• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZUZKAOU: Jo takhle. :-) No, jsem dnes kapku zpomalený...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BORGDOG: no jestli jsem to pochopila, tak mrtvola bude pomáhat se dostat k druhému autu a chránit před střelami...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: Nebylo by efektnější třeba: "Pomáhat a chránit," pošeptám mu do ucha, "můžeš i v pekle." :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    ZOIDBERG: To me napadlo ale to zas zni jak souboj na blizku :-D Odpraskla je takove moc kycovite, holt neni lehke takove to domaci psani :-D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    DWAY: Napiš že ho dorazila a je to.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jj taky mi to nejak nesedi to dostrelim.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    LEXIK: To není o dálce... dostřeluje se poraněná zvěř. Je to mysliveckej výraz.
    LEXIK
    LEXIK --- ---
    ALRAUNE: .. nějak mi tam nesedí výraz ..."dostřelím" to asi nebude do dálky, že ne ;-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Typickým vozidlem ruských policajtů je variace na Žigulíka či Samaru, eventuálně terenní UAZ, takže žádný extra prostor. Přezbrojovat by možná chtěli, ale jestli na to budou děngi, nevím - viz smutné případy vyvinutých moderních zbraní, na které nemají tamní ozbrojené složky peníze.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, momentálně mám pažouta 306m, tam mám problém manipulovat i s půllitrovkou coly :|D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ZOIDBERG: http://www.thefirearmblog.com/blog/2008/11/04/russian-police-moving-away-from-ak-carbines-and-makarov-pistol/

    tady pisou, ze Ruska policie bude prezbrojovat z karabiny AKS-74U (coz je prave ta kratka verze, se sklopenou pazbou cca 50 cm) na neco lepsiho...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Tak třeba mají tamní policajti zrovna u sebe tu zkrácenou verzi, no. Ale i tak. Schválně si zkus sednout na zadní sedadla svého vozu s něčím, imitujícím útočnou pušku, a uvidíš.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: Na Sibiři kabria moc neletěj, předpokládám :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: No, ty jsi umělkyně, takže máš vždycky pravdu :-) Pokud to auto nemá střechu, tak by to šlo. Jinak dost špatně.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Se sklopenou opěrkou to má 63 centimetrů, ty by zas nemusel být takovej problém, ne? Ne, že by na ni nemohl namířit makarova, ale není to na obranu proti upírovi málo?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, představuju si, že mají velký auto, na Sibiři. Gazík, nebo něco v tom stylu.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Hezký, ale chtěl bych vidět Tinu, jak na zadních sedadlech auta mává s kalachem... nemohla by mu nejprve vytrhnout z poudra Makarova a automatem si pomoci až pak?
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    „Nemám,“ odpovím spokojeně a čekám, kdy se mě pokusí znásilnit. Auto zastaví, takže zřejmě hned.
    Nadechnu se páchnoucího vzduchu a snažím se přehlédnout, co moje spolucestující loví v kalhotách. Musím to udělat pomalu a důkladně… uvědomuju si. A nezničit aspoň jedno z těch auto. Ruka se mi zahákne kolem krku a snaží se mě strhnout na zem. Oklepu se, hrábnu dozadu a vytrhnu policajtovi ohryzek i s kusem hrtanu. Druhému taky, krev teče, a to se mi moc nehodí, chtěla bych zůstat nezúčastněná, panáka si z nich dám až potom. Řidič se k nám obrátí, upozorněný chroptěním umírajících, vrazím mu levačku do obličeje a pravou vytrhnu samopal jeho kolegovi. Tohle bude možná nejsnadnější. Nechám šoféra, aby se dusil vlastní krví a moloďce na sedadle vedle řidiče prostě vyhodím ven z auta, stejně to nejspíš chtěl. Dostřelím ho kalašnikovem rychle a čistě, tak civilizovaně, že jsem sama na sebe pyšná, bohužel už spustila palbu i osádka druhého auta. Aspoň jedny celý pneumatiky, dám si závazek a popadnu jednoho z mrvých.
    „Pomáhat a chránit,“ pošeptám mu do ucha, „můžeš i po smrti.“
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    To ne ona, to její fotr :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ostatne, na ty Sibiri ....: http://tn.nova.cz/zpravy/zajimavosti/na-sibiri-spadlo-z-nebe-ufo-vypada-jako-obri-popelnice.html


    Co tam ta Tina sakra vyvadi? :-)))))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam