• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMKETTOMMalazská Kniha padlých
    IDLE
    IDLE --- ---
    ULRIK: Na dlooooouhé lokte, ale co se dětství a dospívání týče, zřejmě počítají ve stejných letech jako lidé. Aspoň mi to tak přišlo.
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    Tak ona prastará rasa není de facto tak prastará...už jen proto, že všecko berou na dloooooooooooooooouhéééééééééééé lokte...:) A tady prostě hrajou takovou roli....začátečnickou...:)
    HATOR
    HATOR --- ---
    IDLE: Já teda taky čekala něco trochu víc od prastaré rasy. Jako obvykle jsou tam nejlepší Jaghuti :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    BORGDOG: No proto! Sazeč i redaktor u toho normálně zhubli, aby to stihli :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    EZECHIAS: Já to četla a dobré to je. Trochu mě zklamalo, že tam jsou Tiste takoví "normální", a trochu mi nesedí, jak pracuje s věkem (vzhledem k dlouhověkosti), ale celkově se mi to líbilo a těším se na další. Akorát si to pak budu muset asi zase osvěžit. :)
    EZECHIAS
    EZECHIAS --- ---
    Lidicky, nedavno jsem se zase v obchode probiral knizkama a koukal jsem na Forge of Darkness. Uz jste nekdo cetl? Nejake hodnoceni?
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    HITOMI: Na korekturách té knihy jsme s idle makali jak lederší dlužníci, o Daně K. vůbec nemluvě. :-) Nevěřil jsem, že to stihnou a už pomalu začínal nadávat, ale beru zpět - stihli! :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Je to tady! letos budu mít asi pěkné Vánoce

    Ian C. Esslemont - NÁVRAT RUDÉ GARDY | Nakladatelství Talpress
    http://www.talpress.cz/chystame/ian-c-esslemont-navrat-rude-gardy/
    HATOR
    HATOR --- ---
    SCHRAMM: Hned jak začneš psát malazské, je choroba definitivně nevyléčitelná :D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Tak jsem se asi taky nakazil virem malaziánské chřipky. Vypadá to navíc, že je to těžce léčitelná nemoc, pacienti prý odmítají spolupracovat s lékaři :)
    HATOR
    HATOR --- ---
    BORGDOG: kdyby jenom uši!
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Tebe tipuju, že se ti bude nejvíc líbit druhá povídka. :-) Uřezané uši, 3x Briv a kuchař je poeta. :-D
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Tak to jsem zvědav :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Potoky krve byla první věc, co jsem od Eriksona četl, a zkraje se mi celkem "protáčely panenky." :-)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    BORGDOG: Nevydržel jsem... A po pár prvních stranách oceňuju Eriksonovu obrazotvornost. Sice čtu leccos dvakrát, abych nejen vnímal tu atmosféru, ale taky se soustředil na děj, leč nijak mi to neva. A to nenech se odradit... To už tak nějak beru, že k Eriksonovi patří, za tu dobu, co koketuju s myšlenkou seznámit se s ním. Přijde mi, že je to hlavní doporučení všech novým čtenářům :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    SCHRAMM: Ta první povídka působí trochu zmateně, nenech se odradit. :-) Zlepší se to.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    Potoky krve jsou doma a uvidíme tedy jak se bude nákaze dařit... :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Mjolnir nebudí Spící bohyni. :-)
    ROMI
    ROMI --- ---
    BORGDOG: bych na ni vytahl svuj Mjolnir :)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ROMI: Ano, to by byla rána kladivem Caladana Chmura. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam