• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    KOUDY: Od Kaplana prosimte radsi nic neber, skladuji to totalne zprohybane. Teoreticky si je muzes objednat primo od vyrobce, treba Dyas.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Odkud berete preklizky a maj velky skladovy zasoby?

    potrebuju 3000x1500x21 a 2500x1500x21 a nasel jsem je jen u kaplana, kterej je u prahy a nedovazi do vesnic a osad..Vsichni ostatni je maj bud foliovany (tmavy)..a nebo na objednani do dvou tydnu.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CH_IN_A: lazuru asi ne, ja pod to davam lneny olej, jak pise niz, moridlo. Stoji to par korun a je to hned, alkohol se odparuje za stetcem. K tomu epolexu, kdyz se to smicha, tak to docela dost smrdi neco ala redidlo, ja jsem zvykly ze jine epoxidy jsou skoro bez zapacgu takze jsem to rozdelaval doma a zena mi dala co proto.
    QUIP
    QUIP --- ---
    CH_IN_A: Pod lak bych daval leda tak moridlo
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    CH_IN_A: .... Vodou reditelnou...
    Fakt se z toho automatického doplňování češtiny v ifonu poseru...
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    PLAGUEDIL: Ten s1300 se mě líbí - ke jedna podstatná věc, kterou jsem neuvedl. Chci tomu stolu ještě dat barvu. Mám v komoře silnovrstvou vidou reditelnou lazuru - muzu ji dat pod ten dvouslozkovy lak - případně čím jiným dat tomu stolu barvu třešeň aby na to šel ten lak?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    8Z4S: no jen klasicky uz stihnuli krapet zesednout... ale odsedovacem to vezmu az po zime spis, kdyz uz... ok, ji jen umeju/vymetu poradne a naolejuju bez ..dik... stejne by me ale zajimal ten kartac na vrtacku, pro priste :)
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    MUTOID: bych se na to vyprdnul.. Pokud jsi to nestihnul zaslapat a jsou to takovy ty klasicky drazkovany brouseny palubky,nevidim duvod proc to brousit
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    8Z4S: no me prave taky... nekde pisi ze staci jen povrch radne vycistit a ze se to nicim drasat/strasit nemusi... na druhou stranu, tesari rikali at to "nejakym" dratenym kartacem vezmu... je to nova terasa, stoji asi 3 mesice teprve
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    MUTOID: prijde mi to dost hruby(teda pokud je to značení stejne jak u brusnych papiru, nemam s timhle zkušenosti)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    Ahoj, prosim poradte jaky kartac na vrtacku poridit na postraseni modrinovy terasy pre olejovanim..
    uz jsme uplne zoufalej, googlim jak das a jem vic a vic tapu.. zatim jsem pochopil ze nylon k60 by mohl byt ok ale nevim proste..
    predem diky
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ROZCOS
    ROZCOS --- ---
    CH_IN_A: já mám dobrý zkušenosti s polyuretanovýlaky ..něco jako toto

    SOKRATES S 119 - Polyuretanový lak na dřevo - nábytek, hračky. :: barvy-sokrates.eu
    https://www.barvy-sokrates.eu/katalog-vyrobku/sokrates-s-119
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    LINKOS: co Biofa?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    nekdo kdo se zabyva tezbou? zatim to resim lidma v miste vyskytu, ale zacina to bejt neunosny
    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    LINKOS: Ten stůl už dosluhuje, je to asi 70let stará dyhova deska (co je pod dyhou netuším) a je permanentně zapatlany od děti, takže potrebuju nějaký odolný a snadno omyvatelny povrch
    Jen se do výměny nechci dívat na ty hnusne patlance
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    CH_IN_A: fakt to chceš lakovat? Co tvrdovosk?
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    CH_IN_A: Epolex lak na dřevo S1300


    CH_IN_A
    CH_IN_A --- ---
    Muzete me doporucit nejaky transparetni lak na dreveny jidelni stul, ktery ma finalni tvrdost do 2-3 dnu?
    Natrel jsem stul pred cca 3 lety nejakym vodou reditelnym lakem na podlahy a budto byl ten lak uz prosly, nebo to byl proste smejd ale na 2 mistech, kde se o stul hodne opirame, se zacal rozplizavat (nevim jak to chovani jinak nazvat, vypada to jako kdyz se briskem prstu snazim sundat lepidlo po samolepce). Asi spatna odolnost proti potu :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    VO_D_KOLEK: kam to potřebuješ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam