• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AUDIACLongboarding
    Diskuse o všem, co se longboardů a longboardingu týká. Carving, Cruising, Slalom, Downhill, Dancing, Tricks . . . Vybavení Akce a srazy Videa ...
    rozbalit záhlaví
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    GARFIELD: zatim jezdim jak posranej :) mam 44" pintail, takže místa na nohy spousta a tak si držim dost širokej stance jako na snb.
    SIMEC: v tucku chápu, že to jinak ani nejde, ale normálně (hlavně v "prudším" kopci) mám tendenci jít s váhou spíš na zadek jako bych jel v prašanu. možná za to částečně můžou ty supertočivý revenge, přijdu si jak na surfu/v hlubokym prašanu
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: při bombingu v tucku máš celou váhu na přední ( http://www.lushlongboards.com/longboarding/racing-tuck-c-351_322_223_259_228.html ) když stojíš v pozici "jako na snb" tak při jízdě z kopce se mě osobně jede nejlíp když mám většinu váhy na přední a vzadu jen trochu, při freeridu a točkách a kravinkách to už pak záleží na tom, jak váhu zrovna potřebuješ, takže zase jak na snb..ale při jízdě z kopce určitě nikdy né většinu váhy na zadní .)
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    AUDIAC: asi zalezi na tom, co mas za desku a jakym zpusobem jezdis

    ja kdyz jedu na svym pintailu a delam kratky oblouky tak mam treba nohy hodne u sebe a vahu tak nejak na obou, kdyz delam delsi, tak to mam dost podobne snowboardu a nohy daleko

    jako to bombit rychle z kopce, to ti bohuzel neporadim :)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    pitomej dotaz, ale přece: na který noze by měla spočívat váha? na přední jako na snb, nebo na zadní jako na surfu?
    ESY
    ESY --- ---
    tak jsem tam na tu na tu nastensku zanesl i ten muj kus dreva :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    na první pokus docela ujdou, ted jsem zvědav co vydrží...
    VZDYKY
    VZDYKY --- ---
    Na sporilove na konecnej zastavke 11 som jazdil pred chvilou ja so spolubydlom... Teraz sme sa zastavili na jedno v prvni pivni tramwayi a uvidime ci este vyrazime
    GARFIELD
    GARFIELD --- ---
    nejezdili ste nahodou dneska nekdo na konecny 11 na sporilove?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: hm, to vypadá dobře... koukám, ty si za chvilku otevřeš board muzeum tímhle tempem sbírání desek :)
    ESY
    ESY --- ---
    SIMEC: to vypada jako supr zalezitost :]
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    z emailové komunikace s panem Škrabalem ( http://www.deskyskrabal.4fan.cz/ ) vyplynulo, že již má vymyšlenou technologii pro výrobu droplých desek a snad během zimy vzniknou první dropnutá prkna, tak kdo se chystá na jaro pořídit dropnutou desku (ať už topmount či drop-thru), toho by rozšíření portfolia pana Škrabala mohlo dost zajímat .. osobně mám v hlavě long distance pushing desku s výrazným 1,5-2" dropem + drop-thru, zkrátka prkno, na který když fouknu 85mm kola, pořád budu níž u země, než s 0,5" dropem a 75mm kolama:)
    PŘ.: http://farm6.static.flickr.com/5019/5513507158_b521f2485b.jpg , http://www.subsonicskateboards.com/sites/default/files/images/gt40low.jpg , https://lh5.googleusercontent.com/-nAz7fRidSZU/TnLmAL4e_HI/AAAAAAAABVQ/6MKOuM6tjFw/s640/IMAG0423.jpg
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SIMEC: dík ;)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    AUDIAC: máš to na nástěnce,
    VŠEM: navrhuji, nové přírůstky+aktualizace setupů na nástěnce dávat nahoru..zkrátka aby "čím novější,/aktuálnější tím výš"
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC: aha no :D
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: ale ta stránka je pěkně naprd. nejdřív nešli kloudně vkládat obrázky, v chromu sem to nedal, jen v ie a přitom tam píšou že to maj optimalizovaný pro chrome..ani editovat text mi nejde, uložim a nic..šmé.)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Jj je to jen asfalt, i sem jim psal kdyz delali ty nove stranky, at se treba spoji nebo tak. Neodepsali, takze asi bohuzel :(
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    MAFIRE: jj máš pravdu já jsem měl za to že se to týká např i downhillu na mtb což už bych se skejtama atd. míchat nechtěl (podle kopce Libín u Prachatic, kde se na mtb jezdí) ale pokud ten web mapuje jen asfalt pak OK
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    Musim odporovat :) long neni jedina downhillova hracka, asfalt je stejnej a stejne sirokej pro vsechny, no ne? kdyz by pridavali spoty lidi ze vsech odvetvi, byla by vetsi databaze... Jakej vidis smysl v tom se separovat? Pro to tam staci zaskrtnout longboard a zobrazi se jen spoty vhodne pro long Samo at si dela kazdej co chce, mne jenom prisla velka skoda nevyuzit vyborny stranky co se technickyho provedeni a poctu spotu tyce a vytvaret dalsi se stejnou tematikou (kvalitu posudte sami)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    Mimořádná příležitost ke kvalitnímu pojezdu:



    nejlepší je asi vytečkovaný úsek od Světlíku směr Větřní, je to dlouhý a jde to pustit aniž by se člověk dostal cca nad 50kmh, zajezdí si tam každej, povrch viz. foto .. jinak i úsek nad Frymburkem a ve Větřní je super (ve Větřní jen dolní polovina kopce)
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    já to znám, je to dobrý, ale "bandě" jde nejspíš o to vytvořit mapu pouze pro longboarding..což dává smysl (alespoň mě).. jediný co by to chtělo, aby ty spoty mohli přidávat rovnou lidi..ale kdoví jak by to pak dopadlo.)
    MAFIRE
    MAFIRE --- ---
    SIMEC: jeste mi tam neschvalili registraci, takze si to nemuzu precist, nicmene nevim co je na downhillmaps.com ciziho? Koncept pridavani spotu rovnou do google map a jeho sdileni je snad nejlepsi jakej sem videl... Se mrkni nejdriv ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam