• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    A jestli by daly Rabemu.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Čůrám smíchy, na fb holky řešej Moire s Desmondem a jestli je Desmond matla, nebo ona svině :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Publiku teprve šest let :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Zrovna koukám na Legii a není toho zas tolik. :-) Proti Eriksonovi zívačka na měsíc.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: Tak si je pomalu načti, než to bude aktuální, budeš je mít v malíku :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Ale škoda, že nemám Lotu a Moire načtené. Nabídl bych s tou encyklopedií pomoc, tohle by mě docela bavilo. :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SCHRAMM: To je automaticky. V e-booku u mě vyšlo všechno, na co se mi podařilo sehnat práva. :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Takže dva díly? Lota i Moire? To bude mít Brokilon, resp. Epocha žeň :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: Hlavně nezapomeň na ebook! :D
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: No, mě by ani to hraní her a dělání poznámek nebavilo. Nicméně v Moire už je ten svět taky docela rozsáhlej.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Jako úspěšná autorka proslulé kultovní fantasy ságy se tomu stejně nevyhne, tak co.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Chlapi, nechte toho, nebo se Neomi nadchne a já to budu muset vydat. :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: To dělá Erikson stejně. :-) On ten jeho svět původně vznikl jen kvůli hraní nějakých her typu DrD na dálku s parťákem Esselmontem. Rozvíjeli to, dělali poznámky, a no a nakonec je napadlo něco napsat. Erikson píše i ty devítisetstránkové bichle přesně jako ty, úplně bez plánu. Jenže ten jeho svět je tak obrovský a on ho má natolik "naučený," že to nikdo nepozná.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Já mám cholerickej přístup k tvorbě :) Zpravidla jsem v půlce knížky, nevím, kam pojedou, ani jak to dopadne :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALRAUNE: to je vrozený, a když je toho moc, tak to spadá do diagnoz atypického autismu.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: To nepochopím, tenhle systematickej přístup.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Měl Silmarillion bavil a Eriksonova encyklopedie... už jen vzhledem k počtu národů a postav by to šlo do stovek stran. Klidně silná knížka... ono taky ten svět budoval 15 let, než z něj vůbec začal psát.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: To už vyřeší nějaký výrobce erotických pomůcek. Torgeho výstupek i se žilami :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Já se přiznám, že jsem Silmarilion nedokázal přečíst (červenající se smajlík). U toho Eriksona by to ovšem asi taky nebylo od věci - jen se děsím, kolik by to zas mělo stran :)

    Jinak už jen sestavení přehledného schématu kdo s kým, jak, kdy, kde a kolikrát by svůj užitek jistě mělo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam