz mrtva (ta totiz fungovala asi lip a vic jeste pred boomem internetu a puvodni ucastnici zajezdu zestarli atp.), ta komunita se dost meni a vidim trosku rozdil v Pronajmu mucirny (to je paralela k Hodinovemu hotelu, proste to nemuzes delat doma) a s Trhem otrokyni ;) - beru to tak, ze sme se minuli nejak na zacatku
              krom toho nemusim ani guglit viz. [ BDSMklub aneb ateliér, akce v něm a vše o něm ]
              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam