• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    STRIGA
    STRIGA --- ---
    MOUNTBATTEN: Já se neomlouvám :D

    No tak po kom tu zálibu v korzetech pak malá má?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ALRAUNE: pokud si pamatuju dobre, je to podle toho, co maji booknuteho lidi, co maji booknuty tento klub. Tak my zencky marnivy se ti vomlouvame! :-))))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Zvláštní :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Ono tohle je taky dobrý :) Daruji, přenechám, vyměním, dám za odvoz nebo do 150,- (nabídka i poptávka:-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Třeba mají v systému Nyxu nějaký softwarový pošukometr, který neustále online vyhodnocuje celkovou úroveň extravagance v daném fóru :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Teď jsem našla ve spřízněných klubech "Korzety a vše kolem nich". To by mě zajímalo, podle čeho se to přízní :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: Vážně? A já bych si myslel, že odstřelovat a ostřelovat jsou dvě různé činnosti, tedy i slova, resp. že to první je tak nějak už negativně zabarveno. Takže se přidávám svým nevyžádaným hlasem k verzi snajpr :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Opravěj. Taky se mi odstřelovač nelíbí, ale je to bohužel správně. Vraž tam radši toho snajpra. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Je možné, že tam budou rozdíly v taktice, ony jsou podmínky trošku jiné. Faktem je to, že pokud ses někdy díval skrz optiku puškohledu, tak víš, že kromě toho, že to fakt unavuje oči, tak že vidíš jenom takový úzký "tunel", takže potřebuješ někoho, kdo ti jistí zadek a širší úhel triedrem, upozorňuje tě na změny situace, a kdo komunikuje s velitelem vysílačkou, zatímco ty se koncetruješ na cíl.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Policajti si prý zakládají na tom, že mají ostřelovače - že se snaží cíl "zneškodnit". Ehm. Kdo viděl cíl po zásahu vysokorychlostní střelou ráže kolem .300, ten si může myslet svoje.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: To by možná bylo lepší. :-) Jinak ale dobrý, hlavně to "popíjení." :-) Jo, a aspoň vojenští pracují zásadně ve dvojici, střelec a "pozorovatel," ale nevím, zda to platí i u policejních.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nebo tam můžu dát snajpr a mít klid :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já vím, ale mě se to slovo nelíbí a za mejch mladejch let se používalo ostřelovač :) Oni to kdyžtak opravěj :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Drobná poznámka - myslím, že v současnosti se užívá spíš "oDstřelovač," aspoň tak to mám v knize o nich.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jasně, čtyřicet stran denně a je to :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Za týden to máš, ne?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Však píšu, ne :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Jen piš, piš. Však víš, že se těšíme.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Věděla jsem, že na střeše někdo bude, a věděl to i Kay, bohužel pro ostřelovače byl z nás dvou ten rychlejší. No, vlastně byl nejrychlejší z nás tří a to znamená díru v hlavě policajta a pro nás kontroly na výjezdu z Prahy. Zachmuřeně se rozhlížím kolem, Kay zatím nešťastníka zbavil vysílačky a popíjí.
    „Musíš pořád chlastat?“
    Zazubí se jako dítě, přistižené s lízátkem před večeří a pak najde řešení.
    „Hodím ho do světlíku, ja?“
    Přikývnu, co taky jiného. Není čas na hrdinství, do rána bychom měli mít aspoň auto, nebo se někam zašít.

    Aneb Tina znova na scéně :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    I sex může být pro někoho práce :)
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ZOIDBERG: ... a už je to zase jen o práci ! ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam