• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    V naší knihovně teď totiž v rámci experimentu zařídili oddělení pro mládež. Je tam hudba, sci-fi a komiksy. A tenhle computerový gadget... Sci-fi je reprezentováno hlavně populárními upířímu ságami, takže tam maj i Tinu. Brokilon je tam vůbec hojně zastoupen.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    DWAY: zkkousela sem este skoky na lyzich. To by ti mozna prislo verohodnejdi, protoze sem DYCKY z ty wii podlozky sletela:-))))))
    DWAY
    DWAY --- ---
    MOUNTBATTEN: no lyzovani si zrovna nedovedu predstavit, chybel by mi tam ten pocit rychlosti a vitr do tvare...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    A ja zas chodila lyzovat:-))
    (v ramci fyzioterapie. Nebyl to Kinnect teda, ale wii. Vyhodny je, ze sem nemusela mit oteplovaky a kulicha:-))) )
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Na bowlingu se vždy opiju, to doma asi není povinné :-)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ZOIDBERG: Náhodou, já si zkoušel bowlingový trenažér. A dobrý. :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    ZOIDBERG: Ja si myslim ze to je krok vpred. Kdyz smradi nechodi ven, alespon budou mit pohyb doma...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Zrovna včera jsem viděl Kinnect v akci v naší knihovně. Hopkala u toho nějaká děcka. Jestli tohle má být budoucnost...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    DWAY: Ano. Četl jsem to včera, základem by skutečně měl být Kinect. A uvažuje se dokonce i o něčem jako laserové holo klávesnici - něco podobného jako byl tento experiment: http://mobil.idnes.cz/telefony.aspx?r=telefony&c=A050520_164852_telefony_dno To jsem mimochodem měl i v ruce...
    DWAY
    DWAY --- ---
    BORGDOG: Kinect? Clovek si zatanci a jeste u toho napise knihu? :-D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    To chce nějaké ovládání a la Minority Report. Microsoft už na něm prý pracuje. :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    ROBERT_PILCH: karpalni tunel je previt :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    SHEALA: Podle statusu na Facebooku již byly baterky koupeny. :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Smarja, takze Buffy je vlastne taky zaklinacka.
    Alraune, prosim, kup si baterky. Nechcem o tebe prijit :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Hezkej název, ten se v davu neztratí... :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROBERT_PILCH: OK, já píšu recenzi :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Příjemný na těhle demagogických a nikam nevedoucích debatách je to, že nemám potřebu se jich účastnit :)
    Dokonce mě už opustily ty správcovský mimikry, že ignorlist je pro ty, kteří se nedokážou nad ostatní povznést.
    Jen mě trochu děsí, jestli mě za takovou osobní cenzuru nehacknou počítač :)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    ALRAUNE: Že váháš, literární zlatokopko, do toho jdu, jako že se příživnická nakladatelská pijavice jmenuju. :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    SORBAK: Je fakt, že mít vlastní haters je další level v kariéře autora - navíc jsou kolikrát věrnější než někteří fanoušci :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Myslím, že nazvat sbírku povídek "Nadržená buchta, co seká mečem Lota", to by byla úplná bomba a navíc by to bylo postmoderní :) Triton by to neunesl, ale s Brokilonem možná zauvažujeme, co, Roberte? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam