• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PALEONTOLOGbreatharian cult
    „Žiji tím, že jsem jedno se vším, co existuje. A z toho důvodu se můžeme nasytit vším, co existuje.“


    Shlédla jsem nedávnou přednášku Henriho monforta, který údajně nekonzumuje fyzickou stravu již devět let (živí se pránou). Jedná se o zcela odlišný způsob žití. Mě na tom fascinuje především to, že to ve mně evokuje zcela nový pohled na člověka a jeho inteligenci.
    Samozřejmě co člověk to jiný názor. Omezte prosím nadávky, urážky, ironii či sarkasmus.

    [ Pránická výživa - sdílení, zkušenosti, postřehy ]
    vstup žádajte u KUBIS_IN nebo SVA, klub je určen pro sdílení osobních zkušeností, neosobní zkušenosti můžete filtrovat v tomhle klubu:)

    ::: přidávejte odkazy nebo ankety na nástěnku, práva mají všici :::


    Pranicka strava
    odpovědi Jasmuheen z programu Pránická výživa
    Breatharian.cz
    Přednáška Henriho Monforta
    NA POČÁTKU BYLO SVĚTLO - dokument o žití bez jídla! (CZ sub)
    Breatharián(i) v akci, fórum na vitarián.cz
    Jericho Genesis Sunfire
    Wiley Brooks, zakladatel breatarianismu
    Současně žijící breathariáni
    http://www.breatharian.eu/breath/
    Life from Light (online book)
    létající pilot
    pustovací kalendář
    Zinaida Baranová - omlazení prostřednictvím breathariánství
    zinanda zive
    první setkání lidi, kteří se zajímají o pránu v Čechách
    Breatharian couple, parents of a breatharian child - Akahi & Camila

    Jak dlouho jste drzeli pust o caji a vode?

    77 hlasy od 77 respondentů

      Věřím / Nevěřím

      16 hlasy od 16 respondentů

        rozbalit záhlaví
        CONTINUITY
        CONTINUITY --- ---
        TILOPA: Nebráním se technice jako takové, ale četbě 500 stran téhle konkrétní knihy plné duchovních slov.

        Pokud se budu někdy chtít pustit do pránické výživy, budu to konzultovat se svým spolubydlícím, kterej má přímou zkušenost a důvěřuju mu.
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        TILOPA: Obvyklý problém.

        Jak poznat, že ze mě mluví intuice nebo "vnitřní vedení", nebo jen neochota, lhostejnost, strach nebo lenost?

        Protože u mě to obvykle fakt jen lenost :DDD
        (Říkám jí "ten pravý vnitřní Guru" ;)
        TILOPA
        TILOPA --- ---
        CONTINUITY: Co když ti to hodilo ego, které má strach ? :-)
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        CONTINUITY: a dobřes udělala, žívot je hazard s následkem smrti
        ELEKTRABEL
        ELEKTRABEL --- ---
        Woman starves to death on spiritual journey trying to live on sunlight alone | Mail Online
        http://www.dailymail.co.uk/news/article-2135324/Woman-starves-death-spiritual-journey-trying-live-sunlight-alone.html
        PAULMUADDIB
        PAULMUADDIB --- ---
        FUCZA: Safryš, kokotík Kraus, teďky Blitky.cz... to je úpadek
        FUCZA
        FUCZA --- ---
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        F0N: jj, zmínit to v pátek večer na primě je skoro win

        IRO: jenom je to polski :) , ale odkazy mají zajímavé, v současné chvíl pátrám po jednom dokumentu co tam odkazovali do polské televize, co rozebírá breatharianství, tak nevím jestli se doptám, uvidím

        a trochu mě mrzí, že zapadnul v absurdní překrývačce ten Genesis Sunfire, tu jeho knihu bych si rád přečetl, ale 100 liber za to asi nedám, asi to nikdo nemáte, nemůžu to najít

        výživové okénko:
        Plant Based Nutrition – Will I Get Anemic? – – Vegan Muscle and FitnessVegan Bodybuilding, Nutrition, and Recipes
        http://www.veganmuscleandfitness.com/plant-based-nutrition-will-i-get-anemic/
        F0N
        F0N --- ---
        LODBROG: nejde o priblbly vtip ale skor, ze sa ta informacia vobec objavila v mainstreamovej TV. A ano hazim to video sem kvoli 20 sekundam, lebo mi to urobilo celkom radost, ze o tom divnom chlapikovi ktory robi prednasky a URCITE klame (prip. chce len zarabat) sa rozprava v mainstreamovej TV ktora ma zrejme dost velky dopad na masy.
        LODBROG
        LODBROG --- ---
        F0N: To sem házíš takhle dlouhé video kvůli dvaceti sekundám kde se o tom nejezení jednou zmíní a zkusí typicky přiblblý vtip...?
        F0N
        F0N --- ---
        tak ten informacny vir sa dostal uz aj do mainstreamovej televizie :)
        cca 15 min.

        1. Natálie Kocábová - Show Jana Krause 13. 4. 2012 - YouTube
        http://www.youtube.com/watch?v=m0sWqVHGYZA&feature=BFa&list=SPC74969A8A26FC260&lf=list_related
        VEHUIAH
        VEHUIAH --- ---
        PALEONTOLOG
        PALEONTOLOG --- ---
        CENSORFUCKER: jakmile se bude ve stavu samadhi nacházet víc osob než jedna, přirozeně se začnou tvořit množiny těch, co jsou v samadhi víc než ti další a znají víc tajemství vesmíru než ti další a potřebujou do ruky něco, aby to dokázali všem ostatním :)
        IRO
        IRO --- ---
        SVA: skvělé a to fórum vypadá taky zajímavě :)
        SVA
        SVA --- ---
        http://niejedzenie.info/english/text/lswf.pdf

        Kniha od polského breathariána...
        1MALALISTICKA
        1MALALISTICKA --- ---
        ZUZKAOU: snad sem četla, že nejen češi. To už přesně nevím, řešila sem spíš jiné věci.
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        1MALALISTICKA: počkej - to byla nějaká skupina čechů v Australii? Proběhlo to tamníma médiama?
        PAULMUADDIB
        PAULMUADDIB --- ---
        1MALALISTICKA: To je jak ta koza u těch ruských vědců, co už se skoro naučila nežrat, jenže těsně předtím chcípla...

        Ono jako půsotvat určitě, dneska jsem si dal po dlouhé době teplý oběd a jsem úplně uzemněný..., ideálně kysané zelí a saláty, ale nic se nemá přehánět.

        Tykový ty kecy, že je to jen pro vyvolené, mne dráždí - pokud něco funguje, tak ať to ví co nejvíc lidí.
        1MALALISTICKA
        1MALALISTICKA --- ---
        Mě by fakt zajímalo v jakým stavu mají trávicí trakt. Na tom se dost jednoduše pozná, jestli jedí, nebo ne. "můj" chlapík měl peristaltiku v háji, ale neměl ji zas uplně zaniknutou, takže je jasné, že alespoň něco málo potravy přijímat musel. V nedostačující míře, ale že by nic nejdel 3 roky je lež.
        BOREC: Jen na parenterální výživě by mimo špitál nepřežil, ta je nedostačující a pomalu se od ní začíná ustupovat.
        CONTINUITY: měla to být komunita cca 8 lidí, nejen čechů, která opustila společnost a usídlila se někde v australské poušti. Společně se pak v praxi snažili dokázat, že není třeba jíst. Někdo švindloval líp a ještě žije, toho mého vyhmátnuli a pro nepříznivý zdravotní stav ho vyhostili. Bohužel už moc pozdě.
        SVA
        SVA --- ---
        nuděj ne, ale zřejmě v tom hrajou roli prachy...otázkou je co je možné...já to mu uvěřím akorát s vlastní zkušeností, neexistuje žádný univerzální postup podle mě (akorát seminář. pojetí), akorát tě něco může inspirovat, ale to co to v tobě evokuje jsou tvé vlastní pocity s kterými dále pracuješ, takže proč ne třeba H.monfort nebo Jasmi...ale mě osobně už nezajímá ani jeden
        BOREC
        BOREC --- ---
        CONTINUITY: Hitler taky "oslovil" dost lidí
        CONTINUITY
        CONTINUITY --- ---
        BOREC: Obojí mi přijde moc zjednodušený.

        "nuděj" IMHO není ten důvod
        Spíš se lidi, z hlubokých historických a sociálních důvodů, necítí v pohodě s tělem, a je rozšířená touha nějak se od jeho potřeb oprostit.

        a "vymýšlej" mi taky nepřipadá přesné, Jasmuheen si nevymýšlí, to by tomu tak silně nevěřila, a třeba by si nastavila ten pokus tak, aby měla větší šanci ;)
        a její sdělení musí mít nějakej hlubší podklad a musí v něm být kus pravdy, jinak by neoslovilo lidi tady
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam