• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    MINERWA: tvuj problem
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    PLANDAK: vyborny vysledky :)
    KLX
    KLX --- ---
    PLANDAK: heh..zatím jsme celkem za jedno..ostatně ten neandrtálec určitě ani nechápe, že se za něco má omluvit
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FIONOR: ne, je to omluví se/přidaj špínu....
    a teď ta anketa s blackjackem a děvkama:
    -hraju to
    -fuj děvky
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PLANDAK: odpoveď "ani jedno se nestane" mi tam prostě chybí
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    MINERWA: Hele vazne mne bavi jak strasne chytre mektate jak ma kdo formulovat otazky aby se VAM TO LIBILO. Ja byl zvedavej na vysledek takhle formulovane ankety a proto jsem tam ani nedaval jinou odpoved. Ale jinak dekuji za vysvetleni.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PLANDAK: nelíbí se mi, že tam nejsou další možnosti a víc hlasů, takže je tvoje anketa krapet předpojatá
    -myslím, že článek existuje/existoval
    -nikdy jsem neřešil/a banality, pan Zeman je svým způsobem komik
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    PLANDAK: MINERWA a WRYKOLAKAS :-D :-D Copak nelibi se vam text a nebo se vam naopak libi ten buran? :-D
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---

    Prezidentská kancelář podruhé odsouzena k omluvě za Zemanův výrok o Peroutkově "Hitlerovi". Co myslíte?

    69 hlasy od 69 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---

      Prevazne pro zeny: Menstruuji

      92 hlasy od 92 respondentů

        MUCKER
        MUCKER --- ---
        ZUZKAOU: lásku :)
        SOTD
        SOTD --- ---
        PLANDAK: Díky
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        [SERVER ERROR]
        PLANDAK
        PLANDAK --- ---

        Získaly jste něco přes postel?

        100 hlasy od 100 respondentů

          SOTD
          SOTD --- ---
          Návrh na ANONYMNÍ 1D anketu. Já ankety vkládat nemohu.

          - Otázka: Získaly jste něco přes postel?
          - Možnosti: a) Jsem žena a něco jsem tak nikdy nezískala, b) Jsem žena a něco jsem tak párkrát získala, c) Jsem žena a něco jsem tak mnohokrát získala, d) Jsem muž a chci vidět výsledky
          ALDEMIK
          ALDEMIK --- ---
          GRANTORINO: Jím nějaké maso zhruba 1-2× týdně a tato možnost tu vůbec není.
          ALESH
          ALESH --- ---
          GRANTORINO: ale jenom v guacamole v burrito loco :]
          WOAM
          WOAM --- ---
          GRANTORINO: Ten článek myslím zbytečně moc hraje na city a neříká vlastně nic objevnýho (nebo spíš neříká nic kromě toho, že "jako spotřebitelé leccos nevíme"). Totéž by se dalo napsat třeba o kešu oříškách, většině textilu, palmovém oleji atd. a nemyslím si, že nekupováním avokád by se to nějak vyřešilo. Průmysl, mentalita zaměstnavatelů a sociální podmínky v těch zemích by asi zůstaly dost podobný i bez avokád, jen by se třeba přesunuly do jiný oblasti nebo k jiným žádaným plodinám. A za sebe si vůbec nemyslím, že zrovna my bychom byli nějakým obřím spotřebitelem avokád, aspoň já jsem neslyšela o nikom, kdo by je jedl častěji než "občas".
          SKYRAY
          SKYRAY --- ---
          GRANTORINO: miluju avokado, ale casto ho nejim, chyba
          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---
          SALAMAN: hm, no treba u nas v albertu to je skoro porad v akci... ale tak zase je to spis o tom, kolik kdo sezere avokad, tak v prumeru, jestli mate akci jednou za mesic nebo za tyden ;)
          /me to zajimalo po precteni tohoto clanku, ze uz to neni takový boom a kolik toho kdo sní..../
          Dokážete strávit trpkou pravdu o avokádu? – Salátové listy
          https://salatovelisty.cz/2016/08/15/dokazete-stravit-trpkou-pravdu-o-avokadu/
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam