• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    Serie Zaklínačka Lota, Tina Salo, Písně čarodějky a všechno, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat.
    rozbalit záhlaví
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Jo, to taky. Vlastně si nemohu vzpomenout na nějaký nový slušný český seriál, ale já obecně na bednu moc nekoukám, tak mi možná nějaký skvost unikl.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Já se spíš obávám failu po stránce herecké. Kašírované draky a umělou krev si dokážu "odmyslet," byť je určitě hranice, za kterou to jde už těžko. Ovšem u Tiny bych řekl, že je kladen mnohem větší důraz na psychologii. Jestli do toho obsadí "herce" s projevem na úrovni Ordinace v růžové zahradě, bude výsledkem nudná, plochá šaškárna s figurkami, co akorát kecají, poskakují a občas do sebe vrazí kůl... libovolného druhu.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ostatne BBS dela... = BBC samozrejme... preklep... :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    FERRYH: Krásné představy, ale jsme v České republice, tak to vidím na kašírované draky, umělou krev a režii Zdeňka Trošky :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ZOIDBERG: souhlasim. True Blood neni preplacanej computerovejma supertrikama nebo alespon tak nepusobi... presto je genialni.. je to tou atmosferou, ktera navozuje az dojem kultaku jako byl Twin Peaks...
    je to dukaz toho ze neni treba fantasy film s kvantem pocitacovych efektu ... i kdyz! ono jich v tom serialu True Blood je hodne a pekne efektnich! jen proste moc netrci...
    kdyby se povedlo neco podobneho s Tinou bude to dobre.... ostatne BBS dela take fantasy serialy a mnohe maji casovy format skoro bezneho filmu a take trikama moc nehyri a jsou zadane a popularni a cenene...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Já bych byl vlastně rád, kdyby to vypadalo třeba jako Práva krev - to by rozhodně neurazilo.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, proto se natáčí Tina, tam draci nejsou :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Lidi už jsou zmaškrcení zahraničními velkoprodukcemi. Vlastně nejen velkoprodukcemi, i třeba seriály na HBO vypadají velice slušně, jak je něco horší, tahá to za oči... Nemluvím o slavných průserech typu papírmašový drak ze Zaklínače :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Jestli nebude dost peněz, tak se to nebude točit. Ale Bontonfilm má zájem, tak snad jo.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Tedy, samozřejmě doufám v nejlepší, ale jak slyším slova "český film", tak se preventivně otřepu. Zoidberg se bojí... Scénář může být dobrý, al bude na to dost peněz, aby to neypadalo blbě?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROBERT_PILCH: Učí se od Blesku...
    ROBERT_PILCH
    ROBERT_PILCH --- ---
    BORGDOG: Mě baví to Topzinem neustále omílané slovo "exkluzivně". :) Mají ho všude...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Film o upírce Tině Salo ovládne kina asi v roce 2014, sex nebude chybět - FANZINE.cz
    http://fanzine.topzine.cz/film-o-upirce-tine-salo-ovladne-kina-asi-v-roce-2014-sex-nebude-chybet

    Těšme se! A vyzvídejme zákulisní klepy. :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    FERRYH: Bohužel, ani na jedno z toho se nechystám. :-) Dokonce ani ty mandle.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ja bych spis u del Petry doporucil kastracni nebo podvazovaci zakrok...
    to by pak byly ti knizky takove stylove.... :))
    mandle!! fuj... slabota... :))) a nestylove :))
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    VANEK: Nebo co třeba lobotomie? :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    ZOIDBERG: Tam uvedou člověka do stavu, že tři hodiny neučte; nebo jako že pak v rekonvalescenci? Taky je prý zdravé nechat si vytrhnout mandle...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZOIDBERG: Naštěstí ne. :-) Ale tak koncem měsíce k obvoďákovi pro léky, přinejhorším...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BORGDOG: Nejdeš třeba na operaci slepého střeva? :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak, zubařský výkon proběhl a druhý díl Tiny přečten. :-) Řekl bych, že je o něco slabší, rozdíl od prvního mi příběh přišel předvídatelný a vedlejší linie s Dyrem nebo Darkem už situaci nezachrání. Na druhou stranu posílily jiné aspekty, hlavně psychologické prvky a humor – některé hlášky (kupírování ocasů...) jsou skutečně podařené. Rovněž „skandálnějších scén“ je o více, ale přesto pořád platí to, co u prvního dílu: Tina u mě nijak nevybočuje z průměru.

    Celkově oceňuji hlavně naprosto nulový „růžový nádech“ jakýchkoliv podobných teen upířin. V tomto dílu se sice jedna „životní láska“ podobného typu vyskytne – jenže uvidíme, jak by ve skutečném světě mohla po pár letech skončit. Pohled je to dosti nehezký a jen za tuto zápletku půl hvězdy nahoru.

    Celkově jsem stále spokojen a vbrzku vyrazím na třetí díl. Bohužel, k zubaři už nejdu, tak si budu muset najít jinou příležitost. :-)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    MOUNTBATTEN: Počítám, že spíše bude respektovaným členem upírské komunity soukromý zubař. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam