• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule




    Také Vás baví babské rady? Pomohly Vám už někdy nebo to jsou jen mýty?
    Spolu můžem rady sbírat, vyměňovat anebo vyvracet a smát se jim...
    rozbalit záhlaví
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MEANKITTY11: no ne, ja se jenom snazim dokazat, ze se pres jizvy tetuje a ze to muze vypadat i dobre...
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ONITSUKATIGER: Už těch hnusných tapet bylo dost, nemyslíš?
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    krka: myslim že tlak.masáž má cenu i na starší jizvy,teda aspoň kámošce to řekli ve vinohradech
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    já koberec chci vyměnit ale až i druhá dcera bude umět 100% na nočník/záchod aby jsme neničili 2 koberce po sobě...
    KRKA
    KRKA --- ---
    ONITSUKATIGER: ta jizva je docela velka, jakoze bych mela pres cely podbrisek tetovani? :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KRKA: proc ne? nejakym peknym motivem...


    ONITSUKATIGER: nechapu ten minus, ale budiz :-D
    KRKA
    KRKA --- ---
    SPIKY01: myslis ze ma jeste po 4 mesici cenu tlakova masaz? a promastovat? to sem delala na zacatku a stejne to efekt nemelo ... kazdopadne to budu zase zkouset :-) dik!


    ONITSUKATIGER: to snad neee :-)))
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    KRKA: a co odstranit laserem? není to sice moc babské, ale má to okamžité výsledky

    SPIKY01: mám podobnou zkušenost a nakonec jsme to museli nechat vyměnit za nové :/ ta močovina byla prostě pořád cítit, ať jsme zkoušeli co jsme zkoušeli :/
    AAA_
    AAA_ --- ---
    SPIKY01: Ahoj. V chytrých knížkách píšou, že se koberce mají posypat jednou sodou či dětským pudrem, nechat chvilku působit a pak vyluxovat...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    ANDR3_I: Ja vim, ze hodne tateru to nedela ale ja mam treba dost nepeknou jizvu po popalenine na predlokti a to mi bezproblemove pretetovali. Shop se jmenuje One Love Tattoo Prague www.prague-tattoo.cz
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ONITSUKATIGER: na jizvy se netetuje, resp. zatim mi to vsude odmitli.. A to nejsou nijak vystouply etc.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KRKA: pretetovat...
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    krka: tlaková masáž a promašťovat,jak píšeš,ono trvá dlouho než se jizva dobarví. já jsem po prolítnutí sklem a hnusných jizvách čekala cca rok než jizva začla být fialová,jinak se zkus zeptat na gyndě jestli ti něco neporadí
    KRKA
    KRKA --- ---
    poradite mi nekdo nejaky osvedceny tip, jak se zbavit hnusny jizvy? konkretne po operaci (cisari)? vim ze zacatku pry sadlo nebo mesickova mast, ale nic z toho nepomohlo a mam ji porad hodne cervenou.. a uz je to par mesicu :(

    prosim baby!
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    SPIKY01: Nastříkat nějakým enzymovým čistidlem na fleky po štěňatech?
    Brampton Simple Solution Oxy Solution Pet Stain & Odor Remover (1 Gallon)
    http://www.petstore.com/Brampton_Simple_Solution_Oxy_Solution_Pet_Stain_Odor_Remover_(1_Gallon)_Dog_Pet_Stain_Odor_Control-Bramton_Simple_Solution-BC13812-DGCUSO-vi.html
    SPIKY01
    SPIKY01 --- ---
    všem dík za radu,vroucí vodu na tuhle látku použít nemůžu,jar jsem nechala den působit jak to dělám vždy a nefungovalo. žlučové mýdlo taky hojně používám ale nefunguje u týhle skvrny. benzinu se trochu bojim,zkusim solamyl,mám ho doma. ještě jednou dotaz na koberec-máme 2 malý děti a občas při učení na nočník je loužička na koberce,je to tam děsně cítit a nevím co s tím. nepomohlo ani nechta profi vyčistit,ocet to jen zhoršil...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    SARRI: Bych se bála, i přes ten tamponek. Leckterá tkanina tak vysokou teplotu nerada, a i ta co snese - špína/flek se teplem umí zažrat... proto fleky předepírám ve studené vodě (třeba krev).
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    to mi pripomelo..

    - Ja jsem Smil Flek z Nohavic...
    - A cim Vam to pustilo?
    SARRI
    SARRI --- ---
    SPIKY01: muj postup je takovy to :
    vezmu odlicovaci tamponek, prilozim na skvrnu, kapnu na nej trosku jaru a poleju vrouci vodou, necham chvilku pusobit a pak hodim do pracky rovnou
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SPIKY01: Měl jsem na své oblíbené bundě flek jako kráva od nějakého bílého krému. Zkoušel jsem chemky a vyprat a prd. Pak mi jedna známá poradila, ať si koupím Solamyl, posypu s ním ten flek, přikryju hadrem a pořádně přežehlím. Udělal jsem a po fleku ani památka..
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SPIKY01: jeste jsem nasla tohle:

    Zaschlé mastné skvrny vyčistěte benzínem, který ihned posypte škrobovou moučkou, nechte zaschnout a vykartáčujte.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam