• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    PETRA_CHATEAU
    PETRA_CHATEAU --- ---
    SANTAL: obojí funguje dobře
    WELITELKA
    WELITELKA --- ---
    OCTOVE PONOZKY? neznam zkusim HUSTY!..teda ne ze bych touzila mit v dohledny dobe prilezitost))
    JTP
    JTP --- ---
    GENTIANA: Aha, konečně jsem pochopil, proč tu Vincentku v Luhačovicích všichni tak chlastali třeba i teplou. Po flámu :-)
    Díky za tip. I když představa, že mi je blbě a ještě do sebe rvu tu slanou vodu...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KRKA: prostě, silikon. Neviditelný (checht) ramínka od podprsenky, třeba. A plesknout na jizvu. Nikdo neví, proč to funguje, jako že se v tom odborné mozky šťouraly, ale funguje to. V ordinaci mýho drobnýho chirurga to i prodávají.
    LIBUSHKA: babské rady praví, že spolknout psí chlup, ale nepamatuju se, jestli záleží na barvě. Zde bude asi podstata věci, že než jeden najde psa, přepere ho a vyškube mu chlupy, tak to játra zvládnou samy.

    Ale beze srandy, organismus je po opici dehydratovaný a demineralizovaný. (Demoralizovaný asi taky). Takže pít vincentku, slabé povahy magnézku, nebo hodně vody a hořčíkové tablety, nebo nějaký vhodný ekvivalent. Vincentka zabírá nejlíp.
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    GENTIANA: i proti kocovine? tak to je super, to musim vyzkouset, protoze proti ty mi nezabira nic :D vubec nic...
    KRKA
    KRKA --- ---
    GENTIANA: silikonovou folii? :-) asi sem natvrdla ...
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NIKK: myslím, že octové ponožky pomůžou proti rýmě, bolesti hlavy i kocovině - organismus se zděsí, že budou i octové rukavičky a radši toho nechá.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KRKA: jakmile sleze strup, překrýt silikonovou fólií.
    DANCE_GIRL: Nooooo, pokud se jenom připosrazil, tak navlhčit a roztáhnout silou. Na původní velikost to nepůjde, protože se slepí nejen příze sama k sobě, ale i samotná příze se scvrkne, ale něco se zachránit dá. Pokud svetr stojí bez opory, tak se dá přešít na papuče.
    NIKK
    NIKK --- ---
    Díky za rady! Včera pomohly lehce ty octové ponožky a dneska drastická vlažná sprcha. :)
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    CROMWELL: dobra rada nad zlato ;) konecne to nekdo prolomil :)
    MARIKA
    MARIKA --- ---
    Excipial je dobrej, ale me pomohla na ruce tahle zalezitost a mohu jen doporucit, jak na exemy, tak hodne vysusene a popraskane ruce..placala jsem na ruce taky vsechno mozny od indulona, po domaci konopnou mast a zabralo tohle, ted mam ruce jak z alabastru..da se koupit na netu http://www.tepezcohuite.co.uk/ nebo http://www.tepescohuite-tepezcohuite.com/p/tepezcohuite-cream-psoriasis-eczema.html

    STENNY
    STENNY --- ---
    NIKK: Octové ponožky, nebo to už zmiňované prostěradlo.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NIKK: je to strasne neprijemny ale delala mi to mama kdyz jsem byla mala...vzala velky prosteradlo, namocila do studeny vody a zabalila me do nej nahou...jako mala jsem ji za to nenavidela ale pomahalo mi to :-D
    NIKK
    NIKK --- ---
    Mám 39,1 - nějaká dobrá rada na snížení horečky? Paralen nechci vzhledem k tomu, že do sebe už rvu antibiotika....Díky!
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    ONITSUKATIGER: Ok děkuju, já to sypala k prášku, možná kámen úrazu :) budu zkoušet dál
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    KKKAROLINKA: Ja jsem poprvi nasypala jeden pytlik (Dr.Oetcker) primo na pradlo do bubnu a nebylo to uplne pryc ale urcite velky zlepseni! Chce to asi jeste tak dvakrat...
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    VDFLAT: ocet se mi do toho moc dávat nechce. Spíš jsem přemýšlela, když v tý vodě rozpustím kyselinu citronovou a pustím to, jestli to něčemu pomůže
    KKKAROLINKA
    KKKAROLINKA --- ---
    Nedávno jsem zkoušela ten trik s PDP na bílé prádlo a musím se přiznat, že se nepovedlo :( nebo alespoŇ jsem si vybělení nevšimla, je možný že je to tim že máme starou pračku, nebo jsem možná prášek blbě použila. Vkládá se v pytlíku do bubnu nebo se sype spolu s pracím práškem?
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    PEPSSI: Z varný konvice a perlátorů vodovodních baterií to odstraňuju octem.
    PEPSSI
    PEPSSI --- ---
    máte někdo nějaký trik na odstranění vodního kamene ze zvlhčovače vzduchu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam