• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    DELLAMORTE: A "Klidné vody Přejdesmíchu" jsou IMHO jen kousek pod... jediné, co postrádají je "přesah" Zdravých mrtvých, jinak je to šílená jízda černého, morbidního humoru.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BORGDOG: Zdraví mrtví je výborně napsaná povídka překypující morbiditou, cynismem a černým humorem tak, jak jsem ještě nikde nezažil. Doporučuju přečíst aspoň tohle.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Kolem Eriksona pořád s ostychem ošlapuju, protože se bojím, že by mě to mohlo chytnout - a je to ohromný závazek na čas a prostor. Takže dá se tohle číst, aniž by člověk znal cokoliv jiného?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Tak, a nekromanti jsou definitivně tady:

    Talpress - Produkt [435-potoky-krve]
    http://www.talpress.cz/shop/produkt/435-potoky-krve.html?katID=12

    Měl jsem tu čest fungovat jako betačtenář překladu a vážně to stojí za to – dokonce i když jste už první a třetí povídku četli. „Zdraví mrtví“ jsou IMHO pořád nejlepší, ale „Klidné vody Přejdesmíchu“ jim těsně šlapou na paty. U některých hlášek z tohohle dokonale vypointovaného „masakru jedné noci“ jsem se smál nahlas, a to jsem to poprvé nečetl zrovna v dobré náladě. Rozhodně doporučuju.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Pat's Fantasy Hotlist: Cover blurb for Ian Cameron Esslemont's forthcoming ASSAIL
    http://fantasyhotlist.blogspot.ca/2013/10/cover-blurb-for-ian-cameron-esslemonts.html
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HATOR: Aby ho nebavilo, když je Bauchelain jeho nejbližší postava. :-)
    HATOR
    HATOR --- ---
    ULRIK: Dokážu asi spíš pochopit, že se něco neujme - vyjde to v nesprávnej čas, má to blbou obálku, blbou / žádnou reklamu nebo na to naopak někdo napíše debilní recenzi (občas stačí málo), ale občas žasnu nad tím, z čeho davy šílej. Jako jo, mediální masáž udělá svoje, ale ... zrovna jsem tuhle jela v práglu metrem a celý je to polepený plakátama na nevímkolikátý díl těch šedých odstínů. Teda přiznávám, že jsem z nich četla jen komentovanou ukázku, takže možná to je druhej šejkspír, ale z důvěryhodnejch zdrojů bych řekla, že to spíš bude odpovídat názvu - šeď :)

    A jinak, nakladatel se snažil, aby s těmi povídkami vyšla ještě ta další, když už dvě ze tří česky jsou k mání, ale agent byl neoblomný :/ Každopádně má SE smlouvu na další tři a tuším, že ještě na další trojici (psaní o těch dvou hnusákách o očividně baví) - proto holt agent trval na vydávání po třech.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Steven Erikson prolije potoky krve... (preview)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/steven-erikson-prolije-potoky-krve/
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    ULRIK: Zel velka pravda nakladatelskeho prumyslu...
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Aneb dalsi dukaz, ze kvalita nejde ruku v ruce s komercnim uspechem.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Nevím. Taky mě to překvapilo. Ostatně, Zástupci Noci na tom prý nejsou líp, ale ti se dokončí.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: nj a přitom taková kupa jiných shitů vydělává... :)
    špatná (nebo žádná) reklama!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: "Moc neprodával" je milý eufemismus. Na Černé Legii dohromady Brokilon prodělal... drtivou sumu.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: velká škoda :( ale on se ten Cook asi moc dobře u nás neprodává, co?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Vůbec nebudou, bohužel.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: tak to jsem netušila, že další díl odložil. Pak tohle rozhodnutí chápu. Sny o oceli vůbec nebudou, nebo to jen odložili na neurčito?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Steven Erikson odložil dokončení druhého dílu na jaro 2014 a nakladatel chce udržet tempo jeden za rok. Poslední část Zástupců Noci u Brokilonu bude, "Sny o oceli" ne.
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    BORGDOG: nééé!!! No doufám, že poslední část Zástupců Noci od Glena Cooka mi Brokiloni vydaj :) s takovou ten Malaz stihnu vážně přečíst celej znovu!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Napřesrok. :-) A tady budou navíc "Klidné vody Přejdesmíchu," aneb takové roztomilé zápisky z jedné noci na víkendové plavbě. :-D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Pf, potoky krve....kde máme Forge of Darkness? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam