• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    SUMI
    SUMI --- ---
    ETHAN: mu jí můžeme vytesat..:D
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    GECKON: Díky. Už za to, jak vedeš server by ti tam měla někde stát socha, ale tohle mě potěšilo ze všech novinek nejvíc. Konečně můžu na creepery (ale ověřím si to nejdřív na pavoucích).
    GECKON
    GECKON --- ---
    Jinak mám další dobré zprávy. Odstranil jsem ty lagy, co se opakovaly každou minutu. Opět zasranej bukkit a jeho skvělá nová autosave featura! >:(

    Dříve jsem na to používal plugin (aby při případném pádu serveru nenastal rollback), ale po tom, co bukkit vydal vlastní interní verzi, tak jsem si říkal, proč to dál řešit pluginem, když to sami doporučují použít.
    ..takže teď zas sejvujem každou minutu přes plugin jako dřív, a je klid :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    PIZBA: však si nepsal jestli na kovadlině :) ..a nevěděl jsem, jestli nemáš na mysli, zda GateCraft nepoužívá nějakej vykutálenej plugin.

    Nicméně nevím o tom, že by i ve valline blok umožnil opravit nářadí. Stačí iron ingot. Ale dal jsem si tu práci a zkusil jsem různé kombinace.

    diamond pickaxe (efficiency) + diamond block = NEJDE
    diamond pickaxe (efficiency) + diamond = opraví, enchant zůstane
    diamond pickaxe (efficiency) + diamond pickaxe = opraví, enchant zůstane
    diamond pickaxe (efficiency) + diamond pickaxe (fortune) = opraví, enchanty se spojí

    To vše na kovadlině.
    Pokud opravuješ nářadí jejich spojením v inventáři, tak enchant samozřejmě zmizí.

    Více zde: http://www.minecraftwiki.net/wiki/Item_repair
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    GECKON: však píšu že iron block nefungoval
    GECKON
    GECKON --- ---
    PIZBA: na kovadlině?
    PIZBA
    PIZBA --- ---
    chtěl bych se zeptat zda lze opravovat věci, iron block mi nejde a při spojeni s jinym nářadím přijdu o všechny enchanty.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Ještě ke včerejší kause, pokud vám ve městě zmizla zvěř, je to tímto spešl updatem by bukkit:
    - nejdříve vydali tohle: Implement API for mob despawn when away from players. Add
    - a až pak tohle: Ensure animals don't despawn due to old default setting.
    - a dodatečně ještě tohle: Persistence isn't just animals. Fix

    Asi je to má chyba, že jsem z bukkitu natolik zoufalej, že se tam snažím sázet pomalu každej novej update, takže buď jsem se trefil přesně mezi první uvedenej a další updaty, a nebo je to zkrátka další extra bonusovej bug :)
    Nicméně není v mé moci tohle kompenzovat všem, už tak nad tím trávím víc času než bych si přál, a také se nechci dopustit křivdy, kdy by byli odškodněni jen někteří.
    Každopádně už mám fakt jasno v tom, že verze 1.5 bude až v momentě, kdy ji bukkit vydá jako recommended.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: kdyby treba pro jednou se odvalil ten vchod co tma je zavalenej.... .... .... to by bylo třeba krutý
    já se těšim :D i když budu hrozne nasranej kvuli tem lagům :D
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    GECKON: Pokud se nesejdeme v dostatečném počtu, tak se moc rád ukážu. Ale to dopředu není teď nikdy jisté, už tři týdny nám nějak hapruje účast. Každopádně s těmi lagy, které se mi opakují co půl minuty, si stejně na creepery nedovolím. Musím zjistit, jestli je to GC, MC nebo Java chyba a jestli se toho dá nějak zbavit. Ostatní hry mi totiž jedou bez potíží.
    GECKON
    GECKON --- ---
    ETHAN: no, přijdeš o dost.. Tenhle event se nezopakuje :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    GECKON: Jaj, škoda, že to je v době našeho raidu v jiné hře, vypadá to zajímavě.
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    Ajáj (: Event! Tak to musím dorazit... :')
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: ježiši jo!!! konečně event na kterej budu doma!!! yeesss YEESSS
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    Miluju záhady! Těším se. Tak v neděli večer na GC.. :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    GECKON: Pro ěm víc hráčů v Minecraftu = víc staveb/větší stavby. Když chci hrát s lidmi, hraju WoW, Battlefield nebo Diablo. Nicméně chápu, nemám tam lézt (sám). Pokud jde o pigmany, nemám s nimi moc zkušeností. Na singleplayer jsem do netheru neměl nějak potřebu lézt a když, tak jsem byl rád, že jsem se zase rychle dostal ven. Takže moje chyba.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    a ja jsem porad mimo muj dosah minecraftu :-(
    GECKON
    GECKON --- ---
    Na vzdory všem mým hejtům, mám naštěstí i pozitivní zprávy.
    Vzpomínáte na tento event?
    Gatecraft: Creeper Apocalypse - event trailer - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=iO6YPrPK6gQ



    ..pravdou je, že je o tom artefaktu dosud známo vážně jen velmi málo informací. Tuto neděli večer se ale může vše změnit..
    Tímto předběžně (ale zatím ne definitivně) ohlašuji nový unikátní event :) A věřte, že tohle bude zatím nejvíc EPIC v historii celého GateCraftu!
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    mohl by nekdo s pomalejším kompem mrknout do města Hammebane? potřebuju vědět jak se to seka ve městě pod věží. zda mám už akorát plnou farmu a nebude se to sekat. díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam