• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    MOUNTBATTEN: tyjo, chtěla bych vidět něco, u čeho se ty červenáš! :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Prej. :-) Ano, to bude klíčové slovo. A explicitní scény... no, já si nejvíc pamatuju, když na základce učitelka sebrala jednomu borci tuším "Nindžu" od von Lustbadera a on si tam podobné pasáže dokonce založil. Její výraz, když jen zběžně nakoukla byl... božský a tahle knížka byla u nás na škole velmi populární. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BORGDOG: Raven Digitalis je chlap. Prej:-)))

    Raven Hartova je samozrejme na vlne twilightiho uspechu - vemme upiry a pisme cervenou knihovnu. V "historickych" cervenych romanech je sex a ne zcela pruderni, tak tady bude taky a bude ostrejsi.

    Petra ma ty sexualni sceny mozna husty, ale u techdle se snad i cervenam:-)))))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    MOUNTBATTEN: No, já jsem perverzní, protože tam pejři nejsou zamilovaní a nelepší se to s nima. Sex bez lásky, to je problém :( :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Raven Digitalis nejspíš mělo naznačit, co dotyčná autorka při psaní kouřila. Akorát zřejmě škoda, že si nedala víc... a ano. O té knize jsem už slyšel, prý opravdový skvost. :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    BORGDOG: :-))) tak tolik desny, jako "Raven Digitalis: Goth", kde se clovek dozvi, ze setkavanim se s devianty si devianti resi,aby u nich deviace nevypukla a ze gothici pri tanci provadi ruzne otocky, to neni:-))
    Ale musim rict, ze konzistentnost vypraveni je i v Harlekynkach lepsi:-))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Co čekáš od autorky s tímhle jménem? :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja ted ctu Raven Hartova: Upirovo tajemstvi (vydaly Levne knihy, *rodavano v sekci cervene knihovny). Tezko rict pribeh, nevim, na kolik je to chyba prekladatelky a na kolik autorky, prijde mi to vyporaveni dost haluz. Jakoby zapomnela, co psala pred chvili, chvilema to moc nedava smysl, navic furt narazky na minulost (toto je nejaky Xty dil? Neznam to, na prebalu o pokracovani nic neni).... jedine, kdy je vypraveni konsistentni, je v pripade popisu sexu. coz je kazda druha kapitolka:-))

    Fakt nevim, jak nekdo muze si myslet, ze je Petra perverzni autorka:-) Proti tomudle je cajicek a jak tu byl ten Petry pokus nacpat to na rodinu, v ty diskusi, tohle by se jim asi libilo: zily na penisu tam popsany nejsou (ale ti upejri sukaj dost nasilne:-)) ). Sexu je tam dost. Je to tajemny a upirsky. A jeto cely jen o dramatech srdecnich zalezitosti (ano, v LK to lezi v spravnem fochu:-))) )
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Asi nemám tolik testosteronu :) I když když řídím, vypadá to, jako bych měla lebku jak koleno :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Plešatění má na svědomí hormon testosteron, respektive jeho nadbytek...

    Já si náhodou zakládám na tom, že jsem pokládán za nudného, suchopárného patrona, kterému před deseti lety sám majitel firmy osobně zakázal v práci přemýšlet. Takže škodím jinak :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    TANAIS: Tak buď ráda a nevytahuj se. Ono tě to časem přejde. :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SCHRAMM: já třeba normální jsem a nestydím se za to :-)))
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: V divnosti. Já neplešatím :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Já jsem z obliga, já jsem psychopat. :-D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Debata na téma kdo je a kdo už není normální je v klubu (prý) perverzní spisovatelky poměrně úsměvná :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    V plešatění?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    No, aspoň v tom člověk není sám :¨)
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    Srandičky, srandičky... A moje lebka je náhodou nádherně tvarovaná, ještě byste záviděli, kdybyste vyplešatěli. :D

    A Bob Svoboda je normálně regulérní blázen, tomu z těch knih hráblo už dávno. :) Jediný normální je asi Libor Marchlík (podotýkám, že mluvím o duševních nemocích, ne o povaze). :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Ale ne, ta deformace je od toho, jak coby dítě s ještě tvárnou lebkou upadl na hlavičku... :-) Teď je to vidět, ustupující vlasový porost je svinstvo.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ROBERT_PILCH: jj, potvrzuju: Pilch je prastenej... dokonce ma vzadu na hlave ples od toho jak ho prastili emzaci a ma ted tu hlavu celou deformovanou.... dokud mel jeste haro tak to skrejval.. ted uz to nejde... :o)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROBERT_PILCH: Náhodou Svoboda z Polarisu mi taky připadá normální, ale možná je to proto, že toho o něm moc nevím.
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    TANAIS: Na pochlebovače jsem zvyklý. A já na rozdíl od něj vím, že kecá. :D

    ZOIDBERG: A nebyl bych výjimečný právě tím, že bych byl normální? (Což nejsem, takže v pohodě...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam