• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KRYZSKAHULA HOOP - obruč
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    Etereas / Animation Shortfilm
    http://vimeo.com/76566050

    jsem z toho videjka nadšená .) krásné umění s obručí....
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    MARSMELOUNKA: určitě se s ní dá něco naučit, ale já osobně vždy radím, že tahle tlusťoška je lepší na posilování nebo pro silnější postavy...taktéž nejsem fanoušek předražených obručí, protože to není třeba, chce to trošku času a trpělivosti a zvládneš to sama doma .) hodně štěstí kočko....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    MARSMELOUNKA: uzivej...
    MARSMELOUNKA
    MARSMELOUNKA --- ---
    Téda, díky moc ^^

    Zítra mi přijde, tak jsem v nadějném očekávání a jsem na to fakticky zvědavá :D
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    MARSMELOUNKA: plus mozna zkusit i jen nakou jednorazovou akci, trebas v ramci prazskeho zonglerskeho maratonu tam asi bude ws s hoopem, ci na bjc (brno juggling convention) se taky asi neco najde....jakoze imho cenove rozumna jednorazova investice jez se obvykle plne zuroci az dlouho po jejim zaplaceni.....
    pripadne se cas od casu taky konaj akce ouplne zadarmiko, ale na to uz jaksi nejni moc pocasi a tak zasejc az napresrok....
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    MARSMELOUNKA: bezesporu! staci by te to bavilo a pak trocha trpelivosti....a nejni duvod za to calovat naky nehorazny sumy...ad youtube, osobne tomu neholduju (osobni kontakt je mi jakozto staromodni osobe mnohem blizsi a ve vysledku mnohem uzitecnejsi), ale dyz napises hoop tutorial prave tam...tak urco na neco narazis....pripadne lze zapatrat po videich tady v galerce....
    MARSMELOUNKA
    MARSMELOUNKA --- ---
    Zdravím,
    po pročtení celé diskuze mi došlo, že vy jste zřejmě ti nejpovolanější, kteří by mi mohli pomoci. :)
    Mám totiž pár dotazů co se hula hoopu týče...

    Jsou to asi dva týdny zpátky co jsem na tento sport/druh tance narazila, a sice na stránky hoopmania.cz. Jsem ovšem naprostý začátečník a nechtělo se mi hned ze začátku kupovat tu nehorázně drahou obruč, která je tam nabízena a tak jsem sehnala jinou, levnější, a až na drobné odchylky však dosahující doporučených rozměrů (moje: 100 cm, 25 mm tloušťka a 700 g, doporučeno okolo 800).

    Vzhledem k tomu že ale bydlím naprosto mimo větších měst nebo minimálně není v mých možnostech (ani časových ani finančních - jsem chudý student :D) někam týdně dojíždět, chci se zeptat jestli je opravdu možné se s touto obručí naučit alespoň pár trikům třeba skrze youtubko a jestli se vůbec s obručí takové váhy tancovat dá.

    A kdyby jste náhodou měli objevené nějaká ověřené kanály s názornými tutorialy jednotlivých prvků, nepohrdla bych.

    Předem díky za odpovědi :)
    KRISTY1
    KRISTY1 --- ---
    Díky za reakce, už jsem domluvená na 30. září :)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    _T_: jedem do Brna 30.9. s Digi a Mírou
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Ale nechci řešit peníze. Ideálně tedy - pošlete peníze na účet a já vyzvednu a předám obruč. Obruč by byla k vyzvednutí v Brně v Čajovně za zrcadlem - Jiráskova 55.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Já jedu do brna příští víkend a moc ráda to zprostředkuju.
    _T_
    _T_ --- ---
    KRISTY1: napis Digitalis pokud se ti sama neozve.nejaky "ma na sklade".ale kdo pojede tedka do brna nevim:)
    KRISTY1
    KRISTY1 --- ---
    Ahoj, sháním obruč pro začátečníky, trochu těžší, ke 100 cmm, věděli byste, kde ji mám koupit levněji než za šest stovek? Prostě normální, ne masážní... A taky, jestli existují nějaké kurzy točení s obručí v Brně (nebo něco takového)? Na netu jsem toho moc nenašla... V létě jsem k tomu přišla na chuť, je to dobrej relax :)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    _T_: jasný,beru toho s sebou hromadu....
    _T_
    _T_ --- ---
    doufam ze akorat vstanu a dovalim se na ws...btw asi si neberu obruc pujcis mi tam?
    jeste si dovolim pozvat hulahooperky/ery na podvecerni poi workshop (19/00 - ), kde v ramci antispinu muzeme probrat cat-eye, antispin kytky, 3 petalovy antispiny a to vse lze i s obruci!!! (i na worshopu nemusite mit poiky ale muzete rovnou testovat s obruci) ..konec reklamy
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---

    DUSSICKA: já nám fandím, to dáme!!!
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    DIGITALIS: beru svojí, jen nevím, jestli budu schopná v sobotu odpoledne.)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam