• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Takže po zaklínačsku na meče? :) Nebo ještě líp, necháme to za nás vyřídit ženský? :)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Ti neumí čarovat. :-)
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Ale notak, to pasuje spíš na ortodoxní fanoušky Kulhánka :)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    LANC: Případně se vraždíme, abychom dali dohromady všechny. Alraune by to měla zvážit, to by bylo PR...
    LANC
    LANC --- ---
    BORGDOG: Už vidím, jak se předháníme kdo ulovil ranější demoverzi :)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: No, čtyři verze bys mohla prodat jako čtyři knihy. :-) Vraž tam ještě návod na vyvolání ďábla a máš Devátou bránu. :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Obalka je krasne pochmurna, libi se mi, zadnej nablblej kyc. (Proda se to kdyz to neni nablblej kyc?)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Obálky :) Já na čtyři verze fakt nemám čas :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Čtvrtá verze obálky nebo knihy?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ROBERT_PILCH: Dost jsme to ladili, tohle je asi čtvrtá verze, ale s výsledkem jsem spokojená.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Ona tam ta čuba nakonec moc nevystupuje, jako rozumný kynolog jsem ji do děje moc nezapojila, už tak tam je chaos :D
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Je to v pohodě, myslím, že se k sobě ty knihy budou hodit. Já bych z toho neměl strach. :) A Kýbus je fakt dobrej...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Taky se mi to líbí. Možná leda ten pes mohl ukázat zuby. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    V epoše budou mít radost, zatím na ní není žádný vysloveně negativní komentář, to je úspěch.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Hezké, líbí se mi.
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: To je určitě dobrej tah...
    LANC
    LANC --- ---
    ALRAUNE: Fajná, mě se líbí hodně. Rozhodně víc než ta předchozí, ta mi přišla trošku přeplácaná, možná i maličko skoro už do kýče. Tahle má super atmosféru, až se těším až se začtu, obálka působím slibným zážitkem. Moire má takový až sveřepý výraz :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    THOMASMORTA: Snažili jsme se zachovat jednotnou grafickou úpravu, ikdyž to vychází u jiného nakladatele.
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    ALRAUNE: Mně se docela líbí, ale nevím jak pasuje k obálkám ostatních knih. Občas bývá problém v tom, že když se vyskládají vedle sebe knihy, které k sobě patří, tak jinak pěkná obálka je najednou nevýrazná, a viděl jsem i opačné případy, kdy samostatně nevýrazná obálka skvěle vynikne v sadě souvisejících knih.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Obálka na Hon na lišku ve větší verzi. http://www.casopisxb1.cz/wp-content/uploads/2011/10/neomilln-hon-na-lisku.jpg

    Zajímají mě vaše názory na ni, s Kýbusem jsme na obálce spolupracovali poprvé.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam