• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    A ja zas chodila lyzovat:-))
    (v ramci fyzioterapie. Nebyl to Kinnect teda, ale wii. Vyhodny je, ze sem nemusela mit oteplovaky a kulicha:-))) )
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Na bowlingu se vždy opiju, to doma asi není povinné :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Náhodou, já si zkoušel bowlingový trenažér. A dobrý. :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    ZOIDBERG: Ja si myslim ze to je krok vpred. Kdyz smradi nechodi ven, alespon budou mit pohyb doma...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Zrovna včera jsem viděl Kinnect v akci v naší knihovně. Hopkala u toho nějaká děcka. Jestli tohle má být budoucnost...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    DWAY: Ano. Četl jsem to včera, základem by skutečně měl být Kinect. A uvažuje se dokonce i o něčem jako laserové holo klávesnici - něco podobného jako byl tento experiment: http://mobil.idnes.cz/telefony.aspx?r=telefony&c=A050520_164852_telefony_dno To jsem mimochodem měl i v ruce...
    DWAY
    DWAY --- ---
    BORGDOG: Kinect? Clovek si zatanci a jeste u toho napise knihu? :-D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    To chce nějaké ovládání a la Minority Report. Microsoft už na něm prý pracuje. :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ROBERT_PILCH: karpalni tunel je previt :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SHEALA: Podle statusu na Facebooku již byly baterky koupeny. :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Smarja, takze Buffy je vlastne taky zaklinacka.
    Alraune, prosim, kup si baterky. Nechcem o tebe prijit :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Hezkej název, ten se v davu neztratí... :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: OK, já píšu recenzi :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Příjemný na těhle demagogických a nikam nevedoucích debatách je to, že nemám potřebu se jich účastnit :)
    Dokonce mě už opustily ty správcovský mimikry, že ignorlist je pro ty, kteří se nedokážou nad ostatní povznést.
    Jen mě trochu děsí, jestli mě za takovou osobní cenzuru nehacknou počítač :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Že váháš, literární zlatokopko, do toho jdu, jako že se příživnická nakladatelská pijavice jmenuju. :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    SORBAK: Je fakt, že mít vlastní haters je další level v kariéře autora - navíc jsou kolikrát věrnější než někteří fanoušci :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Myslím, že nazvat sbírku povídek "Nadržená buchta, co seká mečem Lota", to by byla úplná bomba a navíc by to bylo postmoderní :) Triton by to neunesl, ale s Brokilonem možná zauvažujeme, co, Roberte? :D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    A ono jako dneska jde napsat fantasy knizku a neco pritom nevykrast?

    ALRAUNE: Na hnidopichy a slovickare srat. Kazdej, kdo neco vytvori, a jde s kuzi na trh, se setka s rejpalama a jinou haveti. Nam konzumentum je uplne sumak, jestli je to "zaklinacka", "zabijecka priser", nebo "nadrzena buchta, co seka mecem" Pokracuj ve skvele praci! Chceme vic!

    Asi me ted haters briskne oznaci za ritolezce, ale ja to unesu, tak smele do toho :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Měl jsem rozepsané něco hodně šťavnatého, ale pak jsem si řekl, že poté, co na všeobecné znechucení prakticky umřel klub o Sapkowském, nemá smysl historii opakovat zde.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    SCHRAMM: Po pravdě, nemám v myši baterky, takže vyhledávání čehokoli ve vedlejším klubu je hroznej opruz... Mám problém i vykopírovat podklady do faktury a za chvíli mi z lechtání touchpadu upadne zápěstí. Pokud máš myš v pořádku, v klidu tu cituj :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam