• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    KRKA
    KRKA --- ---
    ONITSUKATIGER: ta jizva je docela velka, jakoze bych mela pres cely podbrisek tetovani? :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KRKA: proc ne? nejakym peknym motivem...


    ONITSUKATIGER: nechapu ten minus, ale budiz :-D
    KRKA
    KRKA --- ---
    SPIKY01: myslis ze ma jeste po 4 mesici cenu tlakova masaz? a promastovat? to sem delala na zacatku a stejne to efekt nemelo ... kazdopadne to budu zase zkouset :-) dik!


    ONITSUKATIGER: to snad neee :-)))
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    KRKA: a co odstranit laserem? není to sice moc babské, ale má to okamžité výsledky

    SPIKY01: mám podobnou zkušenost a nakonec jsme to museli nechat vyměnit za nové :/ ta močovina byla prostě pořád cítit, ať jsme zkoušeli co jsme zkoušeli :/
    AAA_
    AAA_ --- ---
    SPIKY01: Ahoj. V chytrých knížkách píšou, že se koberce mají posypat jednou sodou či dětským pudrem, nechat chvilku působit a pak vyluxovat...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ANDR3_I: Ja vim, ze hodne tateru to nedela ale ja mam treba dost nepeknou jizvu po popalenine na predlokti a to mi bezproblemove pretetovali. Shop se jmenuje One Love Tattoo Prague www.prague-tattoo.cz
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ONITSUKATIGER: na jizvy se netetuje, resp. zatim mi to vsude odmitli.. A to nejsou nijak vystouply etc.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KRKA: pretetovat...
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    krka: tlaková masáž a promašťovat,jak píšeš,ono trvá dlouho než se jizva dobarví. já jsem po prolítnutí sklem a hnusných jizvách čekala cca rok než jizva začla být fialová,jinak se zkus zeptat na gyndě jestli ti něco neporadí
    KRKA
    KRKA --- ---
    poradite mi nekdo nejaky osvedceny tip, jak se zbavit hnusny jizvy? konkretne po operaci (cisari)? vim ze zacatku pry sadlo nebo mesickova mast, ale nic z toho nepomohlo a mam ji porad hodne cervenou.. a uz je to par mesicu :(

    prosim baby!
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    SPIKY01: Nastříkat nějakým enzymovým čistidlem na fleky po štěňatech?
    Brampton Simple Solution Oxy Solution Pet Stain & Odor Remover (1 Gallon)
    http://www.petstore.com/Brampton_Simple_Solution_Oxy_Solution_Pet_Stain_Odor_Remover_(1_Gallon)_Dog_Pet_Stain_Odor_Control-Bramton_Simple_Solution-BC13812-DGCUSO-vi.html
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    všem dík za radu,vroucí vodu na tuhle látku použít nemůžu,jar jsem nechala den působit jak to dělám vždy a nefungovalo. žlučové mýdlo taky hojně používám ale nefunguje u týhle skvrny. benzinu se trochu bojim,zkusim solamyl,mám ho doma. ještě jednou dotaz na koberec-máme 2 malý děti a občas při učení na nočník je loužička na koberce,je to tam děsně cítit a nevím co s tím. nepomohlo ani nechta profi vyčistit,ocet to jen zhoršil...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    SARRI: Bych se bála, i přes ten tamponek. Leckterá tkanina tak vysokou teplotu nerada, a i ta co snese - špína/flek se teplem umí zažrat... proto fleky předepírám ve studené vodě (třeba krev).
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    to mi pripomelo..

    - Ja jsem Smil Flek z Nohavic...
    - A cim Vam to pustilo?
    SARRI
    SARRI --- ---
    SPIKY01: muj postup je takovy to :
    vezmu odlicovaci tamponek, prilozim na skvrnu, kapnu na nej trosku jaru a poleju vrouci vodou, necham chvilku pusobit a pak hodim do pracky rovnou
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SPIKY01: Měl jsem na své oblíbené bundě flek jako kráva od nějakého bílého krému. Zkoušel jsem chemky a vyprat a prd. Pak mi jedna známá poradila, ať si koupím Solamyl, posypu s ním ten flek, přikryju hadrem a pořádně přežehlím. Udělal jsem a po fleku ani památka..
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SPIKY01: jeste jsem nasla tohle:

    Zaschlé mastné skvrny vyčistěte benzínem, který ihned posypte škrobovou moučkou, nechte zaschnout a vykartáčujte.

    AETHER
    AETHER --- ---
    SPIKY01: levna varianta je mydlo s jelenem/mydlo Lanza (pozor, pevne, ne tekute!)/zlucove mydlo, pred pranim to premydlis, holt je to krapet pracne (ale zase se takhle dostanou i fleky od potu z podpazi, pokud tedy nejsou xkrat zaprane). Drazsi a jednodussi varianta je nejaky odstranovac skvrn, nebo take tzv. predpirka ve spreji, dela to vice firem, ja jsem spokojena s nejakou podomne distribuovanou od Amway.

    Jinak k bilemu pradlu se mi osvedcilo trochu toho mydla s jelenem nastrouhat (jeste k normalnimu pracimu prasku), je pak opravdu bile:)
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    SPIKY01: na ty skvrny je prej ještě dobré žlučové mýdlo.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SPIKY01: přiznám se k Vanishi... vyčistil mi triko pocintané smaženým lososem, na což byl jar předtím krátký
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam