• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    co na nohy bolave z tancovani v malych botach? Alpu?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER: taky ti nerikam at chodis bosa po dlazdicich:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SARAJ: pockej, ja vzdycky z bosejch studenejch nohou prave ze mela problemy s mocakem...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ALDEMIK: takze akupresurni body,no mamce pomahaji na migrenu a mne na mocak:)
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    To je dost zajímavé
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    ALDEMIK: Jakože venku na nerovném terénu
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Mému muži na rýmu a ucpaný nos pomáhá nejvíc chodit naboso (hm, ted v zime to moc nejde)
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    Známej taky takle pořád jezdil od doktora k doktoru. Jednou mu řekli že má nějakej zánět v dutinach. No bral antibiotika a stejně nic. Jediný co mu pomohlo na chvilku bylo moře.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER: hele,ja jsem ted extrem zaujata proti ty bande, dedu nam pred jeho smrti hnali kazdej den na nejaky vystereni a kdyz se chystali na step z hrudni kosti,tak mamka rekla a dost a na revers ho odvezla domu,aby mohl aspon trochu dustojne v klidu umrit..

    zkus tady ten kren,trosku poresit imunitu, jezdi vic mimo prahu na vzduch a uvidis:)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SARAJ: zacinam si taky myslet..prehazujou me jak horkou bramboru..vischni maj milion titulu a certifikatu ze seminaru z USA ale nikdo neni schopnej vyresit moji rymu...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ONITSUKATIGER: spis si pani doktori pripsali zupa vysetreni pro pojistovny:)

    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NIKK: Tetesept je suprovej, kdyz clovek citi, ze na nej neco leze...Pritel rikal " hele, tobe je blbe a lezes do vany? to je divny ne? mela bys jit do postele a vypotit se..." ale me spis pomaha ta horka vana..
    NIKK
    NIKK --- ---
    ONITSUKATIGER: Tak leda tu hodně osolwnou vodu, jak už bylo napsáno...nebo napustit vanu a nakapat tam Tetesept (např. http://www.lekarna.cz/tetesept-koupel-olejova-proti-nachlazeni-125ml/). To mi taky docela pomáhá...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    NIKK: Vincentka? ne na me...na me vubec nepusobi..ani klasika a ani ve sprayi...
    NIKK
    NIKK --- ---
    KLERENC: Místo toho džbánečku je dobrá injekční stříkačka. Praktikovala jsem to v lázních a docela to pomohlo. Jinak proplachovat Vincentkou. Je to sice fakt hnus, ale zabírá...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Ja ji prave mam takhle uz celej rok...zde moje Odysea:

    - obvodak dal ATB, dva tydny jsem byla doma, na chvilku byl klid ale pak zase
    - obvodak me poslal na ORL
    - Na ORL mi rekli, ze je vse oka, ze musim na alergologii
    - na alergologii mi rekli, ze mam velmi silnou alergii na prach, lipy a brizy...vyzkouseno X milion antialergennich sprayu, ktery u me vsechny okamzite vyvolali tuhle nezadouci reakci:
    Never Ending Sneezing Bear - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=4GTfq2m-SnY


    - na alergologii mi tedy rekli, ze tohle uz je jen pripad pro ORL
    - zpet na ORL mi doktor rekl, ze nic nevidi, ze ok, mam malinko podrazdenou sliznici ale ze jinak nic nevidi a poslal me na CT, na ktery jdu 2.1.2012

    Vsadim se, ze za ten rok sli akcie papiren a vyrobcu papirovych kapesnicku rapidne nahoru, pac ja mam spotrebu tak krabici(150 kapesniku) na tyden...
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    ONITSUKATIGER: tak ja mam odzkouseno: nosni sprcha - ale musi to byt morska sul - to pomaha, ale spis podle me ze zacatku rymy... v prubehu jsem si kapala do nosu citronovou stavu (nebo stavu dala na usni tycinku - nebo nosni - "uchostourka" :) a potirala to). Ale co se mi osvedcilo jsou kapky Sinupret - jsou na prirodni bazi a uvolnuji zahleneni.... pro me zazrak - za tri dny byla ryma v tahu.. kazdopadne jestli mas tu rymu uz dlouho, muzes taky skoncit na antibiotikach :(
    ANEKKE
    ANEKKE --- ---
    ONITSUKATIGER: jako toto KLERENC by mohl fungovat i pripravek Quixx
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    TAPINA:
    drsnější, leč vyskoušená a velmi učinná terapie na rýmu - vzít stroužek česneku, rozříznout, zabalit jen DO JEDNÉ vrstvy gázy a vrazit do nosní dírky:-) opravdu účinkuje:-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    TAPINA: dělá... babička je měla a já jeden sháněla z nostalgie... a on funguje :) totiž, lonskou zimu fungoval, letos ještě nebyl potřeba. ale asi zkusím zas koupit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam