• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALRAUNEPetra Neomillnerová, zaklínači a jiná verbež
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Teď bude Lota :)
    LANC
    LANC --- ---
    Překopírováno ze sousedního klubu :)

    "Felix začal přecházet po místnosti, rozhazoval sůl, občas něco načmáral fixou na linoleum a tvářil se zaujatě. Walter si sednul na židličku na druhém konci místnosti. Na stolku ležela kniha s upírem na obálce, jedna z těch, které patří do žánru „vaginální fantasy“. Štítivě ji odsunul stranou. Spal s mrtvolami, ale měl svou důstojnost."

    Kladivo na čaroděje opět navnadilo - a kdyže bude další Tina? :)
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    ALRAUNE: Skvělý, alespoň je na co se těšit.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    Moire již dopsána, ostatní holky čekají :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    „On tam kvůli tobě vlezl, nemůžeš se na to jen tak vykašlat,“ řekne z ničeho nic Rabe, který rozsvěcuje svícen. „Aivar by to neudělal, kdyby si nemyslel, že budeš užitečná.“
    „Já vím.“
    Je tu další dluh, pomyslím si a představím si svůj život jako řadu pastí. Z jedné uteču, do jiné spadnu, a tak to jde pořád dál.
    „Rabe, co děláme špatně?“ obrátím se ke starému čaroději. „Myslela jsem, že když budu mít moc a vliv, budu mít aspoň chvíli klidu. Místo toho si nestačím lízat rány.“
    „Nahoře fouká, s tím se smiř,“ ušklíbne se. „A jdi si brzo lehnout, vypadáš přešle.“
    „Nápodobně.“

    Moire jde do finále :) Obálka je už hotová, teď dopsat pár poslední stránek.
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    S Petrou Neomilllnerovou o hlubinách i mělčinách literatury - seminář tvůrčího psaní
    26.10. 10 - 17 hod.
    Kurz je zaměřen nejen na samotnou tvorbu beletrie, autorka v něm posluchače provede i spletitými zákoutími prezentace textu, jeho přípravy pro vydání i následné propagace, zkrátka nezatají nic, co je součástí spisovatelského řemesla.

    Program:

    Úvod – seznámení
    Žánrová a mainstreamová literatura – najdi si svou cestu. O tom, jak je důležité najít si svou parketu.
    Hlavní hrdina – váš parťák pro příštích několik let.
    Jak zbytečně netrpět ve špatném literárním manželství.
    Recept na román neexistuje…
    O tom, jak si psaní usnadnit.
    Prosím, vydejte mi to – pohled do zákulisí. O cestě, kterou se text dostane ke čtenáři. Zásady, rady i triky.
    Prezentace děl účastníků, rozbor, diskuse, práce s prezentovanými texty.

    Cena 750,-
    Platba předem,číslo účtu po přihlášení. Možnost přihlášení do 20.10, později pouze po domluvě.
    Přihlášky na mail: loba@loba.cz


    V ceně nápoje a studijní materiály v pdf.

    Praha, Malá Štupartská 7

    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: chtěli duchy, maj je mít :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: taky jsi po mně jednu chtěla :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: No jo, když ty jsi profík. My amatéři si o svých dětičkách musíme udržovat přehled, neb jich máme málo. :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    BORGDOG: No, taky o tom Ondřej mluvil :) Jenže já už v tom pomalu ztrácím přehled, komu co dlužím :D I peníze, i texty.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ALRAUNE: A co sbírka povídek? ;-) Pořád pro tebe jednu suším...
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Divný zlý duchy si vyžádal albatros :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: mno, vzhledem k těm divnejm zlejm duchům nic jiného neočekávám.
    Za hodku jsem to přečtený měla, ale já se dostala ke čtení až někdy kolem půlnoci právě .-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: No, vždyť to není dlouhý, za hodinku to máš přečtený :D A bude i třetí díl, zřejmě.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    jsem kvůli ní šla spát předevčírem někdy v půl druhý :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ALRAUNE: už ji mám i přečtenou :-)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    TANAIS: Ty už ji máš? Sakra, jste rychlí.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    rastr nerastr, stejně je to nakonec růžová, no... :-)

    ale knížku mámdoma, přijde mi krásná tak jako tak

    takže tak :)
    ALRAUNE
    ALRAUNE --- ---
    ZOIDBERG: No, když dáš červenou třeba v padesáti procentech, vyleze ti z ní taková růžová, jaká je na předsádce. :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ALRAUNE: Nevím, co je to procentní rastr, ale mé oči to vnímají jako růžovou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam