• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TANAIS: presne tak, podvedomi se projevi v techto chybnych ukonech, jako jsou preklepy, Freude Freude...
    :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: to nejsou překlepy, to je hlas podvědomí! :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Ne, to jsou jen ty překlepy, co si na ně furt stěžuju :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: "Moir mám moc starostí" - je hezké, že se se svou postavou tak stotožňuješ :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEDI: Moire mám moc starostí, nemá na nějaký výstřednosti čas :)
    SHEDI
    SHEDI --- ---
    ALRAUNE: s layelánci a důstojně?:)) aha:))) tak to se teda na to Tinino "lehkovážné sprosťačení" fakt těším:))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Nechceš napsat rovnou dva díly? Co kdyby jsi pak byla moc vytížená prací pro Hollywood :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SHEALA: Redaktoři (nikoli redaktor) pak úpí, ale co... :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: mas li redaktora, muzes si to dovolit :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    proboha, furt mám všude překlepy
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Týden? Jakou pouzu mám v TIně... u Moire to není lehkovážné, tam je to takové... no dobře, taky si s layelácni občas zablbne, ale tak nějak důstojně :D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Celý týden sexuální abstinence? Uh... tomu říkám výdrž. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Ještě tak týden a pak Tináááááááááááá.... DOcela se na ni těším, už jsem si dlouho lehkovážně nezasporsťačila :)
    SHEDI
    SHEDI --- ---
    ALRAUNE: No však už se na Rudovlasou těším:) Asi si to teď celý z knihovny vyhrabu a nostalgicky zavzpomínám na "koťátko" Moire:) Zaklínačku Lotu jsem komusi půjčila a dotyčný se mi jí nějak neobtěžuje už delší dobu vrátit... asi to bude chtít zvrdé pěsti:))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEDI: No, to uděláme za tebe :) Všechny moiří povídky budou teď vycházet souborně ve sbírce Rudovlasá. Plus tam bude pár nových :) A všechny lotí povídky jsou ve sbírce Zaklínačka Lota.
    SHEDI
    SHEDI --- ---
    ALRAUNE: Budu si muset udělat nějakej systém v Lotě i Moire... mám to v knihovně rozkouskovaný po povídkách, Stříbro je když... mám někde, Zmetka z temnot zase jinde, pak do toho Vlastní krev...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEDI: O tom bude třetí díl :)
    SHEDI
    SHEDI --- ---
    Novou Moire i Lotu jsem prakticky vdechla a ani jedna z "dam" mě nezklamala:)
    U Moire mě taky napadla shoda s Alke a tak jsem zvědavá, jak se to nakonec vyvine. Jestli Moire přistoupí na to, že se "Layela postará"... no moc bych za to nedala:))
    Pokračování Loty mě taky zajímá, přeci jen dostala od vampýrů "do vínku" dost... Ale Enno mi bude chybět:)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Já skoro nečtu, takže si ani na louskání nestěžuju. A do monitoru čučím furt, mě to fakt tak nepřijde. Po pravdě, já si připadám provinile, když si čtu něco, co přímo nepoužiju k psaní a požitek ze čtení mi navíc kazí recenzentské návyky. :( Ostatně, i filmy sleduju zatížená tím, že v nich furt hledám minely. Neužiju si to vůbec.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Až ji budeš mít, tak se budeš tlouci do hlavy, že už ji nemáš dávno. Na nějaké louskání textů na monitoru počítače už ani nevzdechneš.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Já nejsem ebookář, ale asi tak stejný skeptik, jako Mount. Rozhodně nepatřím do komunity ebookářů, ale já mám pocit, že do té skalní komunity nakonec nepatří většina lidí, co ebooky čte. Jenom jsem se zmínila jednomu známýmu, že mám ráda Abercrombieho a druhej den mi poslal link na wordovský soubory s celejma knihama.

    Osobně mám zkušenost s audioknihama. Od toho, co mě zajímá a co vyšlo, mám originálky. Ale sehnat se dá ledasco. Stačí jen vědět, kde hledat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam