• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    VON_GILOTINE: jakoze misto ni, az ti skonci platnost
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    erm, mam opencard, co mam kliknout?
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Lítačka nebo klasická papírová průkazka na pražskou MHD? Co si pořídíte, nebo už jste si pořídili?

    102 hlasy od 102 respondentů

      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      D1RABBIT: spíš kočkuje :P
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      MINERWA: no vidíš to :*
      MARTHA43
      MARTHA43 --- ---
      ja cekala 40 paradnich anket a vono se to tady zatim jenom pere :D
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: mě to baví
      obávám se, že se mnou by si v internetové komunikaci měla ještě spoustu práce, já na to tady totiž dost seru/ to není omluva, to je jen konstatování/

      *bys
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      MINERWA: obávám se, že se mnou by si v internetové komunikaci měla ještě spoustu práce, já na to tady totiž dost seru/ to není omluva, to je jen konstatování/
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: tak tady: musíš oslovení ve větě oddělit čárkama, to není starost, zlatíčko, to je obyčejná buzerace
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      MINERWA: ty tam vidíš omluvu :D? já ne, je to přátelské poděkování za tvoji dojemnou starost o moje dramaticky gramatické chyby
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: to je omluva? :P
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      MINERWA: och děkuji ti drahá minerwo za tvoji šlechetnou starost.
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GRANTORINO: 3.pád u zájmená "já" je mně nebo mi, nauč se to, ať pak nevypadáš jako debil ;)
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      ZUZKAOU: mě by se hrozně líbilo, kdyby se omluvil Ovčáček, vypadal by potom jako debil, protože Zeman by se neomluvil a vypadal by taky jako druhej debil vedle něj :D
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      GRANTORINO: kancelář dle soudního rozhodnutí, prezident, kdyby to byl někdo jinej než ožralej nenávistnej dědek. Jenže pak by problém neexistoval.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---

      Omluvit se má za výrok prezidenta Peroukově vnučce Terezii

      80 hlasy od 80 respondentů

        GRANTORINO
        GRANTORINO --- ---
        PLANDAK: jako netěší mě to vůbec :/ a měl by to udělat Ovčáček, když je takovej chytrej mluvčí prezidenta :P
        PLANDAK
        PLANDAK --- ---
        PLANDAK: Tak jsme meli vsichni pravdu :) /mimochodem potesilo jak jsme se krasne shodli :))

        Na ČT24 advokát prezidentské kanceláře vysvětluje, že ten spor vlastně vyhráli, že vůbec nešlo o článek, ale o hodnocení osobnosti Peroutky, který byl fascinován nacismem, což jakože soud teda potvrdil a že hradní kancelář se teda omluví, ale že neví, kdo by to v té kanceláři měl udělat, protože na to tam nemají příslušného úředníka...

        [ TRAVIX @ Věci Veřejné - Nekecám, makám. Už 8 let. Šup do tábora! ]
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        SKRU: :D ajó, sem hrozná no...
        SKRU
        SKRU --- ---
        MINERWA: tak tos o 4 prisla
        AXTHEB
        AXTHEB --- ---
        MINERWA: Pokud budeš citovat Cézara tak ne. Pokud si z prdele vytáhneš hlášku, která odporuje duchu Cézarových proslovů, měla bys ji mít dobře ozdrojovanou.
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam