• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIDřevo
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    ahoj, zeptam se zkusenejsich .. moje kocka podruhe tento tyden pres noc rozlila vazu, takze celou noc na jidelnim stole stala voda .. a protoze jsem letos desku jeste nevoskoval (myslel jsem, ze jidelni stul se tak casto nemaci a chtel jedny vanoce vynechat ), tak se mi to muselo ukazat takhle :)

    zkratka na 2 mistech na stole se zacla odlupovat ta povrchova dyha :/ resp udelaly se pod ni vzduchove bubline .. a tak se chci zeptat, co s tim muzu udelat? predpokladam ze vysusit a navoskovat nebude stacit, co? bojim se, aby do te spary nezacal lezt bordel, nedejboze se o to nezaclo zatrhavat cokoli, co na tom stole bude lezet .. ale kdyz to zbrousim, tak jednak pujdu na ten spodni material, druhak to ztrati tu rovnou plochu :/

    CUKI
    CUKI --- ---
    SUOTAM: Nevím jak je to na živnost, ale podle mě je to na řemeslo málo i v čistém.
    KOUDY: Ono je jedno kolik nabídneš, podle mě by si o plat měl říct spíše ten zaměstnanec. Pak ukáže co v něm je a uvidí se jestli se protne nabídka s poptávkou. Někomu dát kila na hoďku je moc a někoho ani litrem nevyvážíš.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    SUOTAM: No offense, ale divil by ses, co jsou schopný lidi nabízet. Tohle je imho taková stinná stránka (nejméně) truhlařiny v čr.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    Dneska nastupak pod 250/h na zivnost nejde ne?
    ADAMH
    ADAMH --- ---
    KOUDY: Nástupak, no tolik kolik bys chtěl sám, ne? :)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KOUDY: takhle verejne to tajny je :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TLOUDEV: Jestli to neni tajny..kolik si tak jako truhlar vydelas?..K nam chce furt nekdo do firmy chodit a ja moc nevim kolik tem lidem mam davat nastupak
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    cau, jelikoz me volaji sezonni prace ve vyskach, shanim za sebe nahradu do truhlarny. je to kousek za prahou (neumerice), na pohodu dojezd vlakem s prestupem v kralupech. na prachy si tu nestezuju, ale vejsky jsou vejsky, zejo. kdyztak msg, dik.
    CHARON
    CHARON --- ---
    KADERAS: jj ale do metru stačí 661 určitě.
    KADERAS
    KADERAS --- ---
    CHARON: Mas 881?
    CHARON
    CHARON --- ---
    HAJCUK: kladka je tam když to děláš sám tak abys to dotahoval z druhý strany, ale je to samozřejmě lepší dělat ve dvou to to pak vůbec nepořebuješ a na ty užší to taky dáš sám.
    To je Jilm.
    Když řežeš max 60 šíře stačí ti 85cm lišta ale potřebješ řetězy na podélný žezání a když řežeš třeba ovocný nebo nějaký houževnatý kmeny tak bys měl domazávat. A dobrý mít silnou pilu.
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    HAJCUK: kladkou tahas do zaberu.
    Tohle je nejspise box elder tedy pajasan javorovy neboli javor jasanolity.
    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    Teď jsem si nechával nařezat ořech 90 šíře ten se povedl

    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    CHARON: nádhera, co je to za dřevo ?asi spíš koupím adaptér origo než něco kutit ,na co tam je ta kladka ?
    CHARON
    CHARON --- ---
    řežem. max 105 šíře

    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    PLAGUEDIL: no chtěl jsem koupit ale jestli se dá vyrobit tak bych to zvládnul zkusím se podívat po nějaké domácí výrobě
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    HAJCUK: zalezi jeatli to chxes kupovat, uz jsme videl i borce co meli na listu namontovane dva spaliky a na to kus ldtd.
    HAJCUK
    HAJCUK --- ---
    Nemáte nikdo adaptér na pilu k řezání fošen z kmenu můžete něco doporučit díky .průměr max 60
    GREGI
    GREGI --- ---
    Sem z ty "rustikalni" cti nejnizssi kvalita, sparovky hevea fakt nadsenej:) Predni hrana wenge. Deska 2x1m za 2.1k i s dopravou

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    8Z4S: ojojoj, nejdriv nekdo mele hovna o dobovejch replikach (aniz by pochopitelne vubec tusil co to presne v mym pripade znamena), a potom se divi kdyz se mu dostane odpovidajici odpovedi. S cim presne mas problem? Samozrejme muzes dal v tom kvrdlani hoven pokracovat, ale osobne si myslim ze ti to ten pravej duvod tvyho frustu vyresit nepodari.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam