• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nejdřív vyjde Rudovlasá... Tina by mohla vyjít tak v květnu, kdyby šlo všechno skvěle.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Juju, to nebylo rozhořčení nad laxností autorky či vydavatele nebo urgování (teda, popravdě trochu jo :)). Jen se mi trochu blíží jedno výročí, tak jsem dumal jak to sfouknout :) Jestli jako třeba kniha vyjde během ledna, února nebo tak. Protože je mi jasný, že tiskárny měly před koncem roku kvůli DPH nátřesk, takže je jasný, že všechno nemusí jít podle plánu.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Určitě. Nepřetržité lhaní vyčerpává. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Ale nemysli, ona je to taky únavná práce, bejt guru :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ZUZKAOU: Není obsazená, blbých lidí je dost a místo pro dalšího mesiáše nebo proroka se vždy najde. Ten odkaz, který jsi tu umístila, je toho důkazem.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZOIDBERG: tato pozice je obsazená. A sice knížky psal, karty maloval, ale teď má výnosnější umění - dělá hnusný digitální koláže za tisíce a dělá gigola. Tedy tantru.
    AuraRelax | Jaroslav Dobeš | Guru Jára | Óm nadsamec | Casanova Sútra | Spiritual trekking
    http://aurarelax.com/
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No co, proč by jsi jinak zakládal vlastní kult, když ne kvůli, za a: penězům, za b: kvůli ženám (eventueně můžům, to podle orientace), nebo za c: kvůli odbytu vlastních literárních děl. Jen se podívej na katolíky, jak to mají za ty roky zmáknuté :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Rohatý skote. :-D :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Vlastní kult, to je ono. Jen by ses musel přejmenovat na něco jako "Velký Óm Nadsamec", nebo tak něco.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    EVILMIND: Církev po vzoru páně Hubbardova se zakládat nechystám. :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    A ja vzdycky myslel, ze spisovatele to delaji ciste kvuli vzniku kultu a zisku powers, neco jako neopatrne prozradil Zamboch v Lihni... :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Jo, ono je to dovádění v podpalubí přejde. :-)

    Jinak, já měl doby, kdy jsem skutečně psal a bylo mi naprosto fuk, co za to dostanu. Prostě to byla... potřeba, jak zdrhnout před světem a fakt, že moje věci někdo začal tisknout a platit mi za ně byl jen "sekundární přínos." Ovšem musím uznat, že už jsem se "zkazil" a v poslední době už mi taky záleží na tom, co (kolik) za to dostanu. A víc než komentáře, které rozčílili Alraune mě umí vytočit opačné: Když se někdo zeptá, kolik dostávám za knížku a poté reaguje stylem: "Ty vole, to musíš bejt ve vatě, stačí za dva tejdny naflákat nějakou kravinu, to bych taky bral! Jo, holt někdo musí makat rukama, aby ti měli z čeho platit." V té chvíli mám chuť pokročit od verbálního násilí k sekeře a klacku.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Námořníky je potřeba pořád tlouct :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Kecy v kleci, prostě sis udělala radost :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    tedy, zas abyste si nemysleli, ten námořník si to zaslouží, ne, že ne :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    My tady sníh nemáme, jen mokro a nízkej tlak :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Co máš proti počasí? Bylo zatraceně sucho, klidně ať padá déšť se sněhem ještě týden, pak by mohlo napadnout tak půl metru sněhu a na konci února to pěkně pomalu odtát. Vy měšťáci... :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Proto a pak taky proto, že je blbý počasí. To nemůže dělat dobře ani miminům.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: jo.. a proto mi furt děti řvou :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tož mám, co bych neměla :) Berte to tak, že je úplněk :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam