• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HATOR: No, dej pozor, abych to rovnou sám nepřeložil :-)

    // Poznámka: Pokus o vtip měsíce.
    HATOR
    HATOR --- ---
    BORGDOG: Ano, Padlý se dozajista směje a kašle u toho :)

    Aspoň mi pak řekneš, jak mám proboha přeložit ten název :)))
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HATOR: Tak hotovo. Neodolal jsem a objednal. :-) Takhle to končí, když je člověk závislák... tolik jsem za jednu knížku v životě nedal. (A to nemluvím o té "maličkosti," že ji nejspíš ani nepřečtu)

    Padlý má ze mne určitě radost...
    HATOR
    HATOR --- ---


    Edition Trade
    Limited



    Quantity:

    The Wurms of Blearmouth
    by Steven Erikson (preorder—to be published in July)

    Published by PS Publishing

    Limited: $80
    Trade: $35

    Steven Erikson’s new Bauchelain and Korbal Broach novella, The Wurms of Blearmouth, follows on from where The Lees of Laughter's End left off.

    Limited: 300 signed numbered copies, in dust jacket
    Trade: Hardcover edition with pictorial boards


    Erikson, The Wurms of Blearmouth (preorder): Subterranean Press
    http://www.subterraneanpress.com/Merchant2/merchant.mv?Screen=PROD&Product_Code=erikson04&Category_Code=OTH&Product_Count=1
    IDLE
    IDLE --- ---
    HATOR: Moje čtečka je bílá a celá zadní strana je prázdná... budu o tom muset popřemýšlet. :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    BORGDOG: Záleží na tom, kolik autorských podpisů se ti potom vejde na čtečku :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Sakra, to budu mít dilema! :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Zprava z FB stranek Talpressu :)

    Připravujeme elektronické verze knih Martina, Pratchetta, Eriksona, Sandersona. Záleží na agentech, jak rychle nám připraví smlouvy. Prodávat chceme již od září...
    IDLE
    IDLE --- ---
    HITOMI: Někam jsem to dávala, ale sem možná ne. Každopádně stojí za poslech.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Byl uz tu link na album inspirovany tvorbou SE? :))
    Kit Soden
    http://kitsmusic.bandcamp.com/
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Tato se mi líbila - není nad Dragnipúr. :-) Ta nová ovšem ne. I když můžeš mít pravdu.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    HITOMI: Ufffff....
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG:
    no puvodne mela vypadat takto:

    a buhvi, nekdy to na monitoru vypada desne a v realu je to hned o stopro lepsi :)) nebo taky naopak. Pockam si, dokud ji nebudu mit v ruce ♥

    a uz aby u nas byla aspon ta desitka :) i kdyz teda znovu cist dvojku mi vubec nevadi .)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Tedy, ale s obálkou se tentokrát moc nepředvedli. :-(
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    A forge of darkness je uz hotova :)

    a na amozonu je jiz v pre-orderu
    Forge of Darkness: The Kharkanas Trilogy 1: Amazon.co.uk: Steven Erikson: Books
    http://www.amazon.co.uk/Forge-Darkness-The-Kharkanas-Trilogy/dp/0593062175/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1338706969&sr=8-1
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    IDLE: sakra :D ale dostala jsem se k tomu az ted. A hodi se to pripomenout, tak! :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    IDLE
    IDLE --- ---
    Nic důležitého, jenom jsem se chtěla podělit:

    Před časem jsem tu do seznamu tématických webů hlásila existenci skomírajících stránek malazskarise.cz – sice se tam nic nedělo, ale občas jsem se tam chodila koukat, jestli se náhodou na fóru neobjeví nějaký bloudící fanoušek jako jednou předtím. A tuhle jsem si říkala, že bych tam mohla aspoň nechat pár odkazů na místa, kde najít jiné fanoušky, když už ne tam. Napsala jsem příspěvek, klikla na náhled a fórum se se mnou přestalo bavit, vypadalo to jako výpadek databáze.

    To mohlo být tak před týdnem, možná o něco víc. Od té doby jsou fórum i celý web kompletně nedostupné. Takhle zpětně si říkám, že jsem možná byla svědkem posledního výdechu…
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ROMI: nn, jen jsem se pristehovala na jejich koleje :) momentalne jsem "informatik" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam