• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONITSUKATIGERBabské rady aneb rezavý nůž vyčistíte, když několikrát říznete do syrové cibule




    Také Vás baví babské rady? Pomohly Vám už někdy nebo to jsou jen mýty?
    Spolu můžem rady sbírat, vyměňovat anebo vyvracet a smát se jim...
    rozbalit záhlaví
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SANTAL: Kolik chceš za dvacet deka?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    WAMP_ELF: jj, mé vlastní ;)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    SANTAL: lidské sádlo?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    KLAIR: zabralo lidské sádlo a vlhčené utěrky... ač dokonalé to není, no .-(
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SANTAL: Možná nahrát fénem...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    KEBAB: můj všelék - perkarbonát sodný.
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    KRKA: popsané skvrny mi normálně pere Lanza když ji na ně napatlám přímo ještě před hozením do pračky, a borůvky se pokud vím čistí citronovou šťávou, ale je pravda že už jsem dlouho nic od borůvek neprala
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    KRKA: já nic neřeším, já pouze informuji
    KRKA
    KRKA --- ---
    PASTEL: ja myslim, ze to nema cenu resit ne? Kebab se ptal, co pomuze na skvrny od boruvek, me tohle pomohlo na skrvny od cervene repy, mrkve, travy atd a je na nem, jestli to zkusi nebo si koupi mejdlo s jelenem
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    KRKA: aha no jestli je někdo ochoten zaplatit 165 Kč za 170ml mýdlového roztoku, pak proti gustu žádný dišputát. Já jen považuji za svojí povinnost varovat každého před mafií jménem Amway ;-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    PASTEL: nebudu se koukat, je mi to jedno co to je, dostala sem to darkema je to jedina vec, ktera 100% funguje a to sem toho vyzkousela uz hodne, dite zaspini vsechno, vsude sou tim padem fleky a jen tohle pomaha
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    KRKA: Amway fakt nikdy!!!!!!!! To jsou takový šmejdi, že to překračuje všechny meze, prodávají bezcenné srágory na stovky a tisíce, předpokládám že je to mýdlo s jelenem ve spreji, koukni se na složení.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SANTAL: to spis..a zkousel asi to treba nejaky odlakovacem nebo tak?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ONITSUKATIGER: Je to umělá hmota, já bych do toho zapalovačem nešla... Možná napařit...
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SANTAL: no jako instinkt mi pravy ze na vosk vzdy zabira teplo..nslo by to treba nahrat zapalovacem a pak setrit nebo treba horkou vodou?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    ONITSUKATIGER: Ne, bylo to pomalovaný voskovkama + fixama. Fixy šli dolů vlhčenými obrousky, tohle ne.
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    SANTAL: toho vasku jako takovyho uz ses zbavila anebo uz je oloupanej ale zbyly ti po nem fleky?
    KRKA
    KRKA --- ---
    KEBAB: moc babska rada to neni, ale me na vsechny, zatim opravdu na vsechny skvrny pomohlo toto
    SA8™ Předpírací sprej | Amway
    http://www.amway.cz/product/110402,sa8-prewash-spray
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak dostat voskové barvičky z umělohmotného parapetu - drsný povrch...? hm :-(
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    KEBAB: Napadají mě jen takové ty malé lahvičky s odstraňovačema skvrn, každá ta lahvička je specializovaná na jiný druh těch skvrn (ovoce, žvejkačky apod), myslim, že tam na borůvky a podobný "držáky" určitě taky nějaká je. Prodávaj to normálně v drogeriích, naposledy jsem to viděla v DMku. A samozřejmě hned po ušpinění se borůvkama tu skvrnu co nejrychleji a co nejdůkladněji podrhnout vodou a mejdlem, jinak to pak drží jak čert si myslim, a na to nepomůže snad ani ten odstraňovač. (anebo vanish :D)
    KEBAB
    KEBAB --- ---
    Osvědčené tipy jak vyprat fleky od borůvek?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam