• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LACROIX
    LACROIX --- ---
    POZITRON: ok... tak to "jinak" chápu u té lokace... někdo prostě může pracovat jinde než v Praze, Brně, Ostravě, Středočeskym kraji a nebo jinde v ČR... ale u té mzdy... prosim vás někdo mi to vysvětlete... momentálně 21 lidí z 90 co hlasovalo vydělává "jinak"... a neřikejte mi, že se všech 21 trefilo mezi horní a dolní mez sousedících možností a maj něco za desetinou čárkou... já du zatim radši spát.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ADITU: jj, diky
    ADITU
    ADITU --- ---
    POZITRON: Jo, jasny to je, byla to z me strany jen drobna pripominka.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ADITU: to jsem nevedela, diky za pripominku. hlavni je, jestli je jasny, jak jsem to myslela. bez ohledu na spatne zvoleny terminy...
    ADITU
    ADITU --- ---
    POZITRON: Pracovni pomer uz se nejakou dobu nedeli na HPP a VPP.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MUCKER: on uz zas mluvi? :D
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    Považujete Klementa Gottwalda za kontroverzni postavu cs. dejin?

    112 hlasy od 112 respondentů

      MUCKER
      MUCKER --- ---

      byl/a jsem na slovensku?

      158 hlasy od 158 respondentů

        MUCKER
        MUCKER --- ---

        jmenuje nekdy zeman sobotku premierem?

        111 hlasy od 111 respondentů

          MUCKER
          MUCKER --- ---
          LODBROG: seš kontroverzní :)
          LODBROG
          LODBROG --- ---
          MUCKER: Seš moc rychle, cifix...

          MUCKER: A já jsem moc zbrklej. Samozřejmě že NE... :/
          MUCKER
          MUCKER --- ---
          87HIGHFLYER: tvé návrhy nejsou závazné, zrovna o tom mluví pan prezident! :)
          LODBROG
          LODBROG --- ---
          [SERVER ERROR]
          MUCKER
          MUCKER --- ---

          byl/a jsem na jižní polokouli

          130 hlasy od 130 respondentů

            MUCKER
            MUCKER --- ---

            Považujete Edvarda Beneše za kontroverzní postavu československých dějin?

            112 hlasy od 112 respondentů

              87HIGHFLYER
              87HIGHFLYER --- ---
              tak novej návrh
              byl/a jsem na jižní polokouli
              ano
              ne

              veřejně
              1 hlas
              dík
              P.S.: já o toho beneše furt stojim, kdyby náhodou
              LODBROG
              LODBROG --- ---
              CHORCHE: Hm, taky jsem doteď netušil, jak děsně jsem dominantní :P
              Btw. taky mám nepříjemnej dojem že to že i rád poskytuju radost slečně ten test vykládá jako submisivitu.
              A kterej chlap by proBůh nechtěl, aby si holka udělala z jeho těla sexuální hračku?
              ADAMFC
              ADAMFC --- ---
              CHORCHE: a já nikde neřek, že je trh s otrokyněma normální. To sis zas vyšumoval ty ;) Já sem řek, že se tyhle akce normálně pořádaj. Že ty sis z toho vykoukal bordel, neni muj problém
              CHORCHE
              CHORCHE --- ---
              PISKVOR: jo to je jen nejaky statisticky udaj, ale dneska ti kazda minimalne druha na jakemkoli chatu se sexualni tematikou rekne, ze je sub... a pak zjistis, ze je tak moc sub, ze ti obcas i neco dovoli a spis z tebe udela sveho dominantniho otroka svych snu (a takovy nabeh to dost casto miva, sub ma vic podminek nez sam dominant a to teda nebrat, to uz si na to radsi ani nehrat;)
              to je to, co zpusobila ta vyborna beletrie

              ADAMFC: to je teda dost zvlastni pojeti Trhu, huh? tomu vetsinou rikaj Akcneni/Akcni sraz, na rozdil od Workshopu atp., holt obcas se nejakej exhib chce projevit a ostatni pobavi nazorna ukazka

              trh otrokyn - pod tim si ja predstavim, ze tam napochoduje par cacor v poutech, probehne drazba a kdyz si nejakou vydrazis, tak ji nalozis nasledne behem par hodin, jak je ti libo, max se dohodne stopka ;)
              coz se teda dost lisi, jestli du s nejakou znamou sub do podniku, kde si na hodinu pronajmu mucirnu a ona me zna a vi, co muze cekat
              a co si budem rikat, nektera stvoreni sou zvedava a ochotna experimentovat dost, ci si vyzkouset, kam az sou schopny zajit nebo je laka pocit strachu a neznama

              btw byla dost velka komunita na lide.cz ci xchatu, na tom xchatu se to ale pred par lety vse osukalo na vzajem, zestarlo a uplne zaniklo - opet to byli spis lidi, co radi sukali a experimentovali, ale vic nez vetsina byli spis jen nadrzeny kurvy :D

              ad.bordel, to vidim v tom, co sem oznacil za sum, kdyz si na me reagoval, ze Trhy s otrokynema sou bezne nebo normalni, protoze proste nejsou a ty pletes jabka s hruskama
              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam