• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    „Žiji tím, že jsem jedno se vším, co existuje. A z toho důvodu se můžeme nasytit vším, co existuje.“


    Shlédla jsem nedávnou přednášku Henriho monforta, který údajně nekonzumuje fyzickou stravu již devět let (živí se pránou). Jedná se o zcela odlišný způsob žití. Mě na tom fascinuje především to, že to ve mně evokuje zcela nový pohled na člověka a jeho inteligenci.
    Samozřejmě co člověk to jiný názor. Omezte prosím nadávky, urážky, ironii či sarkasmus.

    [ Pránická výživa - sdílení, zkušenosti, postřehy ]
    vstup žádajte u KUBIS_IN nebo SVA, klub je určen pro sdílení osobních zkušeností, neosobní zkušenosti můžete filtrovat v tomhle klubu:)

    ::: přidávejte odkazy nebo ankety na nástěnku, práva mají všici :::


    Pranicka strava
    odpovědi Jasmuheen z programu Pránická výživa
    Breatharian.cz
    Přednáška Henriho Monforta
    NA POČÁTKU BYLO SVĚTLO - dokument o žití bez jídla! (CZ sub)
    Breatharián(i) v akci, fórum na vitarián.cz
    Jericho Genesis Sunfire
    Wiley Brooks, zakladatel breatarianismu
    Současně žijící breathariáni
    http://www.breatharian.eu/breath/
    Life from Light (online book)
    létající pilot
    pustovací kalendář
    Zinaida Baranová - omlazení prostřednictvím breathariánství
    zinanda zive
    první setkání lidi, kteří se zajímají o pránu v Čechách
    Breatharian couple, parents of a breatharian child - Akahi & Camila

    Jak dlouho jste drzeli pust o caji a vode?

    77 hlasy od 77 respondentů

      Věřím / Nevěřím

      16 hlasy od 16 respondentů

        rozbalit záhlaví
        SHEALA
        SHEALA --- ---
        GAISAKA: vysilac by se mohl nekdy podelit. (Jen si delam srandu)
        Jo, rikala sem si, jestli ses zcvokl ty nebo ja.
        GAISAKA
        GAISAKA --- ---
        ZUZKAOU: Máš na mysli to dobrý konvergentní myšlení /souvislosti/ nebo to špatný /ehm..nepochopení souvislostí/? S tím přijetím charakteristik prostředí jsem reagoval na tu 1.os pl. na konci. Jakože nechci věřit, že ty jseš "my tady".
        Jinak porucha není na vašem přijímači, vysílač testuje novou značku whisky,)
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        GAISAKA: tak teď jsem zcela ztracena. Ještě víc než po skoku od argumentu, který nahrává druhé straně k jamusheen.
        GAISAKA
        GAISAKA --- ---
        ZUZKAOU: A ty jsi nějak zázrakem zhomogenizovala s okolním prostředím?,) Proč tomu něvěřím....
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        GAISAKA: no vzhledem k tomu, že konvergentní myšlení je zde zjevně sprostá procedůra, brzdící duchovní růst, tak se bojím že hloubku toho tvrzení nejsme schopni pojmout.
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        s tím přečtením Jasmuhen jsem si vzpomněl na nagasawu, co tuhle tvrdil, co ta mařka nepíše, ale nečetl, co napsala :)
        GAISAKA
        GAISAKA --- ---
        VXP: OT - mně by teda kdokoliv kdo "pak najednou se stal po precteni jasmuhen bretharianem" připadal silně podezřelej..
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        VXP: jako mentální salto pěkné.

        No dobře - nechme to tak.
        VXP
        VXP --- ---
        ZUZKAOU: poslouchal :)

        poslouchalas monforta? ten tvrdil, ze nikdy nepustoval dele jak 3 dny ... a pak najednou se stal po precteni jasmuhen bretharianem :)

        takze jaky smerovani dlouhodobejma pustama? :)
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        VXP: prosím tě - poslouchal si to? To co tam Dušek říká, tak jaksi směřuje spíš k tomu co tvrdím já, že půstuje ve smylu krátkodobých půsotvání a zdravotního účinku, nikoliv směřování k Monfortovu breatharináství.

        A v tom rozhovoru pro Sedmou generaci tuto změnu spojuje právě po setkání s Monfortem.
        VXP
        VXP --- ---
        18. února 2012 - S Jaroslavem Duškem o půstu

        Hovory o víře v 19:30. Popeleční středou začíná postní období. Jakým způsobem se dá prožít a jakou formu půstu zvolit?

        Český rozhlas 6 (živé vysílání)
        http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2560507
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        A jaksi pořád to nemění nic na tom, že se Dušek po setkání s monfortem odklonil od usilování o větší a delší půstování a potažmo breathariánství v seminářovém stylu.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        VXP: ne - to zvýraznění interpetace a tak na půl pruzení a evidentně se chytáš :-*
        VXP
        VXP --- ---
        ZUZKAOU: ano vazne... "protože po té, co se potkal s Monfortem zjistil, že mu intuice říkala, že to je blbost" je cista spekulace... pravdu muzete mit v tomto pripade oba, ale jak uz jsme drive meli moznost cist, tak pravdu mas zasadne jenom Ty :D
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        VXP: Vážně? Bába, nebo sníh.

        1. nechtěla jsem důkazy, marně jsem se snažila vysvětlit, že špatné používání jazyka vědy vede k tomu, že člověk vypadá jak idiot a nebo jako šarlatán.

        2. To že poukazuji na rozpor v Duškově prezentaci a tvrzení je jaksi poněkud mimoběžné. Jenže to by jaksi bylo potřeba nebránit symptom...
        VXP
        VXP --- ---
        ZUZKAOU: na zacatku jsi po kazdem chtela dukazy na cokoliv co rekl a nakonec sama skoncis u spekulaci? :) zajimavy vyvoj...
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        JUNIPETRUS: jsem ti říkala, že ti udělá dobře mě dát do ingore listu.
        JUNIPETRUS
        JUNIPETRUS --- ---
        ZUZKAOU: mlc uz, jsi uplne mimo.
        GAISAKA
        GAISAKA --- ---
        JUNIPETRUS: Otázka zněla... lol. Tak na to se nedá odpovědět jinak než: "rozkaz zněl jasně. Muž s koženou brašnou nesmí projet!" ,)))
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        GAISAKA: taky by ses neposral napsat to jednou větou, ale na křesťanství osobně obdivuju tu nemožnost konfliktu s čímkoliv věcným..

        na druhou stranu taky obdivuju lidi, co mají snahu kloubit fyziologicky příznivé techniky s filozofií, nebo až vírou.. např. akupunktura přijatá ČLK.. teda ne žeby na tisíce let staré, empiricky provařené, technice bylo potřeba něco přijímat, ale myslím že jako satisfakce je to dobré

        JUNIPETRUS: nechystá právě teď
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        JUNIPETRUS: protože po té, co se potkal s Monfortem zjistil, že mu intuice říkala, že to je blbost :-*
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam