• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MARTHA43
    MARTHA43 --- ---
    ja cekala 40 paradnich anket a vono se to tady zatim jenom pere :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: mě to baví
    obávám se, že se mnou by si v internetové komunikaci měla ještě spoustu práce, já na to tady totiž dost seru/ to není omluva, to je jen konstatování/

    *bys
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: obávám se, že se mnou by si v internetové komunikaci měla ještě spoustu práce, já na to tady totiž dost seru/ to není omluva, to je jen konstatování/
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: tak tady: musíš oslovení ve větě oddělit čárkama, to není starost, zlatíčko, to je obyčejná buzerace
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: ty tam vidíš omluvu :D? já ne, je to přátelské poděkování za tvoji dojemnou starost o moje dramaticky gramatické chyby
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: to je omluva? :P
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: och děkuji ti drahá minerwo za tvoji šlechetnou starost.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: 3.pád u zájmená "já" je mně nebo mi, nauč se to, ať pak nevypadáš jako debil ;)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ZUZKAOU: mě by se hrozně líbilo, kdyby se omluvil Ovčáček, vypadal by potom jako debil, protože Zeman by se neomluvil a vypadal by taky jako druhej debil vedle něj :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GRANTORINO: kancelář dle soudního rozhodnutí, prezident, kdyby to byl někdo jinej než ožralej nenávistnej dědek. Jenže pak by problém neexistoval.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---

    Omluvit se má za výrok prezidenta Peroukově vnučce Terezii

    80 hlasy od 80 respondentů

      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      PLANDAK: jako netěší mě to vůbec :/ a měl by to udělat Ovčáček, když je takovej chytrej mluvčí prezidenta :P
      PLANDAK
      PLANDAK --- ---
      PLANDAK: Tak jsme meli vsichni pravdu :) /mimochodem potesilo jak jsme se krasne shodli :))

      Na ČT24 advokát prezidentské kanceláře vysvětluje, že ten spor vlastně vyhráli, že vůbec nešlo o článek, ale o hodnocení osobnosti Peroutky, který byl fascinován nacismem, což jakože soud teda potvrdil a že hradní kancelář se teda omluví, ale že neví, kdo by to v té kanceláři měl udělat, protože na to tam nemají příslušného úředníka...

      [ TRAVIX @ Věci Veřejné - Nekecám, makám. Už 8 let. Šup do tábora! ]
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      SKRU: :D ajó, sem hrozná no...
      SKRU
      SKRU --- ---
      MINERWA: tak tos o 4 prisla
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      MINERWA: Pokud budeš citovat Cézara tak ne. Pokud si z prdele vytáhneš hlášku, která odporuje duchu Cézarových proslovů, měla bys ji mít dobře ozdrojovanou.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: omg, až budu citovat Cézara, mám u toho mávat přes 2 tisíce let starým papírem?
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      PLANDAK: kterej buran? hitler nebo peroutka?
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      GRANTORINO: můžeš, ale budeš za lháře u všech jen trošku příčetnějších.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam