• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    POZITRON: proc tam neni moznost nula?:o
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Kolik mate zijicich prarodicu?

    118 hlasy od 118 respondentů

      POZITRON
      POZITRON --- ---

      Kolik penez letos priblizne utratite za vanocni darky?

      99 hlasy od 99 respondentů

        HUZBA
        HUZBA --- ---
        BURKHAR: neslavim ale raduju se a vsem prinasrancum to pripominam
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        BURKHAR: slavím ve formě vánoc:)
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---

        Slunovrat

        84 hlasy od 84 respondentů

          BURKHAR
          BURKHAR --- ---
          00KUBAT
          00KUBAT --- ---
          HAWLIS: mám rád Vánoce (tj od cca 24.12. do 31.12.), ale ne ten předcházející měsíční brainwashing, který se snažím ignorovat.
          POZITRON
          POZITRON --- ---
          HAWLIS: fajn hlavne kvuli tomu, ze je volno. klidne bych slavila vyroci zalozeni sovetskyho svazu, kdyby se nemuselo do prace.
          HUZBA
          HUZBA --- ---

          kolika lidem dam letos darek?

          77 hlasy od 77 respondentů

            HAWLIS
            HAWLIS --- ---

            Vánoce (včetně příprav atp...)

            94 hlasy od 94 respondentů

              ELIS
              ELIS --- ---

              Už máte nakoupené (vyrobené, nachystané...) dárky?

              100 hlasy od 100 respondentů

                87HIGHFLYER
                87HIGHFLYER --- ---

                Chcete další anketu?

                58 hlasy od 58 respondentů

                  HAWLIS
                  HAWLIS --- ---
                  Co radši nějakou anketu??
                  MARYO
                  MARYO --- ---
                  87HIGHFLYER: Zajímalo by mě proč, zachoval bych se až podle toho.
                  KOC256
                  KOC256 --- ---
                  HAUSNUMERO: Tim hlasovanim si zadavatel muze myslet ze ta anketa dava smysl...
                  HAUSNUMERO
                  HAUSNUMERO --- ---
                  KOC256: celá ta situace popsaná v anketě je doce bizarni, proto mi ta odpověď nad kterou se pozastavuješ přijde nejlogičtější a nevidím důvod, proč jí ještě víc nevyšpičkovat a neříct si teda o přidání pěněz.
                  Když od šéfa dostaneš takovouhle nabídku, tak to nejspíš nebude z důvodu, že to stebou myslí dobře, ale naznačuje ti tím jakou pro něj máš hodnotu a očekává, že se urazíš a dáš výpověď sám. Je to jednání pokrytce, kterej se tě chce zbavit, ale nemá koule na to dát ti výpověď a nebo vychcánka, kterej ti nechce zaplatit odstupný po tom, co zruší tvojí pracovní pozici.
                  Při změně pracovní pozice ti musí dát podepsat novou pracovní smlouvu nebo dodatek ke staré a ty si do ní můžeš prosadit navýšení platu.
                  Myslím, že zrovna tohle je ten důvod, kdy si můžeš dupnout a prosazovat si svoje zájmy.
                  IDLE
                  IDLE --- ---
                  SKYRAY: Dala jsem "jinak". O vedoucí pozici, autoritu a zodpovědnost nestojím, takže bych se do podobné situace dostávala jen těžko.
                  MORGAIN
                  MORGAIN --- ---
                  SKYRAY: Hele vztek chápu, jen přesně nevím, proč sis ho přišla na lidi vylít sem. A jakoby, čekat, že tě bez jakýchkoliv informací rovnou všichni poplácají po zádech a řeknou ti, že máš pravdu, fakt bylo naivní, no, o tom žádná :-).
                  Nevím, co jste si psaly včera, četla jsem to až dneska, a máš pravdu, že normální diskusi nevidím, vidím vylévání si (možná oprávněného, kdo ví), vzteku, a šok z toho, že to s tebou lidi, co situaci neznají (a asi je ani moc nezajímá), nesdílí a mají poznámky k tomu, co předvádíš ty.... takové normální internety, ne že ne :-).

                  Z mé zkušenosti na vylévání si vzteku jsou lepší auditka (a je dobrý lidem rovnou napsat, ať si opačný názor strčí někam, ne se na něj ptát), pak člověk dostane to poplácání po zádech, které chtěl :-).
                  A ušetří si spoustu dalšího stresu :-).
                  BLONDYNKA
                  BLONDYNKA --- ---
                  Teď mi ID Skyray píše do pošty nasrané vzkazy "bla bla bla" a tak, zkrátka dospělá bytost, která má nárok rozhodovat, co je správné :-D
                  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam