• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SHEALA: No, to se mi bohužel moc nepodařilo. Už jsem byla ve škole kvůli dceřinu chování.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ALRAUNE: A vychovas z deti totalni slusnaky.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Tanais podle ní adaptuje divadelní hru :) Taky chce mít na zkažení vlastních dětí nějaký podíl :)
    TRIPRD
    TRIPRD --- ---
    Zbavovat se knizek je strasna. Strasne strasna predstava.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    PECA: CHe, já si napsala vlastní dětskou knihu. :) Zkazím si své dítě sama, a potažmo i cizí děti, samozřejmě.
    PECA
    PECA --- ---
    ALRAUNE: Mě by ani (tak moc) nevadila cena, ale když vidím text některých novodobých dětských knih... Někdy je to k pláči, jindy bych za to dával zákaz tvorby / překládání do doby složení opravných zkoušek z mateřského / cizího jazyka.
    ---
    Nicméně tuhle jsem dával 2 tašky fantasy a sci-fi známému do antiku a moc to nechtěl. Nakonec jsem řekl, ať to přebere a zbytek holt přihodí do sběru. Je pravda, že tam bylo všechno možný, ale hlavně nižší kvalita. To lepší jsem nechal doma v knihovně.
    Akorát si teď (pozdě bych honiti) říkám, že jsem to měl nechat na vlakáči na lavičce :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Dětské knihy využije niki, když koukám na dnešní ceny, jsem za staré děti z BUllerbynu ráda :)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    ALRAUNE: My chtěli prodávat moji obří krabici dětských knih v perfektním stavu, kterých jsem se odmítala vzdát, protože byla památka z dětství. Po neúspěšném pokusu to udat jako krabici za pár stovek a nekonečném dožadování lidí, abych jim posílala poštou jednotlivé vybrané kousky v ceně max 10 korun za kus jsem se rozhodla, že mi absolutně nestojí se s tím kamkoli tahat a památka nepamátka, knihy neknihy, půjdou asi do kontejneru, pokud si je nevezme místní školka.

    Fantasy knihy prodávám po známých, daruji nebo zazdím na dno knihovny :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nevím, já žádný knížky pryč nedávám, mám je tu různě nakupené :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ALRAUNE: Mám to podobně. Na druhou stranu, co s nima? Udat dneska něco do antikvariátu, byť za bakšiš, taky není jen tak. Já teďka redukoval knihovnu a raději jsem rozdal co šlo po kamarádech.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Že se někomu chce prodávat knihy na aukru, to nechápu, těch pár korun by mi za ten opruz s poštou fakt nestálo. ALe fakt je, že lidi prodávají i obnošené dětské botičky :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    GEGI: Plus Psí zima je teď na aukru taky :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    GEGI: Psí zima se dá koupit na www.fantasya.cz, která je prodejním webem Fantomprintu, který ji vydal. Vlastní krev se dotiskovala, takže myslím, že je, každopádně by ji měl mít www.daemon.cz a je tuším i elektronicky.
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, nevím zda se to tady už řešilo, ale dá se ještě někde koupit psí zima a vlastní krev? nebo beznadějně vyprodáno?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Mírný offtopic: Tak jsem včera v noci přečetl další kus devátého dílu Malazské knihy padlých a je to čím dál víc "SM" - skupinové znásilnění, odřezávání chodidel ženám, stahování z kůže, podřezávání dětí. Myslel jsem, že klouzavá postel a "děti z mrtvého semene" ve třetím dílu, případně pedofilie ve čtvrtém byl vrchol, ale tohle začíná být hodně drsné - a to jsem teprve v půlce. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Nejsou, ale budou :) Příští Tina bude povídková :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já jsem si mimochodem půjčoval Tinu v knihovně, kde ale neměli zrovna všechny díly. Takže jsem nejprve přečetl třetí, pak druhý, pak první, a pak jsem to již četl, jak to vycházelo :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    No k Tině ne, tam to máš jednoduché.
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    ZOIDBERG: K Tine ale povidky nejsou, ne? (Mam tu dve Tiny. Chtela jsem elektronicke, ale nejak se mi tu staly papirove :))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Pěkné!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam