• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GECKONGateCraft: Minecraft server for geeks! ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    GECKON: držím palce :-)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Právě se kopírují data ze současného serveru ve Francii, na nově připravovaný server v Německu. Momentálně se tahají všechny světy - trvá to už přes 2 hodiny, a délka kopírování je odhadovaná ještě na dalších 8 hodin :) ..a to je jen část z toho, co je potřeba ještě přetahat :)
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    No urcite se stav na kafe do Millbrooku MALY_BOBIK :)
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    BUKVAJZ: asi vás někdy navstivim vám to tam omrknout ;)
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    Dík. Hele no ale ty zabery jsou fakt ale příšerný. je to trhaný ještě víc, než jsem myslel. Doufám že se mi to povede poštelovat nějak softwarově, páč na novej hardware teď nemam... :(
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BUKVAJZ: škoda že se video sem tam trhalo, ale tyvole to je pecka to vaše město. Jak si držíte tu stylizaci a neni to nic tucotvýho.. Radost pohledět na takovou tvořivost!
    BUKVAJZ
    BUKVAJZ --- ---
    Nové video z Millbrooku :)

    Millbrook Movie - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mWVF2lDsUyo
    GECKON
    GECKON --- ---
    SKY_MAX: po přeložení v google translate do En, a opětovném přeložení zpět to dává i smysl :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    GECKON: já koukám se dopředu!!
    SNICKERS
    SNICKERS --- ---
    (:
    SUMI
    SUMI --- ---
    ou jééé!!! :)
    GECKON
    GECKON --- ---
    Goog news everyone!
    ..už mám zpřístupněn nový server! Rovnou jsem začal s instalacemi všeho nutného a nezbytného :)

    Zatím to celkem jde, tak doufám, že nenarazím na žádné překážky.
    GECKON
    GECKON --- ---
    Svět Chaosphere v současné době není tolik atraktivní pro budování outpostů, a vlastně ani pro samotné žití v něm, takže ho čeká celková rekonstrukce, respektive úplně nová mapa s novým účelem (Questy, PvE a samozřejmě stále i PvP).

    Kdo má ve světě Chaosphere outpost(y), a v nich nějaké cennosti, měl by si je zavčasu vystěhovat.

    Přesný termín výmazu světa bude uveden krátce před představením nového Chaosphere, ale už teď je jasné, že s vyklízením outpostů nemá cenu nějak otálet.

    Odhadem je to otázka 2 týdnů, maximálně 2 měsíců - v závislosti na vývoji situace stability bukkitu a pluginů.
    MALY_BOBIK
    MALY_BOBIK --- ---
    tím se mnohé vysvětluje :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI: aha :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    posílal jsem dva obrázky z destrukce tristramu, ale asi byly moc veliký a já to už nekontroloval :D
    SUMI
    SUMI --- ---
    wtf
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SUMI: aha
    SUMI
    SUMI --- ---
    SUMI
    SUMI --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam