• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Downgrade to XP :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ROBERT_PILCH: Zobrazení - vlastnosti / upřesnit:

    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Držím, nicméně v seznamu motivů pro 7 není nic, co by nějak připomínalo švestku a není to ani tady: http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows/downloads/personalize/themes
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Nevím. Ale horní lišty oken jsou fialové. A už jsem zjistil, kde nastavit, že pracovní plochy nebudou bílé, ale šedé. :) Vydrž...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Prosím, nevíš, jak se to jmenuje anglicky? Mám US verzi, sice "počeštěnou," ale některá vnitřní nastavení je pořád AJ.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: S Win7 nemám vůbec žádné zkušenosti. Je mi líto.

    BORGDOG: Ten profil "švestka" to má přímo v sobě. Je krásně vidět, když někdo do wordu vloží perovku - stránka je šedá, obdélník s perovkou bílý. :) Totéž webovky ve Firefoxu. Neříkejte mi, že Sedmičky tenhle barevný profil taky nemají. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: A vzpomínám si, že na XP jsem právě tohle několikrát zkoušel, ale nikdy se mi to nepodařilo nastavit - měl jsem za to, že prostě nejde. Tak jsem si přebarvil aspoň okna, stáhl šikovný tmavý sin pro Firefox, apod. Na Win7 stačí díky Aeru jen tmavá tapeta (krásně se usmívající Queen of Blades :-) ), ale pozadí dokumentu by se fakt hodilo.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    BORGDOG: to chci taky vědět!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Zajímavé! Já používal na XP profil tuším Royale Noir, ale pozadí dokumentu změnit neuměl. Nevíš náhodou, jak nebo jestli jde tento efekt docílit ve Win7?
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: To je důvod, proč mám v XP nastavený barevný profil "švestka". Může za to, že všechny plochy, které jsou normálně bílé (pozadí dokumentů a podobně) jsou u mě šedé. Doporučuju, najednou je to všechno mnohem příjemnější.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Přiznávám, že Pevnost mi taky vadí. Na druhou stranu, u webu tmavší pozadí preferuji - pro mě je ideální třeba právě nyx. Když koukám třeba šest hodin na dokument ve Wordu, už to opravdu cítím...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Rozhovor je ale opravdu bezvadný.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    S mou kombinací očních vad je pro mě velmi nepříjemná i četba Pevnosti. Ale jestli to tak lidi chtěj...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    my taky máme galerii v tmavym, akorát že u vobrázků to tak nevadí a ten text tam neni zas tak moc důležitej... ale i tak mám pocit, že blbý upozornění na výstavu je někdy trochu potíž číst..
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ROBERT_PILCH: to bych vraždila :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    TANAIS: Ještě pořád lepší, než když při nalogování na stránku začne hrát hudba.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ROBERT_PILCH: No však, tohle Lukáš je za to často bit :) Jinak Valach vidí opravdu blbě, takže jeho weby byly optimalizované pro slepejše.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: Mně to přijde vitpný, že člověk potřebuje na internetu vyvolat atmosféru změnou pozadí ;)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Atmosféra je jedna věc, bolavé oči jsou věc druhá. :) Vzpomeň si na své články v Pevnosti a na to, jak někteří lidi (a potom i ty) nadávají. :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Nojo, proto bylo bdsm.cz černé na bílém a lidi nás málem sežrali, že nemá atmosféru :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam