• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: zkoušel jsem ten glow stone z red stone blocku zlatym ktumpáčem a nějak to nefachá ..
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    už čekám asi půl hodiny u bone swamp a furt žádnej nether wart :'( jaktože to..

    p.s. a zmizela mi "dekorace" nicku za donaci..


    p.p.s. rád bych si koupil outpost v chaosphere až to bude možný )
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    Minecraft Community Websites - Clan Server Communities - Enjin
    http://www.enjin.com/minecraft-server-hosting


    chapu dobre ze to na probagaci ?
    GECKON
    GECKON --- ---
    A už je možné sosnout i nový texture pack :)
    nechtěl jsem čekat na johnsmita, tak jsem udělal vlastní textury pro sandstone s hieroglyfy a smooth. Stejně tak už jsou tam i barevné wooden planks.
    Jen je potřeba ještě sosnout aktuální MPather :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Updatováno na 1.2.4 :)
    Konečně pořádná textová in-game konzole, jestli se tomu tak dá říkat :))
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    cena je super, dikes .) zase dalsi vyzva, skvely )
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    NAVARA: nase by i mohlo :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GECKON: pri takovy cene - kolik ze soucasnych mest se ti bude ucastnit "gildwars"?
    GECKON
    GECKON --- ---
    Opět menší summary.. Včera zmíněným městům, kde sněžilo byl změněn biome a byla očištěna od sněhu. V Chaosphere byl zkušebně založen první outpost města Tristram. Cena založení outpostu byla 50k a tato cena bude trvalá pro všechny. Momentálně byl navýšen počet přidělených parcel na osobu z 10ti na 12. Pro ty co používají IRC a chtějí mít přehled o tom, kdo se připojil, nebo odpojil ze hry byl zřízen kanál #gatecraft, kde časem přidám i informace o tom kdy a kdo umřel, a možná se najdou i další zajímavé zprávy ze hry, které by se tam mohly objevovat - nicméně, než mě začnete bombardovat určitě skvělými nápady, nejdřív se podívejte, jestli na to existuje plugin :)
    BURAN
    BURAN --- ---
    GECKON: nice :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Od poslední aktualizace se zase věci hnuly o kousek dál..

    -> Je znovu otevřena Mining colony (víc jak den byla uzavřená). Mapa je teď 4x tak velká (1200x1200 bloků), ale zvažuji, že ji snad ještě zvětším, protože mám v plánu začít prodávat hráčům do měst vlastní brány k vlastním dolům. Brány budou v Mining colony předem připravené a budou mít různé ceny dle jejich vzdálenosti od centra a počtu dolů kolem. Jejich cena bude relativně vysoká, protože by mělo jít spíše o raritu, než běžnou věc pro každého, a pravděpodobně je taky udělám jen na omezeou dobu, asi 3 měsíce, po kterých bude spojeni mezi branami přerušeno a bude třeba zaplatit nový poplatek (ve hře samozřejmě) :)

    -> Už se připravuje nový svět, který nakonec ponese název Chaosphere. Je to ten zmíněný anarchy-svět, ve kterém bude legální zabijet a okrádat ostatní tráče bez úhony. Nicméně naprogramoval jsem si plugin pro změnu biomů (on sice už jeden existuje, ale neposkytoval funkce, jaké jsem potřeboval), takže můžete počítat s tím, že samotný vstup u brány bude drsnějšího rázu, ale víc zatím prozrazovat nechci :)
    S otevřením Chaosphere a možností zakládat zde Outposty se zároveň zvýší počet parcel přidělených na osobu.

    -> S pluginem na změnu biomů nyní také pomůžu městům, která byla založena ještě za verze 1.0 v tundrách, kde po přechodu na 1.1 začalo sněžit. Krajina zůstane, akorát sníh nahradí déšť ;) Myslím, že se jmenovitě jedná o města Wyzima a Kaineng

    -> Jinak jsem udělal ještě mnoho malých oprav, které při přechodu na 1.2 vznikly.. alespoň, co se důležitých bugů týče. Například se teď Navara už může dostat do své truhly v Hotelu :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    mno, myslím, že už s klidem můžete updatovat na 1.2
    ..akorát je třeba počítat s jistými obtížemi, ale snad to nebude trvat dlouho :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    server je sestřelen na delší dobu.. Provádím rozsáhlejší aktualizace
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: bohužel tohle je client side mod :/

    btw: jsem zas o kus dál v práci na přechodu na 1.2 :)
    Alespon se mi konecne povedlo správně propojit heroChat s craftIRCem, ale bohužel propojovací plugin to propojení trochu kurví, na IRCu nepřeposílá prefixy a suffixy, takže chybí barva nicku a dekorace, no a směrem z ircu do hry se ten text nedá formátovat už vůbec :/ ..ale ten bridge je teprve ve verzi 0.1, tak doufejme, že to další verze už budou řešit lépe :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    a btw tohle je docela krutý.. všechny ty možnosti který se tim otevíraj
    Minecraft: Climbing, Diving, Sliding and More! (Smart Moving Mod) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=YRd25ZdZZI4&feature=plcp&context=C4e13255VPvjVQa1PpcFMKAowHIAWjnvK7rdgFXgnNqs0oykaioMw%3D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    "nějakej" realm ?
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Deathscapes z death's landscapes...
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Jiříkovo vidění.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    Hellheim
    GECKON
    GECKON --- ---
    Dobrá tedy.. Teď ještě vymyslet nějaký rozumný název pro takovýto Anarchy world :)
    Něco jako Anarchy lands, ale rád bych se vyhnul slovu lands :)
    Napadá vás něco? :) ..nejlépe tak, aby to vystihovalo povahu daného světa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam