• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    No, aspoň já se v Prachu snů orientuju výrazně líp, než v Dani pro ohaře.
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: No, něco takového by se mi asi taky hodilo, i na jiné díly. Konkrétní věci můžeme zkusit prodiskutovat, ale je fakt, že nějaké sepsané vodítko to člověku usnadní.
    ROMI
    ROMI --- ---
    btw. nenarazili jste na nejaky summary na prach snu kapitolu po kapitole, obcas totiz premejlsim, co se deje v jednotlivych kapitolach, tak bych obcas potreboval osvetlit nejaky veci, jestli jsem je pochopil :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ULRIK: No, právě proto potřebuji udělat si ten seznam a než přijde na věc znovu celou MKP přečíst. Nechci, aby to vypadalo, že jsem jaksi jednal jen ze zištných pohnutek a na "práci" se vykašlal. :-) S korekturováním mám určité zkušenosti i u vlastních textů, tak vím, do čeho jdu.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    ROMI: Dělat korektury/ editora je neskutečně těžký, zvlášť když člověk čte stylem, že vnímá slovo a ne jednotlivý písmneka :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: tak gratulace :) i kdyz ja kdyz takhle neco cetl nekomu, tak jsem hledal chyby i v dalsich knizkach, ale po chvili nehledani me to zase preslo a v klidu jsem si cetl bez pozornosti :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: Správné pořadí je důležité. :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Tak to jo. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: No vždyť říkám - první čtení potěšení, druhé práce. :-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: První dojem ničím nenahradíš. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    IDLE: No, tréma se snad nedostaví... a kdo říká, že to bu čístjen jednou? ;-)
    IDLE
    IDLE --- ---
    BORGDOG: Ale zase abys pro samou důslednost z toho čtení nebyl nakonec otrávený. :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: No jo, jenže to je nejen požitek, ale i práce. :-) Musím si udělat seznam postav, poznámky ze všech dílů, apod. Chci, abych byl co platný.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: aaa, zavidim!!! :))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Betačtenář překladu Chromého boha... no a je to. Nevydržel jsem... :-/
    IDLE
    IDLE --- ---
    ROMI: Tak jasně, to je sen každého fanouška Malazu. :) Já bych byla pro, otloukla bych mu o hlavu tu osmiúhelníkovou dlažbu. :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: jak jako betactenar u Eriksona? nechapu :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: No jo, jenže já budu betačtenář. ;-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: na to jsem linej :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Jo, spaní, to je ta druhá varianta, jak trávit cesty. Taky provozuju. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam