• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: to mi něco připomíná. změnil jsem profesi :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: pokud nestihas plnit zakazky, co zvednout ceny? cast zakazek odpadne, ty vydelas stejne, nejebne ti z toho a budes mit cas na hrani :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    bad news.. Má živnost se mi tak nějak začíná sypat na hlavu. Zákazníci mají problémy s platbou faktur a přesto mám práce tolik, že už nestihám odbourávat zakázky co mám a přibývají nové.. Jinými slovy nastává situace, které jsem se docela bál, protože jsem nucen dát si od GateCraftu pauzu a začít makat 16 hodin denně po dobu 2 týdnů, z čehož mi asi upadne hlava.. Nicméně jsem stále k dispozici na IRCu a vývoj serveru se budu snažit i nadále nějakým způsobem korigovat spolu s Agenty.

    Tak trochu mi nahrává do karet fakt, že po vypuštění verze 1.2 aktivita hráčů na serveru poklesla, a ještě minimálně 2 týdny potrvá, než bude možné verzi 1.2 na serveru zprovoznit. Situaci vývoje bukkitu a jeho pluginů stále aktivně sleduji každý den ;) Dalším pozitivním faktem je to, že už server nestojí z 95% na mě, jak tomu bylo ještě část ledna, ale snažím se sledovat aktivitu hráčů, a vybrané jedince obsazovat do vyšších pozic, takže teď už je server provozu schopný mi bez mé osoby. A ve snaze trochu decentralizovat mé vedení budu pokračovat i nadále.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMEJDAK: nope... jenom krava, ale tu jsem tam dal ja - jinak za sebou zavirame dvere a NPC se sem po mori nejspis samy od sebe nedostanou :)
    SMEJDAK
    SMEJDAK --- ---
    běhá vám taky ve městě a po baráku spousta enpísíček?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: no co už. ale kdyby to vyšlo, bylo by to fajn :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    CUCHULAIN: není nad to žačít nový týden kvalitním vtipem ;D
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: třeba po zavedení API se vyskytne i zpětná kompatibilita :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    FALCO: těch pár jedinců nezmizí nikdy :)
    ..už se pohybuji na serverech přes cca 15 měsíců, a s každým updatem je to vždy stejné.. :)

    Na GateCraftu teď přibylo několik nových hráčů, a ti si dokonce kvůli našemu serveru nakoupili originálky, takže je to pro ně něco nového.
    Ale příště už určitě budou vědět. Tím si asi musí projít každý :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    GECKON: me to staci, jenom mi prijde ze se pri updatu roji vzdy par jedincu :) takze jenom takovej minor idea
    GECKON
    GECKON --- ---
    FALCO: A ve výběru serveru ti číslo aktuální verze nestačí? :)
    ..je nad slunce jasné, že server nebude nikdy aktualizován v den, kdy vyjde nová verze kienta :)

    Upřímně, sám nevěřím tomu, že by číslo verze na webu a v záhlaví někoho odradilo od kliknutí na tlačítko update.
    A když už server připraven je, objeví se to v novinkách na webu, zde na nyxu, i v server listu :)

    No a pokud se teď někdo trápil, tak se alespoň naučí downgradovat a příště už se trápit nebude ;))
    FALCO
    FALCO --- ---
    navrh - do zahlavi dat upozorneni at hru patchuji jen kdyz je server pripraven ? Mozna i na web. :) Myslim ze by to par lidem usetrilo trapeni (i kdyz by na gatecraftu meli byt jen ostrileni noliferi)
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    funguje...diky
    KOD3K
    KOD3K --- ---
    KUDLANKA: Stáhnout si to můžeš/kdokoliv/ klidně zde. je to záloha, kterou vytváří MCPatcher, takže ještě s META-INF.
    http://min.us/m6j5X0CQI#1o
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    KUDLANKA: Stáhnout si někde minecraft.jar z 1.1 a seš v kľude
    KUDLANKA
    KUDLANKA --- ---
    cus,
    hele gekone, tohle info sem vysosal z kluku na TS-ku, ale mam trosku problem ze soubor minecraft-1.1.jar se mi jaksi nevytvoril..takze se nepripojim..takze nejaky jiný zpusob jak to obejit pls
    GECKON
    GECKON --- ---
    Kdyby si chtěl někdo už vyzkoušet připravený (GateCraft) texture pack pro verzi 1.2..
    ..tady si ho může sosnout :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    GECKON: diky dik :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    MALY_BOBIK: ne..

    do složky /bin/ se obvykle vytváří záloha s číslem verze, v tomto případě minecraft-1.1.jar
    takže si někam zazálohuj aktuální verzi, nejlépe jako minecraft-1.2.jar, a tu s 1.1 si přejmenuj na minecraft.jar

    A můžeš vesele hrát dál.. Až vyjdou potřebné aktualizace i pro náš server, bude pak stačit přepsat tyto čísla zpět.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    s novou verzi se teda pripojim nebo ne ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam